Добре дошли в Рейнтаун!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Рейнтаун!

Магията витае във въздуха
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Броя На Посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 52, на Нед Яну 29, 2012 7:52 pm
Партньорство
Магазин за мебели  - Page 2 33kbybo
Top posters
Харпър Дейл
Магазин за мебели  - Page 2 Vote_lcapМагазин за мебели  - Page 2 Voting_barМагазин за мебели  - Page 2 Vote_rcap 
Рейчъл.
Магазин за мебели  - Page 2 Vote_lcapМагазин за мебели  - Page 2 Voting_barМагазин за мебели  - Page 2 Vote_rcap 
Jenna.
Магазин за мебели  - Page 2 Vote_lcapМагазин за мебели  - Page 2 Voting_barМагазин за мебели  - Page 2 Vote_rcap 
Анастасия де Уинтър
Магазин за мебели  - Page 2 Vote_lcapМагазин за мебели  - Page 2 Voting_barМагазин за мебели  - Page 2 Vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Магазин за мебели  - Page 2 Vote_lcapМагазин за мебели  - Page 2 Voting_barМагазин за мебели  - Page 2 Vote_rcap 
Нико
Магазин за мебели  - Page 2 Vote_lcapМагазин за мебели  - Page 2 Voting_barМагазин за мебели  - Page 2 Vote_rcap 
Kathalina
Магазин за мебели  - Page 2 Vote_lcapМагазин за мебели  - Page 2 Voting_barМагазин за мебели  - Page 2 Vote_rcap 
Изабел
Магазин за мебели  - Page 2 Vote_lcapМагазин за мебели  - Page 2 Voting_barМагазин за мебели  - Page 2 Vote_rcap 
Мери Болейн
Магазин за мебели  - Page 2 Vote_lcapМагазин за мебели  - Page 2 Voting_barМагазин за мебели  - Page 2 Vote_rcap 
Карина А. Уилсън
Магазин за мебели  - Page 2 Vote_lcapМагазин за мебели  - Page 2 Voting_barМагазин за мебели  - Page 2 Vote_rcap 
Час и дата.
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 Магазин за мебели

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Мери Болейн
Crazy Lady
Crazy Lady
Мери Болейн


Брой мнения : 514
Точки : 578
Reputation : 24
Join date : 08.02.2012

Character sheet
Окръг : Скилт
Накратко за героя : Мери е странна. Странна, във всичките значения на думата. Странна, когато говори, странни са и мислите й, странно е дори облеклото й.
Отличителни белези: Татуировка, в задната част на врата й. Представлява китайски йероглифи, които преведено означават

Магазин за мебели  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Магазин за мебели    Магазин за мебели  - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 18, 2012 11:33 am

First topic message reminder :

Магазин за мебели  - Page 2 4b45bb96b367c
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
NIGEL BARCLAY.
Нокриец
Нокриец
NIGEL BARCLAY.


Брой мнения : 105
Точки : 129
Reputation : 20
Join date : 09.02.2012
Age : 29
Местожителство : Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Доусън
Накратко за героя : Don't bother about being modern. Unfortunately it is the one thing that, whatever you do, you cannot avoid.
Отличителни белези:

Магазин за мебели  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за мебели    Магазин за мебели  - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 22, 2012 8:30 pm

Като че ли,щом се озова,само на косъм,от това да опознае юмруците ми,консултантът защрака с пръсти по клавиатурата на касовия апарат,много по-чевръсто.Не пропуснах да добавя ново провокиращо го подмятане,но да беше мислил по-рано,преди да е изпробвал коронния си номер върху мен(обзалагам се,че щом го използваше днес,много други клиенти на магазина е изнервил преди да се появим ние).
-я,как сте умеели да се вслушвате в желанието на клиентелата!Дано сте си извели поука и от тук на сетне доброто ви държание няма как да не бъде възнаградено:нищо чудно,че сега страдате от плачевна нужда за повече оборот.
Благо се усмихнах,от което очите ми се потулиха в трапчинките,които се появяваха дори когато гримасничех,вследствие на друга емоция.Залюлях сплетените ни една в друга длани,моята и тази на Мери,подканвайки я също да се изсмее в лицето на този,грам не рзбиращ от консултанство,индивид.Не бях от хората,които се присмиват на чуждото нещастие,но рано или късно той трябваше да спре да постъпва по същия нащин с други.
Имах чувството,че нищо и никой не е в състояние да помрачи настроението ми.Наслаждавах се на ситуацията и до толкова бях обладан от нея,че не осъзнавах колко свободно се държа с момичето до мен,не за друго,а защото познанството ни датираше съвсем от скоро.Толкова:на идване нямахме представа един за друг,а щяхме да излезем като повече от познати;смело можех да ни нарека приятели.
-Най-сетне ще се отървем от господина.-говорех с веселост,неприсъща за такъв обикновен ден.Чувствах се прекрасно и стига да ми минеше през ума,щях да дръпна Мери,за да танцуваме заедно.Още държах ръката й
Върнете се в началото Go down
Мери Болейн
Crazy Lady
Crazy Lady
Мери Болейн


Брой мнения : 514
Точки : 578
Reputation : 24
Join date : 08.02.2012

Character sheet
Окръг : Скилт
Накратко за героя : Мери е странна. Странна, във всичките значения на думата. Странна, когато говори, странни са и мислите й, странно е дори облеклото й.
Отличителни белези: Татуировка, в задната част на врата й. Представлява китайски йероглифи, които преведено означават

Магазин за мебели  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за мебели    Магазин за мебели  - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 22, 2012 8:50 pm

-Слава Богу-изрекох набързо. Ръцете ни продължаваха да стоят сплетени и това ми доставяше някакъв комфорт, успокояваше ме и случката с консултантът, както и отвратителното му, непочтително държане, останах далеч зад мен. Вече не бях ядосана. Нито разгневена. Настроението ми бързо се бе покачило и усмивката грееше на лицето ми. Забелязах, че продавачът върши работата си мудно, пръстите му бавно се движеха, бавно маркираше мебелите и всичко това ме изнервяше. Не се стърпях и отново изръсих забележка, по негов адрес, но този път той дори не трепна и не показа, че въобще ме е чул. В началото се засегнах от неговото пренебрежение, но после сякаш съжалих за грубото си държане. Е, пресните спомени от неприятната сцена с него изплуваха и мимолетното съчувствие бързо изчезна. Не бях коравосърдечна. Но не смятах да се държа добре с хора, които явно не са получили навреме добро възпитание или нарочно влизат под кожата на другите.
Скоро, стори ми се след около десет-петнадесет минути, всичко бе готово и товареха камионите с мебелите, които трябваше да пристигат вкъщи и да и разтоварят.
Заедно с Найджъл излязохме навън и видимо се отдъхнах. Силен вятър разроши косите ми, но времето бе необичайно топло и само се наслаждавах на усещането, което ме завладя, когато от задушната сграда се озовахме навън.
-Мисля, че трябва да си вървя...мебелите ще пристигнат, няма никой от нас, не съм отключила и..и...и-избърборих всичко на един дъх и сепнато млъкнах, когато усетих втренченият поглед на Найджъл.
Върнете се в началото Go down
NIGEL BARCLAY.
Нокриец
Нокриец
NIGEL BARCLAY.


Брой мнения : 105
Точки : 129
Reputation : 20
Join date : 09.02.2012
Age : 29
Местожителство : Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Доусън
Накратко за героя : Don't bother about being modern. Unfortunately it is the one thing that, whatever you do, you cannot avoid.
Отличителни белези:

Магазин за мебели  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за мебели    Магазин за мебели  - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 22, 2012 9:18 pm

Както бях осъзнал,вече,от този магазин и персонала му можеше да се очаква всичко,за това когато настъпи часа,в който беше време закупеното да се натовари,не се спрях с напомнянето,докато не видях,че се пристъпва към действие.Момчетата за тази работа,обаче,се указаха разбрани и сръчни,приключиха за кратко време.
Незнам само,защо си докарах неразбиращо изражение,когато Мери се впусна да ми разяснява подробности,които я задължават да се прибере час по-скоро,вкъщи.Изглеждах като докаран от някой забравен остров неандерталец,на когото му говераха на неразбираем за него език.А всъщност на мен ми беше тъжно,че е настъпил моментът,в който трябва да се разделим и дори не можех да покажа,че точно това ми тежи.
-Вярно,времето си тече,без да взима под значение колко добре си изкарваме.Голямо приключение изживяхме там вътре...Джунглата,макар и от дървета,които вече не са съвсем такива.
На пръв поглед изминалото беше просто едно незначително пазаруване,но като че ли аз му отдавах много повече;та и без това си тръгвах от тук с една лампа.Хубавите разговори,изглежда се водеха на най-необичайни места:това звучи като едно друго твърдение,което гласи,че за любовта няма място и време,но нямаше място за сравнение със ситуация като нашата.На нашата,като че ли по-горе изложеното,повече приляга???
-Вече имаме повод да се видим отново,стига все още у двамата да има желание.За мен,следващата ни среща е все така,добре дошла...Ще се справиш ли?-погледнах зад гърба й и посочих натоварените покупки
Върнете се в началото Go down
Мери Болейн
Crazy Lady
Crazy Lady
Мери Болейн


Брой мнения : 514
Точки : 578
Reputation : 24
Join date : 08.02.2012

Character sheet
Окръг : Скилт
Накратко за героя : Мери е странна. Странна, във всичките значения на думата. Странна, когато говори, странни са и мислите й, странно е дори облеклото й.
Отличителни белези: Татуировка, в задната част на врата й. Представлява китайски йероглифи, които преведено означават

Магазин за мебели  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за мебели    Магазин за мебели  - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 23, 2012 6:53 am

-Да, мисля, че да-неуверено кимнах. Неуверено, не защото се съмнявах, че няма да успея с разтоварването, а неуверено, защото трябваше да се разделим. Беше ми тъжно. О, да. Сякаш имаше някаква буца в гърлото ми и се съмнявах, че ако се опитах да кажа нещо щеше да излезе нормална човешка реч.
Запознаството ни бе необичайно, необичайно беше и мястото, и времето, и повода. Още не можех да повярвам, че за толкова кратко време успеях да се сближа толкова бързо с някого и затова сега, когато трябваше да се разделим и всеки отново да поеме ежедневните рутинни задължение, едвам се сдържах да не заплача. Обикновено бях силна, никога не плачех, освен когато не бях удостоена единствено със собствената си компания, и не от гордост, просто не исках останалите да виждат слабостта ми и да се чувстват неудобно.
Извърнах глава и оставих вятъра да брули лицето ми. Когато отново погледнах Найджъл, усмивка бе озарила лицето ми. Усмивка, защото вече си бях измислила повод да се срещнем отново.
-Прекарах си чудесно. Никога не съм вярвала, че ще се сближа с някого толкова много. Благодаря за прекараното време заедно.
Гледахме се известно време и после със същата жизненародста крачка се запътих към едно току що появило се такси. Преди да вляза обаче за последно се обърнах към Найджъл и му помахах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Магазин за мебели  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за мебели    Магазин за мебели  - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Магазин за мебели
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Антикварен магазин "Клифорд"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в Рейнтаун! :: Други-
Идете на: