Добре дошли в Рейнтаун!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Рейнтаун!

Магията витае във въздуха
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Броя На Посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 52, на Нед Яну 29, 2012 7:52 pm
Партньорство
Герои на Ахели 33kbybo
Top posters
Харпър Дейл
Герои на Ахели Vote_lcapГерои на Ахели Voting_barГерои на Ахели Vote_rcap 
Рейчъл.
Герои на Ахели Vote_lcapГерои на Ахели Voting_barГерои на Ахели Vote_rcap 
Jenna.
Герои на Ахели Vote_lcapГерои на Ахели Voting_barГерои на Ахели Vote_rcap 
Анастасия де Уинтър
Герои на Ахели Vote_lcapГерои на Ахели Voting_barГерои на Ахели Vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Герои на Ахели Vote_lcapГерои на Ахели Voting_barГерои на Ахели Vote_rcap 
Нико
Герои на Ахели Vote_lcapГерои на Ахели Voting_barГерои на Ахели Vote_rcap 
Kathalina
Герои на Ахели Vote_lcapГерои на Ахели Voting_barГерои на Ахели Vote_rcap 
Изабел
Герои на Ахели Vote_lcapГерои на Ахели Voting_barГерои на Ахели Vote_rcap 
Мери Болейн
Герои на Ахели Vote_lcapГерои на Ахели Voting_barГерои на Ахели Vote_rcap 
Карина А. Уилсън
Герои на Ахели Vote_lcapГерои на Ахели Voting_barГерои на Ахели Vote_rcap 
Час и дата.
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 Герои на Ахели

Go down 
+11
Annabella.
Chuck Bass
Виктор Далъс
Sebastian
Lexie Graham
Изабел
Katherine.
Катрин Евънс
Рейчъл.
Heidi
Kathalina
15 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Kathalina
Admin/Кралица на Ахелите
Admin/Кралица на Ахелите
Kathalina


Брой мнения : 742
Точки : 1001
Reputation : 40
Join date : 26.01.2012
Местожителство : Raintown a.k.a Hell

Character sheet
Окръг : Банкрофт
Накратко за героя : Хладнокръвна, честна и винаги усмихната личност. Упорита, чувствителна и трудолюбива персона с добре развита интуиция. На пръв поглед изглежда като ангел и донякъде е така. Но някъде дълбоко в нея има нещо черно, нещо много лошо, за което тя все още не знае нищо.
Отличителни белези: Има белег по рождение на дясното рамо, наподобяващ буквата D; има белек от дълбока рана, причинена от убиеца на родителите 'и, който се опитал да убие нея.

Герои на Ахели Empty
ПисанеЗаглавие: Герои на Ахели   Герои на Ахели Icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 9:28 am

Попълнете бланката и я пуснете в тази тема.

Снимка
(Да не е на аниме или в нарисуван стил.)

Име
(Напишете пълното име на героя, но да не е някое със сто или двеста имена.)

Години
(Не забравяйте, че ахелите НЕ СА безсмъртни, което значи, че не можете да напишете, че сте на 676 години. Напишете само физическите.)

Семейство
(Тук опишете по - подробно семейството си: майка ви, баща ви, баба ви, дядо ви, братя и / или сестри.)

Сили
(Повече за ахелите и техните сили може да видите ТУК.)

Външен вид
(Не само колко тежи, колко висок / а е, какъв е цвета на косата и т.н. Напишете и нещата, с които се отличават от другите. Минимум 4 реда.)

Характер
(Мисля, че тук всичко е ясно. Минимум 5 реда.)

История
(Знам, че сте ми умници и ще измислите нещо интересно и приятно за четене. Минимум 7 реда.)

Допълнителна информация
(По ваш избор.)
Върнете се в началото Go down
Heidi
Ахел
Ахел
Heidi


Брой мнения : 172
Точки : 197
Reputation : 10
Join date : 28.01.2012
Age : 31

Герои на Ахели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ахели   Герои на Ахели Icon_minitimeНед Яну 29, 2012 2:46 pm

Снимка
Герои на Ахели Nina-Dobrev-hair-long
(Nina Dobrev)

Име
Хейди Исабел Мейбол (Heidi Isabelle Maybolle)

Години
19 години

Семейство
Семейството, в което живее Хейди не е много голямо, но кой би предположил това. Живее заедно с майка си и двете си сестри. С майка си се карат често и почти никога не се засичат, защото засекат ли се се карат както споменах. Със сестрите си се разбира чудесно като се има на предвид, че те са по-големи от нея. Но все пак семейството й е сплотено.

Сили
Ахелите имат няколко сили. Първата е омагьосващия поглед, с който да примамват противоположния пол. Очите на всеки ахел притежават силата да омагьосват всеки, към който се насочат и съсредоточат. И никой не може да се отърве от тази силна магия. Само с един поглед ахелите успяват да привлекат вниманието на другия пол. След това вече оставят работата на сексапилното си тяло, което превзема контрола. Втората сила е по - специфична. Нарича се ''зои'', което от гръцки буквално се превежда жизнена. С тази си сила, ахелите могат да поемат жизнената енергия на противоположния пол, с която всъщност се хранят, за да оцелеят. Много често повечето от ахелите прекаляват с количеството жизнена енергия и оставят жертвите си в несвяст или най - лошото - ги убиват. Но убийството на някой се наказва със смърт или изгнание до живот. И третата сила е, че могат да връщат жизнена енергия на дадено същество, давайки от своята, което буквално значи, че могат да върнат мъртъвци към живот, но на жестока цена, а именно давайки от своята жизнена енергия, убивайки се. Затова е забранено ахелите да съживяват мъртвите. Освен това всяка една рана на ахела се регенерира. Може да отнеме много време, но все пак зараства.

Външен вид
Външният вид на Хейди има ли нужда да се описва, но все пак. Красавица, която е височка и със много секси фигура, която много мъже желаят. Чаровната й усмивка е просто уникална, а смехът й те кара да се засмееш и ти като не можеш да избягаш. Погледът й е толкова красив и омайващ, че няма измъкване от него. А тези нейни очи, който са толкова тъмни, че отиват към черно вместо да се виждат, че са кафяви, просто те поразяват с едно поглеждане. Няма нищо по хубаво от дългата й кестенява коса, от която се носи аромат, който е сладникав и примамващ. Всичко в нея крещи, че е горещо парче и че почти няма равна на нея. Хейди обожава да носи всякакви модерни дрешки и къси роклички, които подчертават тялото и много. Личи си, че е в крак с модата и никога не изостава. След нея винаги се носи сладникав аромат, който никой не може да си обясни от къде идва, дори самата тя.

Характер
Характерът е една важна черта във всеки един организъм, както и в Хейди. Външният й вид подсказва, че е добро момиче, което се усмихва много често и обожава да приказва. Да, тя е много бъбрива и често може да каже нещо, което не е искала да казва на глас и то е така, защото не й се отдава да премълчава мислите си. Винаги е мила с околните и най-вече с приятелите си. Тя споделя всичко, което може би я вълнува със своите приятели. Много е влюбчива. Може към всяко едно нещо да се привърже и е много трудно с разделите, каквито и да са те. Да лъже не е много присъщо за нея, но ако почне да лъже за нещо никога не можеш да откриеш, че това е лъжа просто, защото тя го приема за истина, казаното, и така и другите го приемат също. Не се пали лесно, но ако й лазиш по нервите може накрая да ти се изрепчи толкова жестоко, че после да не можеш да й се извиниш без тя да ти е позволила да го направиш. Ако се разсърди на някой може да се сърди много дълго време. Дори да говори с този, на които се сърди, това не значи че му е простила. Може да говори омайващо и в следващият момент да почне да вика нещо, но това е просто, защото често хората се задзяпват в нея, докато говори и нищо не обелват. А Хейди не обича да си говори сама. Но често си показва рогцата, ако си е наумила да прави нещо, което не е много редно или е под влияние на алкохол или нещо друго. В нея спи една доста зла личност и тя се показва единствено, когато Хейди е неадекватна така да се каже, което не е често, но се случва е редки случаи.

История
Родителите на Хейди били заедно доста години, но баща й бил малко прям. Искал да има син, но първите две деца били сестрите на Хейди. Бил се зарекал, ако и третото дете е момиче да ги напусне завинаги. Бил странен тип и то доста. Когато се родила Хейди, той ги напуснал дори без да предупреди за това. Майката на Хейд трябвало да се грижи за три деца сам сама. Но се справяла по някакъв начин. Така годините минавали и след време, когато Хейд била достатъчно голяма разбрала всичко, което трябвало да знае за себе си и всички други. Била кротка като дете, но вече когато била голяма почнала да излиза с приятели навън и да прави каквото й скимне, а това на майка й не се харесвало. И така те постоянно се карали и Хейди се случвало често да спи в някоя приятелка за някой ден. Но това карало Хейди да се чувства леко виновно, че все се кара с майка си, но тя били толкова противоположни по характер, че не могат да се разбират. И веднъж след поредното скарване с майка си Хейди излязла навън и отишла на някакъв купон или нещо такова. Там се забавлявала с приятелите си. Била се напила толкова сериозно, че развалила целият купон. Почнала да чупи всичко наоколо и да се кара със всеки, който се опита да я спре. Това била все едно друга Хейди, а не онова мило момиче помагащо на хората. Добре, че приятелите й успели да я изведат от мястото и да я закарат вкъщи. На другия ден тя знаела какво е направила, но нямало чувство на вина в нея. Просто го приела, че всъщност това е истинската й страна, която не иска да показва, но ако е неизбежно не може да спре случващото се.

Допълнителна информация
~ Обожава да се забавлява под какъвто и да е вид
~ Харесва музиката много и дори се занимава с нея под различен вид - пеене, свирене, писане...
~ Харесва й да е нещо като център на внимание, но не постоянно е така.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл.
Admin/Кралица на Саяните
Admin/Кралица на Саяните
Рейчъл.


Брой мнения : 950
Точки : 1420
Reputation : 44
Join date : 26.01.2012
Age : 29
Местожителство : Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Окръг Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Герои на Ахели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ахели   Герои на Ахели Icon_minitimeНед Яну 29, 2012 2:49 pm

Харесва ми много!!!Одобрена си..:DD
Върнете се в началото Go down
https://reintown.bulgarianforum.net
Катрин Евънс
Ахел
Ахел
Катрин Евънс


Брой мнения : 27
Точки : 29
Reputation : 2
Join date : 01.02.2012

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Герои на Ахели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ахели   Герои на Ахели Icon_minitimeСря Фев 01, 2012 5:12 pm

Снимка
Герои на Ахели Tumblr_lc2cmra5L31qdk6zzo1_500

Име
Катрин Мари Ан Евънс

Години
17

Семейство
Аз вече нямам семейство загубих ги наскоро и все още ме боли когато си спомням за тях единственото което ми остана от моето семейство е баба ми и аз я обичам повече от всичко Бих умряла за нея

Сили Ахелите имат няколко сили. Първата е омагьосващия поглед, с който да примамват противоположния пол. Очите на всеки ахел притежават силата да омагьосват всеки, към който се насочат и съсредоточат. И никой не може да се отърве от тази силна магия. Само с един поглед ахелите успяват да привлекат вниманието на другия пол. След това вече оставят работата на сексапилното си тяло, което превзема контрола. Втората сила е по - специфична. Нарича се ''зои'', което от гръцки буквално се превежда жизнена. С тази си сила, ахелите могат да поемат жизнената енергия на противоположния пол, с която всъщност се хранят, за да оцелеят. Много често повечето от ахелите прекаляват с количеството жизнена енергия и оставят жертвите си в несвяст или най - лошото - ги убиват. Но убийството на някой се наказва със смърт или изгнание до живот.

Външен вид Не съм кой знае какво. Млада жена с тъмна коса и светли очи. И въпреки това, не че се хваля, но събирам погледите. Някои биха нарекли това приятно, но не и аз. Направо си е унизително непрекъснато да те зяпат. Мразя да се обръщат след мен, камоли пък онези нелепи подсвирквания. Но ето.... случва се. Да продължа... Средна съм на ръст. Имам нормално телосложение за жена. Дори съм малко слаба, но не прекалено. Обичам да спортувам. Никога не съм надебелявала прекалено много. Напротив. Не знам дали е от спорта и от активния ми начин на живот, но винаги ми казват, че съм ненормално слаба.

Характер Бързо избухвам. Това е най-лошата част от характера ми. Лесно се паля и понякога дори налитам на бой. Но съм спокойна предимно. Обичам да купонясвам, да се забавлявам по всеки възможен начин. "Пълна глупост" биха го нарекли някои, но аз харесвам живота си. Имало е провали, веселби. Но е такъв, какъвто е. Дори не мечтая за по-добър.

История Двадесет и трети декември.. Тогава се родих, но предпочитам да не споменавам възрастта си. Още щом минаха няколко години... Тоест, когато съм била на около 3-4 годинки, започнах да чувам разни гласове. Не разбирах чии са. Всички ми се смееха. Разбира се! Нали не знаеха какво се случва с мен. Е, тогава и аз не знаех, но всичко се промени и за няколко години бях уведомена за уменията си. Малка и спретната, радвах родители, прародители, радвах всички около себе си. Е, тогава бях малко, сладко момиченце, което дори не знаеше как да си обуе обувките. Всичко това свърши. Майка ми се разболя тежко през 1996-та. Така и не ми казаха от какво. Почина. Това бе едно от... не, това бе най-тежкото нещо в живота ми. Никога не бих забравила изражението й, студените й ръце, тяло, безжизнения труп, стоящ неподвижен на мекото легло. Все още буца засяда в гърлото ми като си го спомням. Но как бих могла да забравя този момент? Той единствен остана в главата ми за толкова дълго време. Опитвам се да забравя това, но е невъзможно. Спомените се пред очите ми постоянн,о животът ми не е бил нормален и никога няма да бъда, въпреки че бях едва 3-4 годишна, когато това се случи имам чувството, че вече съм остаряла и не съм изживяла живота си пълноценно .

Допълнителна информация
Пуша, често пия алкохол. Дори имаше период, в който взимах наркотици.
Върнете се в началото Go down
http://delightful-world.bulgarianforum.net/
Kathalina
Admin/Кралица на Ахелите
Admin/Кралица на Ахелите
Kathalina


Брой мнения : 742
Точки : 1001
Reputation : 40
Join date : 26.01.2012
Местожителство : Raintown a.k.a Hell

Character sheet
Окръг : Банкрофт
Накратко за героя : Хладнокръвна, честна и винаги усмихната личност. Упорита, чувствителна и трудолюбива персона с добре развита интуиция. На пръв поглед изглежда като ангел и донякъде е така. Но някъде дълбоко в нея има нещо черно, нещо много лошо, за което тя все още не знае нищо.
Отличителни белези: Има белег по рождение на дясното рамо, наподобяващ буквата D; има белек от дълбока рана, причинена от убиеца на родителите 'и, който се опитал да убие нея.

Герои на Ахели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ахели   Герои на Ахели Icon_minitimeСря Фев 01, 2012 5:22 pm

Одобрена! Приятно прекарване във форума.
Върнете се в началото Go down
Katherine.
Ахел
Ахел
Katherine.


Брой мнения : 11
Точки : 12
Reputation : 1
Join date : 29.01.2012
Age : 27

Герои на Ахели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ахели   Герои на Ахели Icon_minitimeСря Фев 01, 2012 11:03 pm

Снимка
Герои на Ахели Tumblr_lyon4hZ11L1qzmqm3o1_r1_500
Yvonne Strahovski

Име
Катерина Джоунс

Години
21

Семейство
Семейството й е сплотено.В него винаги цари разбирателство и спокойствие и всички завиждат на Катерина за атмосферата в която израства.Но всичко това е разбито,когато става на 20 години и къщата им избухва в пламъци.Единствено тя се спасява.Майка й,баща й и по-малката й сестричка загиват в пламъците.

Сили
Ахелите имат няколко сили. Първата е омагьосващия поглед, с който да примамват противоположния пол. Очите на всеки ахел притежават силата да омагьосват всеки, към който се насочат и съсредоточат. И никой не може да се отърве от тази силна магия. Само с един поглед ахелите успяват да привлекат вниманието на другия пол. След това вече оставят работата на сексапилното си тяло, което превзема контрола. Втората сила е по - специфична. Нарича се ''зои'', което от гръцки буквално се превежда жизнена. С тази си сила, ахелите могат да поемат жизнената енергия на противоположния пол, с която всъщност се хранят, за да оцелеят. Много често повечето от ахелите прекаляват с количеството жизнена енергия и оставят жертвите си в несвяст или най - лошото - ги убиват. Но убийството на някой се наказва със смърт или изгнание до живот. И третата сила е, че могат да връщат жизнена енергия на дадено същество, давайки от своята, което буквално значи, че могат да върнат мъртъвци към живот, но на жестока цена, а именно давайки от своята жизнена енергия, убивайки се. Затова е забранено ахелите да съживяват мъртвите. Освен това всяка една рана на ахела се регенерира. Може да отнеме много време, но все пак зараства.

Външен вид
От нея винаги лъха на спокойствие и изящество-просто прекрасна с няколко думи.Тя е с дълга красива руса коса до кръста.Обикновено е накъдрена,но понякога я изправя-според желанието й.Лъчезарната й усмивка разкрива прави и бели зъби.Устните й са нежни,сякаш те приканват да ги целунеш.Честно са извити в лека усмивка,но в повечето случай тя е иронична.Има кафяви очи в които човек може да потъне.Също така притежава дълги стройни крака.Походката й е грациозна и плавна.Почти винаги е на високи обувки.Истински магнит за мъжете.Тялото й е изваяно добре.В много женски сърца поражда завист.Харесва естествената красота и за това не използва силен грим,защото и без него е повече от красива.С няколко думи може да се опише като ангел,но само външно.

Характер
За Катерина може да се каже,че е човек на крайностите - или те мрази,или те обича.Няма средно положение.Добра актриса е и може да те заблуди доста добре.В главата й винаги се оформят планове и повечето от тях изпълнява с каквато и да е цена.Просто не се спира пред нищо,докато не получи желаното.Не обича да показва слабостите си,чрез любовта,защото тя е на мнение,че любовта прави човек слаб и уязвим.Въпреки,че мъже не й липсват.Може да има всеки,който поиска.
Запомня тези,които са й направили лошо и им го връща.Умее да прощава,но ако веднъж ви намрази ,значи няма връщане назад.Упорита е и постига поставените си цели.Понякога е непоносима с манията си да има всичко точно сега,на момента,но друг път може да не бърза и да прави всичко бавно и да е изпипано.В това отношение е непостоянна.Упорита е и почти никога няма първа да се откаже от нещо,ако смята,че тя е правата,но умее да признава грешките си и да се извинява,ако е накърнила достойнството на някой,без да има основателна или вярна причина,което се случва рядко,защото е много умна и знае как да извлече максималното от всеки момент.Винаги е една крачка пред врага си,прецизно е планирала всеки един свой ход,за да е сигурна,че няма да се провали.

История
Родена е на 11.02,за това и 11 й става любимо число,а също така и щастливо.Обича семейството си и живее в пълна хармония с тях.Дните й минават неусетно,тя пораства и започва да осъзнава себе си.Постепенно се отделя от родителите си,но никога не ги оставя да мислят,че ги е изоставила.Във всеки един момент,когато може тя показва голямата си любов към тях...до деня в който те загиват.Това я разбива на малки парченца и тя отказва да се храни.Иска да умре.Добре,че най-добрата й приятелка е до нея иначе наистина е можело да стане това.
Един ден се събужда и си казва,че щом тя - доброто момиче,което не е направило на никого лошо,трябва да изпитва такава болка то и другите ще я изпитат.И го прави.Става кучка,на която не й пука кой наранява и кой не.Разбира каква е и се възгордява,защото знае,че е нещо повече от другите.

Допълнителна информация
~Облича се по последна мода.
~Любимият й цвят е червен.
~Обожава котките.
~Любимото й число е 11.
Върнете се в началото Go down
Kathalina
Admin/Кралица на Ахелите
Admin/Кралица на Ахелите
Kathalina


Брой мнения : 742
Точки : 1001
Reputation : 40
Join date : 26.01.2012
Местожителство : Raintown a.k.a Hell

Character sheet
Окръг : Банкрофт
Накратко за героя : Хладнокръвна, честна и винаги усмихната личност. Упорита, чувствителна и трудолюбива персона с добре развита интуиция. На пръв поглед изглежда като ангел и донякъде е така. Но някъде дълбоко в нея има нещо черно, нещо много лошо, за което тя все още не знае нищо.
Отличителни белези: Има белег по рождение на дясното рамо, наподобяващ буквата D; има белек от дълбока рана, причинена от убиеца на родителите 'и, който се опитал да убие нея.

Герои на Ахели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ахели   Герои на Ахели Icon_minitimeСря Фев 01, 2012 11:10 pm

Одобрена си, мила. Приятно прекарване.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Ахел
Ахел
Изабел


Брой мнения : 716
Точки : 732
Reputation : 6
Join date : 02.02.2012
Age : 26

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Герои на Ахели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ахели   Герои на Ахели Icon_minitimeЧет Фев 02, 2012 11:29 am

Герои на Ахели 3678614Y
Adriana Lima

Име
Изабел Колинс / Isabelle Collins

Години
18 години

Семейство

Семейство
Майка - Клариса Колинс,
Баща - Ертур Колинс,
Брат - Джейсън Колинс.
Чичо - Ричард Драгорим
Леля - Мередит Драгомир
Братовчедка - Каталина Драгомир
Сестра - Sophia. /не я познава/

Герои на Ахели 4024685L

Сили
Ахелите имат няколко сили. Първата е омагьосващия поглед, с който да примамват противоположния пол. Очите на всеки ахел притежават силата да омагьосват всеки, към който се насочат и съсредоточат. И никой не може да се отърве от тази силна магия. Само с един поглед ахелите успяват да привлекат вниманието на другия пол. След това вече оставят работата на сексапилното си тяло, което превзема контрола. Втората сила е по - специфична. Нарича се ''зои'', което от гръцки буквално се превежда жизнена. С тази си сила, ахелите могат да поемат жизнената енергия на противоположния пол, с която всъщност се хранят, за да оцелеят. Много често повечето от ахелите прекаляват с количеството жизнена енергия и оставят жертвите си в несвяст или най - лошото - ги убиват. Но убийството на някой се наказва със смърт или изгнание до живот. И третата сила е, че могат да връщат жизнена енергия на дадено същество, давайки от своята, което буквално значи, че могат да върнат мъртъвци към живот, но на жестока цена, а именно давайки от своята жизнена енергия, убивайки се. Затова е забранено ахелите да съживяват мъртвите. Освен това всяка една рана на ахела се регенерира. Може да отнеме много време, но все пак зараства.

Герои на Ахели 4342333o

Външен вид
Изи,какво си представя човек като чуе това име? По-добре спрете да си представяте и чуйде как изглежда Изабел. Момичето е наследило кестенявата коса и цвета на кожа от майка си,а красивите сини очи от баща си.Висока около метър и седемдесет с доста красиво тяло изкушаващо противоположния пол.
В сините и очи може да се види толкова много.Да се прочетът чувствата и.Историята и.Очите и също така обаче могат да примамят всеки.Само един поглед е достатъчен.Понякога красивите и сини очи стават зелени,а понякога пъстри.Зависи от настроението на Изабел.
Притежава красива усмивка която обаче от години на сам не винаги е на мястото си - на лицето и.Изи е преживяла доста и не винаги показва своята усмивка,но това не означава,че винаги е намръщена.Има си една своя усмивка - между самодоволна и нормална която е нейната "запазена марка".

Герои на Ахели 4342586M

Характер
Доста хора определят характера по името.Какъв според вас е харктера на Изи?Повечето хора си представят някое хипер мило момиченце с голяма усмивка което ще ти предложи сладки,ще превежда стари хора през улицата,ще учи осърдно...да ама не.
Изабел е била сравнително добро дете.След като родителите и умират е доста тъжна и не говори с никого,но бързо се възрвъща в настоящето след разговор с брат си.Поне докато не навършва тринадесет.Тогава става доста буйна и доста трови нервите на брат си.След една случка обаче тя се затваря в себе си за известно време и щом се завръща на бял свят почва да се държи доста гадно с околните.Това я издига в очите на едни,но пък я сваля в очите на други.Приятелите и не могат да я познаят с този характер.След време пък разбира и в какво се е превърнала.Почва да се бори със себе си пак да стане нормална личност,а не егоистична,самовлюбена кучка.
Не обича да говори за себе си,за историята и чувствата си.Ако е тъжна почти никога не го показва.Само тези които я познават добре ще могат да разберът как се чувства тя наистина.На лицето и почти винаги е надянана маска прикриваща чувствата и.
Колкото и мило да изглежда външния вид често лъже.Изи е едно малко дяволче в повечето случей.Лесно се ядосва и щом това стане тя е непредсказуема.Един Бог знае какво може да стане.Обича да си играе с хората тъйкато преди доста са си играли с нея и с чувствата и.За приятелите си е готова на всичко.За жалост истинси приятели много няма...Рано или късно по една или друга причина половината се издават,че са предатели.Из е способна на това да съсипе един човек който и е забил нож в гърба,но това зависи само дали добрата или лошата Из е насреща му.Ако е в добро настроение ще му се размине леко,но ако не е на кеф...е тежко му и горко!


Герои на Ахели 4342537r

История
От както се помни тя е тук. Още в денят в който се е родила - 15 август.
Детството и е било нормално - до колкото може да се каже за една принцеса - имала е всичко което поиска...Майка и я е обичала,а баща и е бил доста строг.Тя не е била единствено дете - имала е брат на име Джейсън.Докато не навършва седем живота и е идеален по думите на околните.Тогава губи майка 'и.Брат и тогава е този който се грижи за нея...Когато обаче става на тринадесет той бива убит,а Из се затваря в себе си за известно време.Живее в двореца на братовчедка си Каталина.Обаче случката с брат и я променя коренно.Запознава се с хора - които въобще нямат пръст при аристократите - с които се чувства по-свободна.
Това обаче е доста малка час от живота и и то доста объркана.След като се запознава с тези хора тя разбира какво е.Те и разясняват всичко за нея от А до Я,а мозъкът на Из се опитва хем да възприеме хем да изхвърли тази информация.Разбира и какво е ставало с нея през целия и живот.Само един единствен миг - или около тридесет минутки и повече - са нужни живота и да се обърне с краката нагоре.За три години почти нарежда всичко и живее - сравнително нормално - с това което е всъшност.

Герои на Ахели 4342528W

Допълнителна информация
- Пуши и пие от време на време
- Любимите и цветове са синьо,черно и лилаво / главно /
- Мрази розавото
- Пее и танцува
- Има доста хубав глас
- Обича животните
- Мрази паяци и подобни гадинки /дори я е страх от тях/
Герои на Ахели 3948598y
Върнете се в началото Go down
http://magic-world.forumkurd.net/forum
Рейчъл.
Admin/Кралица на Саяните
Admin/Кралица на Саяните
Рейчъл.


Брой мнения : 950
Точки : 1420
Reputation : 44
Join date : 26.01.2012
Age : 29
Местожителство : Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Окръг Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Герои на Ахели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ахели   Герои на Ахели Icon_minitimeЧет Фев 02, 2012 11:32 am

Супер.Одобрена си.
Върнете се в началото Go down
https://reintown.bulgarianforum.net
Lexie Graham
Ахел
Ахел
Lexie Graham


Брой мнения : 2
Точки : 2
Reputation : 0
Join date : 02.02.2012

Герои на Ахели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ахели   Герои на Ахели Icon_minitimeПет Фев 03, 2012 11:11 am

Снимка: Герои на Ахели 4344096r
Риан Съджен

Име: Lexie Graham

Години: 19

Семейство: Родителите и са мъртви...

Сили:Ахелите имат няколко сили. Първата е омагьосващия поглед, с който да примамват противоположния пол. Очите на всеки ахел притежават силата да омагьосват всеки, към който се насочат и съсредоточат. И никой не може да се отърве от тази силна магия. Само с един поглед ахелите успяват да привлекат вниманието на другия пол. След това вече оставят работата на сексапилното си тяло, което превзема контрола. Втората сила е по - специфична. Нарича се ''зои'', което от гръцки буквално се превежда жизнена. С тази си сила, ахелите могат да поемат жизнената енергия на противоположния пол, с която всъщност се хранят, за да оцелеят. Много често повечето от ахелите прекаляват с количеството жизнена енергия и оставят жертвите си в несвяст или най - лошото - ги убиват. Но убийството на някой се наказва със смърт или изгнание до живот. И третата сила е, че могат да връщат жизнена енергия на дадено същество, давайки от своята, което буквално значи, че могат да върнат мъртъвци към живот, но на жестока цена, а именно давайки от своята жизнена енергия, убивайки се. Затова е забранено ахелите да съживяват мъртвите. Освен това всяка една рана на ахела се регенерира. Може да отнеме много време, но все пак зараства.


Външен вид :
..Лекси е много красива . Тя е с дълга руса коса...има светло кафяви очи..
Висока е около 1.74..тежи не повече от 43 кг.. Тялото и е стройно и с приятни извивки..
Не обича да носи дълги дрехи ..предпочита къси потничета и панталонки ..Облича се хубаво.

Характер: Лекси е с добро сърце.Държи се добре с околните, но ако се ядоса ... не трябва да сте край нея. Характера и е променлив - докато е весела, изведнъж става кисела.Обожава животните, особено кучетата.Обича природата.Не спазва диети, а често спортува..Мрази лъжците и лицемерите.В училище никога не се е справяла добре - затова и не го обича.Интересува се от модата.

История :
Лекси се появява на бял свят на 17.10..но за жалост тази дата не е от любимите на семейството й ..Когато тя се ражда майка й умира..Баща й я намразва след тази случка ..Той я захвърля при баба й /майка му/. Когато тя навършва четиринадесет баба й и разказва как умира майка й и защо баща й я мрази толкова много..Тя не може да осъзнае как така собственият и баща ще я мрази толкова много..Една вечер докато тя си седяла в къщи ..Баща й отворил вратата на стаята й ..Тя му се хвърлила на врата и се разплакала..
Той също ..ноо ..Казал и че заминава ..искал само тя да знае това..След няколко дни пристигнала вест..и съобщили на Лекси че баща й е мъртав ..Откакто станало това дории той да я е мразел тя много го е обичала ..не можела да понесе това затворила се в себе си ..Не искала да говори с никой ...но един ден баба й вече легнала на легло жената не била първа младост ... Извикали я ии тогава баба й разказала какво всъщност е тя...
Върнете се в началото Go down
Sebastian
Мурон
Мурон
Sebastian


Брой мнения : 267
Точки : 400
Reputation : 12
Join date : 26.01.2012
Age : 29
Местожителство : Reintown

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Герои на Ахели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ахели   Герои на Ахели Icon_minitimeПет Фев 03, 2012 11:27 am

Одобрена си!Добре дошла.
Върнете се в началото Go down
Виктор Далъс
Ахел
Ахел
Виктор Далъс


Брой мнения : 47
Точки : 51
Reputation : 2
Join date : 03.02.2012

Герои на Ахели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ахели   Герои на Ахели Icon_minitimeПет Фев 03, 2012 9:31 pm

Герои на Ахели 4350722c

Име
Виктор Далъс

Години
19

Семейство
Трудно е да порастнеш различен със семейство като неговото. А и дори и да искаше Виктор не би го направил. Баща му е рокер,но като казвам рокер имам предвид точното значение на думата "рокер". От онези пичове с дългите коси (къдрави,прави-все тая,само да е дълга), облечени в кожени дрехи,фанелки на някоя метъл или рок група и естествено да не забравим и черните мотори.Добра компание за пиене и слушане на по хард музика.Бащата мечта!
Майка му от друга страна е малко по смирен вид на това което е баща му. Тя също се облича в черно,но тя преминава в друг стил. Готиката. Това е стила който майка му винаги е следвала и продължава да следва. Сатаниска по душа а и не само.Майка му се отдава да служи и подчинява на Сатаната. За нея той е над всичко и го почита с достойство.
Братя и сестри-няма.

Сили
Силите му са като на виски останали. Омайва те с погледа си и после ти изпива енергията.
Владе малко черна магийка,но това е просто нещо което майка му го е научила за оцеляването му сред грешниците (тези които не почитата сатаната)

Външен вид
Външния му вид е доста злувещ и някак си плашещ.Има не чак толкова дълга черна коса на,която долните кичури са боядисани в червеникаво розово. Много рятко тези долни кичури се забелязват и през повечето време създават представата,че косата му чисто черна. Очите му са сини,толкова светло сини,че даже не се забелязва синьото в тях, а сиво. Даже,спокойно можем да кажем,че очите му са сиви. Дрехите му преобладават в тъмната гама. Обича черния цвят и обича да го показва чрез дрехите си. Дрехите му са предимно от кожени дрехи,черни блузи с разни групи до колани с пентаграми и хиляди обърнати кръстове,пентаграми или подобни сатанински символи на врата.

Характер
Виктор е голям шегаджия. Хитрец по рождение,а може би просто злото в него го е направил такъв. Зависи от настроението си, понякога може да много добър и дружелюбен,но понякога може да същинското зло. Мрази да го лъжат,но обича той да лъже,стига да му мине номера. Не обича предателството. Вярво силно в Сатаната. Често придърпва хора/същества към тъмната страна и през повечето време наистина се получава. Обича да гледа нещата от черната и тъмната им страна. Рятко намира приятели,повечето така наречени приятели са хора като него,други същества трудно достигат до сърцето му и доверието му. Трудно се доверява,загуби ли доверие в някого,не се възтановява каквото и да прави другия. Харесва му да дразни другите около него,особено теи които му се връзват. Така му става още забавано дори и да е в ужасно настроение. Някак си,да причинява чужда болка му харесва и го удовлетворява,кара го да бъде силен.

История
Той е второто дете от семейството си. Първото дете-момче и нямало толкова голям късмет колкто Виктор. Преди още той да се е родил,брат му е бил така да кажем даден за жертвопринушение на Сатаната.Майка му е била сключила сделка с Дявола/Сатаната (както искате го наричате) и в тази сделка жената е трябвало да даде първородния си син. И така Виктор се оказал втория син и големия късметлиец. Отрасването сред такива родители не е много лесно,но все пак той успял. Често баща му се прибирал пиян или въобще не се прибирал,защото го били затворили в затвора. Майка му от друга страна винаги гледала ритуалите си повече от него. Така,от малка възраст той се научил да се грижи сам за себе си и да не разчита на никой друг. По късно разбрал какъв е той всъщност и какво може да прави. Не му се вярвало,наистина си милсел,че родителите му са просто едни обикновени хора,които живеели щастливо (Макар и историята да не е много щастлива,но за него това било щастието). Научил се как да използва тази своя даденост и да я възприема като дарба. Майка му го научила на много неща свързани със сатанизъма,които някой ден,кой знае,може да му потрябва.
На 18 години се изнесал от бащината къща. Заживял сам. В черното си кралство,наречено-неговия дом.

Допълнителна информация
Има няколко татоировки. Едната е на дясното му рамо и изобразява дракон,на който опашката му се спуска по ръката му надолу. Другата е на лявото му рано,която изобразява нещо между крилато дяволче.


Последната промяна е направена от Rest_in_Pain на Пет Фев 03, 2012 9:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Рейчъл.
Admin/Кралица на Саяните
Admin/Кралица на Саяните
Рейчъл.


Брой мнения : 950
Точки : 1420
Reputation : 44
Join date : 26.01.2012
Age : 29
Местожителство : Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Окръг Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Герои на Ахели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ахели   Герои на Ахели Icon_minitimeПет Фев 03, 2012 9:37 pm

Ми макар това с тоя Сатана нещо да не се връзва с темата...но нищо одобрен си.Приятна игра.Прочети малко за расата си и за историята на града и ако има нещо ми пиши.
Върнете се в началото Go down
https://reintown.bulgarianforum.net
Chuck Bass
Дясната Ръка на Кралицата на Ахелите
Дясната Ръка на Кралицата на Ахелите
Chuck Bass


Брой мнения : 69
Точки : 83
Reputation : 6
Join date : 04.02.2012

Character sheet
Окръг : Рейнтаун
Накратко за героя : Баща Барт Вартоломей Бас,майка му е мъртва почти не се споменава за нея но семейството му е много богато и е с благородническа кръв.
Отличителни белези: Има доста татоси по тялото си.

Герои на Ахели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ахели   Герои на Ахели Icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 8:54 pm

Герои на Ахели Tumblr_lum1vvF4pY1qi9h8qo9_250

Снимка


Име
Чарлз Вартоломей Бас

Години
19

Семейство: Баща Барт Вартоломей Бас,майка му е мъртва почти не се споменава за нея но семейството му е много богато и е с благородническа кръв.

Сили
Основните за расата.

Външен вид
Висок красив и чарове,тъмна коса,черни очи. Обича да се облича в скъпи костюми,обожава шаловете и понякога обича ексцентрични цветове. Облича се винаги доста стилно и не обича да занемарява външния си вид. Жестовете му,показват сила,могъщество. Рядко показва емоция изглежда доста загадъчно. Никой не може да каже,какво му се крие,трудно можеш да прочетеш по лицето му или по жестовете му нещо,става само когато той реши.

Характер
Чък е доста интересен характер. Той възприема нещата повече като игра. Не взима никой и нищо на сериозно. За него живота е по-скоро забава. Умее да омагьосва и да грабва с чара си, но понякога само с това. Не се държи съвсем нормално. Някой го описват като дявол, но може би той не е точно такъв. Понякога е романтичен. Готов е да се бори и ако нещо е наистина много важно и успее да го грабне (а това става съвсем рядко), той го устоява и защитава. Добър приятел е през повечето време. Умен е и говори свързано. (само, когато е трезвен) О . .и всичко, което той поиска става, защото той е Чък Бас

История
Роден е в семейство с много богата история,богато не може да се каже,че е много могъщо но носи своята дълга история. Остава без майка си,тя бива убита,все още не се знае,как е била убита. Само неговия баща знае истината. Може да се каже,че се разбират с баща си. Те са малко от едно тесто замесени и въпреки,че Чък е твърде потаен,се оказва,че баща му го познава доста добре. Усеща винаги подкрепата му.
Чък постъпва доста безотговорно от време на време,обича да се забавлява и да е на вихъра на вълната. Доста често може да го забележите с едно или две момичета,а понякога в компанията на доста момичета.

Допълнителна информация:
Има доста татоси по тялото си.
Цък Но това е само една малка част.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл.
Admin/Кралица на Саяните
Admin/Кралица на Саяните
Рейчъл.


Брой мнения : 950
Точки : 1420
Reputation : 44
Join date : 26.01.2012
Age : 29
Местожителство : Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Окръг Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Герои на Ахели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ахели   Герои на Ахели Icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 8:56 pm

Одобрен!
Върнете се в началото Go down
https://reintown.bulgarianforum.net
Annabella.
Ахел
Ахел
Annabella.


Брой мнения : 155
Точки : 162
Reputation : 3
Join date : 30.01.2012
Местожителство : В стаята ти..

Герои на Ахели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ахели   Герои на Ахели Icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 11:31 pm

Герои на Ахели Scaled.php?server=535&filename=tumblrlve60yps0q1qlnv31

Име
Анабела Уорънс.

Години
17

Семейство
На пръв поглед семейството й е съвсем обикновено.Няма братя, нито сестри.Живее сама с майка си Вайлет, а от време на време отива при баба си, когато с майка си се скарат, а това се случва често.Причините са много.Вайлет не се мярка в дома с продължение на дни, не се интересува много от това какво прави и къде е дъщеря й.Виждат се веднъж, най-много два пъти в седмицата.Но и Анабела не се застоява вкъщи.Ако тя е у дома, е защото трябва да учи или се прибира късно вечер, а понякога изобщо не се прибира.
Вайлет е нервна и лесно избухва, започва да крещи и да блъска, много рядко е в настроение.Случва се и да удря Бела.Майка й пие, което още повече влошава взаимоотношенията им.А на нея просто й е писнало от всичко това, иска да се махне, но засега това е невъзможно...Поне докато Анна не навърши 18.
Стараят се, когато са пред хора да се държат като нормални майка и дъщеря.Не искат да се набиват в очите на хората и после те да се оплакват или пък да ги разправят наляво и надясно как се държат.Не че на Бела много й пука какво си мислят хората за нея, още по-малко и на Вайлет.

Герои на Ахели Tumblr_lmsnobvebJ1ql41hno1_500

Сили
Обичайните сили на всички ахели - омайва с поглед, после изпива жизнената сила на човека.

Външен вид
Никой не може да отрече, че Анабела не е красива и едва ли ще мога да я опиша толкова добре само с думи.Но нека опитам...
Първото нещо, което прави впечатление, още щом я погледнеш, са очите й - големи, изразителни, дълбоки, сякаш потъваш в тях и не на последно място сини.Дори небето не е толкова синьо, колкото са очите й.А когато сложи спирала и черен молив, тогава погледът й е зашеметяващ.
Косата й най-често се спуска свободно по гърбът й.Златисто-руса, дълга и чуплива.Може би единственото нещо, което харесва в себе си е косата й.
Устните й са алени, меки, но не прекалено плътни.Кожата й сияйна, гладка и нежна.Не е много висока - 1.65.Слаба, с дълги крака, които привличат всички мъжки погледи.Походката й е като на котка, грациозна и веднага щом я видиш, може би ще разбереш какво огромно самочувствие има.Но чак огромно?Не бих казала, има до някаква степен самочувствие, но не прекалено.
Същински ангел - но само на външен вид.

Герои на Ахели Ashley-benson-girl-pll-pretty-little-liars-Favim.com-127467

Характер
Анабела е странна особа.Нейният характер не е от най-хубавите.Държи се гадно, студено и пренебрежително към всеки.Освен към някой готин пич, който може с едно смигване да е в леглото й.
Често остава нещата недовършени, или просто става без да казва нищо и си тръгва.От нея може да очакваш всичко.Непредсказуема е.Прави каквото си поиска.Момичето определено не го е страх от нищо, и нищо не може да го спре.
Живее за мига.Не й пука за утрешния, или по-утрешния ден.Пука й само и единствено за себе си.Да, егоистка е и знае това.
Лесно се нервира и ядосва.По-добре да не си й пред очите, когато това се случи.
Трудно допуска някой близо до себе си.Потайна, мистериозна, с толкова много мрачни тайни.
За нея думата "любов" отдавна липсва в речника й.Предпочита всяка нощ да я прекарва с някой непознат мъж и на следващата сутрин да няма следа от демона.
Харчи парите си за непотребни неща.Но никой, освен нея, не знае от къде има толкова пари, след като не работи нищо.
Купонджийка, лесно се отпуска и не мисли за последствията, след като направи дадено нещо.Със странно чувство за хумор, което хората рядко разбират.
Сарказмът - често го използва.Обича да се подиграва и да си "играе" с хората.Много добра лъжкиня е и винаги може да се направи на "миличко момиченце, което не знае къде се намира".
Обича да мързелува и да спи по цял ден.Също така и да се тъпче с много шоколад, сладолед и много други сладки неща.Хубавото е, че не й личи.
Умна е, знае винаги какво да каже в даден момент.Говори много, а някой път става досадна и хората често я игнорират.
Иска цялото внимание да е приковано към нея.Може да съсипе живота на всеки, който се опита да я провали или унижи.
Кучка е, защото е била прекалено много наранявана и мисли, че вече е време и тя да започне да наранява.

Герои на Ахели 4355224H

История
За Анабела не се знае почти нищо.Всъщност Анабела не е истинското й име, но никой не знае какво е то.
Ако някой реши да я пита нещо за живота й, за миналото й, тя винаги знае как да излъже и да увърта.
Помни много от живота си.Само първите 10-12 години й се губят, но те не са толкова важни.
Често изпълнява мръсните задачи на Господаря си или пък кара някой друг да ги изпълнява.Да, колкото и налудничаво да ви се струва – тя има Господар.Мисли се за прекалено властна и по-висша от останалите, за да върши такива работи сама.Лошото е, че Господарят разбира за нейните измами и я наказва строго за това.Тя винаги знае как да го изкуши по какъвто и да е начин.Все пак Господарят я обожава, но тя го мрази в дъното на душата си, която може би липсва…
В днешно време никой не подозира, че съществуват такива същества на този свят.Въпреки това, Анабела се държи нормално и се придържа към сегашния си необикновен начин на живот.Рядко остава мъжете живи, след бурна нощ.Винаги ги изтезава и си играе с тях, докато накрая просто не се предадат.
На пръв поглед Анабела изглежда толкова мила и добра, а всъщност е същински дявол.Ето за това всички й се връзват на номерата.Колко глупави и наивни са само!Но кой може да заподозре, че под кожата на това сладко момиче, се крие истински ахел?..Тези неща са мит.Всички са чели само от книгите за тях.
Сега живее с майка си в малък град наречен Рейнтаун.Не иска да живее тук, принудена е.Няколко пъти се е опитвала да избяга, но е била хващана и сурово наказвана, за това, че се е доближила до портала..

Допълнителна информация
• пие
• пуши
• обича да танцува
• обича да купонясва и да е център на внимание
• обича нощния живот
• мрази лигави и превзети хора


Последната промяна е направена от Annabella. на Нед Фев 05, 2012 5:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Kathalina
Admin/Кралица на Ахелите
Admin/Кралица на Ахелите
Kathalina


Брой мнения : 742
Точки : 1001
Reputation : 40
Join date : 26.01.2012
Местожителство : Raintown a.k.a Hell

Character sheet
Окръг : Банкрофт
Накратко за героя : Хладнокръвна, честна и винаги усмихната личност. Упорита, чувствителна и трудолюбива персона с добре развита интуиция. На пръв поглед изглежда като ангел и донякъде е така. Но някъде дълбоко в нея има нещо черно, нещо много лошо, за което тя все още не знае нищо.
Отличителни белези: Има белег по рождение на дясното рамо, наподобяващ буквата D; има белек от дълбока рана, причинена от убиеца на родителите 'и, който се опитал да убие нея.

Герои на Ахели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ахели   Герои на Ахели Icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 11:56 pm

Промени историята си. Рейнтаун е град в друго измерение, разделено от човешкия свят преди много, много години и тук няма хора. Прочети внимателно разясненията и историята на Рейнтаун. Когато поправиш грешките ще те одобря.
Ако не разбираш нещо ме питай по Лс.
Върнете се в началото Go down
Annabella.
Ахел
Ахел
Annabella.


Брой мнения : 155
Точки : 162
Reputation : 3
Join date : 30.01.2012
Местожителство : В стаята ти..

Герои на Ахели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ахели   Герои на Ахели Icon_minitimeНед Фев 05, 2012 5:54 pm

Така добре ли е?
Върнете се в началото Go down
Рейчъл.
Admin/Кралица на Саяните
Admin/Кралица на Саяните
Рейчъл.


Брой мнения : 950
Точки : 1420
Reputation : 44
Join date : 26.01.2012
Age : 29
Местожителство : Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Окръг Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Герои на Ахели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ахели   Герои на Ахели Icon_minitimeНед Фев 05, 2012 6:00 pm

Да,по-добре е.Одобрена си. :)
Върнете се в началото Go down
https://reintown.bulgarianforum.net
Marissa Blake.
Ахел
Ахел
Marissa Blake.


Брой мнения : 10
Точки : 13
Reputation : 1
Join date : 08.02.2012

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Герои на Ахели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ахели   Герои на Ахели Icon_minitimeСря Фев 08, 2012 8:27 pm

    Герои на Ахели Tumblr_lz2f7nRJaa1qipu41o1_500_large

Име
Мариса Клеър Блейк;
Години
Осемнадесет, въпреки че доста често минава за по-голяма, отколкото е.
Семейство
Не, Мариса не произлиза от най-великия род, нито от най-богатия, нито от най-щастливото семейство. Тези критерии определено не се отнасят за нея. Брюнетката е отраснала под грижите на осиновителя си, Джейсън. Няма и спомен от родителите си, тъй като те я изоставили в момента на раждане.
Сили
Притежава силите, присъщи за расата си.

Външен вид
Мариса притежава външност, присъща за повечето ахели - омайваща. Расата се слави със своята способност за "хипнотизиране", но Ем определено би се справила дори ако беше човек. Тя притежава сапфиреносини очи, в които можеш да се взираш с часове. Разкриват чувствата ѝ? Определено не. С годините момичето се е научило, че действително очите са прозорец към душата, а предпочита нейният да е затворен. Катраненочерните ѝ коси падат на масури по раменете ѝ, свободно разпиляни, но в същото време сякаш всеки кичур е на мястото си. Самата Мер не е особено висока, достига скромните 169 сантиметра и често бива определяна като "джобно гадже". Тялото ѝ е слабо, изваяно, идеално оформено и развито. Такова, че дори някои модели биха ѝ завидели. В интерес на истината, брюнетката е била и по-слаба като малка и майка ѝ се притеснявала, че е болна от анорексия, но уви - не било така. Мариса не може да се оплаче от начина, по който изглежда, но сякаш тя не се приема по начина, по който и останалите. Има няколко татуировки по тялото си, две от които са временни. Не се притеснява от носенето на високи обувки, дори напротив - обожава ги. В повечето време очите ѝ са подчертани с очна линия или молив.

Характер
С времето Мариса се превърнала в човека, в който най-много се опасявала. Когато човек преживее трагедия, той слага маска на лицето си, за да не издава слабостите си пред света. Така стана и с нашата героиня. След смъртта на баща си, тя стана егоцентрична, егоистична, непукист. Върви с високо вдигната глава, има голямо самочувствие, което за разлика от това на повечето, е с покритие. Защо? Защото зад всичко това се крие една личност, която е страшно силна. Толкова силна, за да изживее толкова много болка и да не го показва. Толкова силна, за да може да се пребори със света, когато е срещу нея. Ако успееш да проникнеш зад големите стени, изградили се с времето, ще разбереш, че Мариса е един страшно чувствителен и емоционален човек. Лесно ранима е, въпреки че почти никога не разкрива чувствата си. Истината е, че е романтичка. Мечтае да срещне голямата любов, но от друга страна не вярва, че това може да се случи. Спечелиш ли доверието на Мер, то тогава можеш да бъдеш сигурен, че когато и да ѝ се обадиш, тя веднага ще се отзове.
Корава и непоклатима на пръв поглед, чувствителна и наранена, когато я опознаеш. Такава е и не може да бъде променена... Не повече.

История
" Преживяла съм болка. Прекалено много болка, за да я описвам, защото ще си причиня още повече. Изляла съм толкова много сълзи. Повече, отколкото един човек за целия си живот. А съм само на двайсет и една. Животът е прекалено несправедлив към мен. Той е несправедлив към всички, които са справедливи и почтени към него. Сякаш им го връща тъпкано. Проблемът беше, че не знаех почти нищо за себе си.
Бях родена точно преди двайсет и една години, на осми май в един малък град, намиращ се в предградията на Рейнтаун. Майка ми и баща ми...не ги познавам. От малка бях оставена в дом за деца. Доста усилено се опитвах да избягам от там и един ден, без да бъда забелязана, просто се измъкнах. Но явно съм имала малко или повече късмет, защото един ден видях един човек, който носеше шапка, закриваща лицето му. Подаде ми парче шоколад и се усмихна едвам забелязано. Аз се поддадох на изкушението и се доближих, не мислейки за последиците.
Май това е най-умното нещо, което бях правила някога. Това се оказа един от най-богатите хора в Англия - Джейсън Уикет. Заведе ме в имението си в едно закътано местенце, където няколко прислужници веднага ми поднесоха топла супа, а след това ме заведоха в една голяма спалня, дадоха ми чисти дрехи и ме изкъпаха. Той ме осинови. Беше моят баща, когато дори и родният ми баща не беше такъв. Отгледа ме и ми даде покрив над главата. Обикнах го, да. Той беше единственият ми близък човек. Единственият, на когото можех да се доверя, да разчитам.
Станах на осемнайсет. Джейсън плати образованието ми, дори започна да издържа собствената ми квартира. Докато един ден не получих обаждане, че срокът за плащането на наема ми изтича. Странно. Джейсън винаги плащаше в началото на месеца. Опитах да се обадя, когато ми вдигна един познат глас - на една от прислужниците. Попитах къде е баща ми, когато ми съобщиха, че е починал. Не. Не. Не можех да го преживея. Не исках. Тогава с наследените пари започнах да пътувам. Сложих онази тъмна маска на лицето ми, която не разкриваше каква съм всъщност. Представях се за корава, непоклатима и никой не знаеше какво всъщност се крие под тази маска. "



Последната промяна е направена от Marissa Blake. на Сря Фев 08, 2012 9:02 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Kathalina
Admin/Кралица на Ахелите
Admin/Кралица на Ахелите
Kathalina


Брой мнения : 742
Точки : 1001
Reputation : 40
Join date : 26.01.2012
Местожителство : Raintown a.k.a Hell

Character sheet
Окръг : Банкрофт
Накратко за героя : Хладнокръвна, честна и винаги усмихната личност. Упорита, чувствителна и трудолюбива персона с добре развита интуиция. На пръв поглед изглежда като ангел и донякъде е така. Но някъде дълбоко в нея има нещо черно, нещо много лошо, за което тя все още не знае нищо.
Отличителни белези: Има белег по рождение на дясното рамо, наподобяващ буквата D; има белек от дълбока рана, причинена от убиеца на родителите 'и, който се опитал да убие нея.

Герои на Ахели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ахели   Герои на Ахели Icon_minitimeСря Фев 08, 2012 8:34 pm

Портала между Рейнтаун и светът на хората е затворен от векове и няма как да си родена в Оксфорд. Поправи историята си и ще те одобря.
Върнете се в началото Go down
Marissa Blake.
Ахел
Ахел
Marissa Blake.


Брой мнения : 10
Точки : 13
Reputation : 1
Join date : 08.02.2012

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Герои на Ахели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ахели   Герои на Ахели Icon_minitimeСря Фев 08, 2012 8:36 pm

Окей ли е сега?
Върнете се в началото Go down
Kathalina
Admin/Кралица на Ахелите
Admin/Кралица на Ахелите
Kathalina


Брой мнения : 742
Точки : 1001
Reputation : 40
Join date : 26.01.2012
Местожителство : Raintown a.k.a Hell

Character sheet
Окръг : Банкрофт
Накратко за героя : Хладнокръвна, честна и винаги усмихната личност. Упорита, чувствителна и трудолюбива персона с добре развита интуиция. На пръв поглед изглежда като ангел и донякъде е така. Но някъде дълбоко в нея има нещо черно, нещо много лошо, за което тя все още не знае нищо.
Отличителни белези: Има белег по рождение на дясното рамо, наподобяващ буквата D; има белек от дълбока рана, причинена от убиеца на родителите 'и, който се опитал да убие нея.

Герои на Ахели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ахели   Герои на Ахели Icon_minitimeСря Фев 08, 2012 8:59 pm

В историята пише, че са те превърнали във вампир, а такива същества във форума не съществуват. Научи повече за ахелите тук и поправи поста си.
Върнете се в началото Go down
Marissa Blake.
Ахел
Ахел
Marissa Blake.


Брой мнения : 10
Точки : 13
Reputation : 1
Join date : 08.02.2012

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Герои на Ахели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ахели   Герои на Ахели Icon_minitimeСря Фев 08, 2012 9:04 pm

Спокойно, чела съм ги тези неща. Доволни ли сте вече?
Върнете се в началото Go down
Kathalina
Admin/Кралица на Ахелите
Admin/Кралица на Ахелите
Kathalina


Брой мнения : 742
Точки : 1001
Reputation : 40
Join date : 26.01.2012
Местожителство : Raintown a.k.a Hell

Character sheet
Окръг : Банкрофт
Накратко за героя : Хладнокръвна, честна и винаги усмихната личност. Упорита, чувствителна и трудолюбива персона с добре развита интуиция. На пръв поглед изглежда като ангел и донякъде е така. Но някъде дълбоко в нея има нещо черно, нещо много лошо, за което тя все още не знае нищо.
Отличителни белези: Има белег по рождение на дясното рамо, наподобяващ буквата D; има белек от дълбока рана, причинена от убиеца на родителите 'и, който се опитал да убие нея.

Герои на Ахели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ахели   Герои на Ахели Icon_minitimeСря Фев 08, 2012 9:07 pm

Да. Одобрена си и добре дошла.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Герои на Ахели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ахели   Герои на Ахели Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Герои на Ахели
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Герои на Агроменти
» Герои на Нокрийци
» Герои на Саяни
» Герои на Мурони
» Герои на Мелузини

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в Рейнтаун! :: Важните неща :: Вашите герои :: Персонажи-
Идете на: