Добре дошли в Рейнтаун!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Рейнтаун!

Магията витае във въздуха
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Броя На Посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 52, на Нед Яну 29, 2012 7:52 pm
Партньорство
Brewins 33kbybo
Top posters
Харпър Дейл
Brewins Vote_lcapBrewins Voting_barBrewins Vote_rcap 
Рейчъл.
Brewins Vote_lcapBrewins Voting_barBrewins Vote_rcap 
Jenna.
Brewins Vote_lcapBrewins Voting_barBrewins Vote_rcap 
Анастасия де Уинтър
Brewins Vote_lcapBrewins Voting_barBrewins Vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Brewins Vote_lcapBrewins Voting_barBrewins Vote_rcap 
Нико
Brewins Vote_lcapBrewins Voting_barBrewins Vote_rcap 
Kathalina
Brewins Vote_lcapBrewins Voting_barBrewins Vote_rcap 
Изабел
Brewins Vote_lcapBrewins Voting_barBrewins Vote_rcap 
Мери Болейн
Brewins Vote_lcapBrewins Voting_barBrewins Vote_rcap 
Карина А. Уилсън
Brewins Vote_lcapBrewins Voting_barBrewins Vote_rcap 
Час и дата.
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 Brewins

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Sebastian
Мурон
Мурон
Sebastian


Брой мнения : 267
Точки : 400
Reputation : 12
Join date : 26.01.2012
Age : 29
Местожителство : Reintown

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Brewins Empty
ПисанеЗаглавие: Brewins   Brewins Icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 3:58 pm

В това кафе,което се смята за едно от най - елитните тук,може да пиеш кафето си на спокоистве.Пускат тиха и приятно музика,но не толкова тиха за да не заспиш.Можеш да поръчах освен кафе и някое парче торта или друго тестено изделия.

Brewins 4320672S
Върнете се в началото Go down
Анастасия де Уинтър
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Анастасия де Уинтър


Брой мнения : 911
Точки : 951
Reputation : 8
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Рейнтаун

Brewins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brewins   Brewins Icon_minitimeЧет Фев 02, 2012 11:36 am

Не беше време, но аз умирах за едно. Образно казано. А и без това днес се бях събудила в ранните часове.. на следобяда, нищо не ми пречеше да реша, че искам едно кафе. След като станах от леглото с нежелание, се заех с това да намеря какво да облека. Не че нямах дрехи, напротив.. и точно поради това имах този проблем с обличането. Ако имаше някой около мен бих казала "Нямам какво да облека", но бях сама и си спестих този коментар, който след първия поглед на гардероба ми се виждаше, че е пълна лъжа. накрая все пак облякох едни черни дълки и тънка сива блуза с дълъг ръкав, а отгоре си сложих червеното палто, като комбинирах всичко това с черни боти. Да, човек би казал, че съм мрачна личност, но не бях такава. А и все пак палтото беше червено нали така?! Просто днес времето не беше особено хубаво, а денят ми се виждаше скучен, затова реших да не си правя труда да комбинирам цветове, а просто да облка нещо черно и да го освежа с нещо по-цветно. Влязох в кафенето, а токчетата ми изтропаха тихичко, но бързо шумът им беше заглушен от хорските разговори наоколо. Седнах на една маса и след малко дойде сервитьорката, от която си поръчах едно лате макиато.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Крал на Агроментите
Крал на Агроментите
Харпър Дейл


Брой мнения : 1042
Точки : 1147
Reputation : 17
Join date : 01.02.2012
Age : 28
Местожителство : Рейнтаун/окръг Ендет

Character sheet
Окръг : Ендет
Накратко за героя : Агромент с душа.Най-добрата му приятелка го подържа жив.Имабратовчед ск ойто се мрази и е прослувут с това,че спи с всяка жена.Не може да намери една с която да остане освен ако тя не го грабне с нещо.Мрази монотоният ивот и скуката.Обожава мотори и всичко,което е извън "етикета" на кралският живот.Въпреки,че има такова поведение той отговаря сериозно за народа си и се мъчи да направи всичко за тях.
Отличителни белези: Има татуси по ръцете и на левият хълбок.Обица на едното ухо и харесва ланеци.

Brewins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brewins   Brewins Icon_minitimeЧет Фев 02, 2012 11:55 am

Беше следобед,а навън беше ужасяващо студено.Не ми се стоеше в двореца.Облякох си черни протрити дънки,бяла тениска"Том Тайлър" и кецове "Найк".Излязох от двореца тихо ,за да не се засека с някой и се качих в колата.Искаше ми се на мотора,но в това време,най-много да се учистя някъде.Тръгнах към едно от кафенетата.Отново сам,колко интересно.Паркирах черното си Волво пред кафенето и слязох.Нямаше много...Народ ако можех да се изразя така.Влязох и си поръчах чисто еспресо.Седнах на една маса и се загледах в картината навън.Сняг....много сняг.Когато ми донесоха кафето се усмихнах мило на келнерката и отпих голяма глътка от прекалено малката чаша.Тенденций.Стиснах устни и огледах присъстващите.Имаше една блестяща личност.Красиво русокосо момиче.Беше облечена стилно и се държеше на положение..Любопитно.Зачудих се да станали и да отида при нея или да не рискувам.Въпреки,че бях пил от Каталина наскоро.....Можех да се контролирам,което значеше,че няма да я убия....
Върнете се в началото Go down
http://losangeles.bulgarianforum.net/forum
Анастасия де Уинтър
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Анастасия де Уинтър


Брой мнения : 911
Точки : 951
Reputation : 8
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Рейнтаун

Brewins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brewins   Brewins Icon_minitimeЧет Фев 02, 2012 12:07 pm

Скоро чашата топла напитка се озова пред мен. Благодарих на жената, която в следващият момент ме остави и тръгна към една маса, вземайки празната чаша от нея, след което се запъти към една врата, навярно водеща.. към помещението, където правеха кафетата, както и да се наричаше то. Взех чашата с латето и внимателно поднасяйки го към устните си отпих малка глътка от кафето. Топлината му се разля приятно по гърлото ми и ме накара сама да си задам въпроса защо не си бях взела ирландско кафе. Все пак кафе с уиски е по-добре от просто кафе, най-малкото загряваше повече, не че на мен ми беше нужно да ми е топло, все пак бях рейд. А пък и ирландското кафе повдигаше настроението повече от простото еспресо или лате макиатото, на което в момента се наслаждавах. Погледът ми обходи помещението, фиксирайки всяка подробност в интериора, докато не се спря върху погледа на един непознат, който седеше на една от близките маси. Усмиханх се леко и се облегнах назад, кръстосвайки краката си, като през това време най-демонстративно и така че да забележи взех чантата си от съседния стол и я закачих на стола. Дано поне донякъде това да изглеждаше като покана да дойде. Аз бях сама тук, а явно и той беше сам.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Крал на Агроментите
Крал на Агроментите
Харпър Дейл


Брой мнения : 1042
Точки : 1147
Reputation : 17
Join date : 01.02.2012
Age : 28
Местожителство : Рейнтаун/окръг Ендет

Character sheet
Окръг : Ендет
Накратко за героя : Агромент с душа.Най-добрата му приятелка го подържа жив.Имабратовчед ск ойто се мрази и е прослувут с това,че спи с всяка жена.Не може да намери една с която да остане освен ако тя не го грабне с нещо.Мрази монотоният ивот и скуката.Обожава мотори и всичко,което е извън "етикета" на кралският живот.Въпреки,че има такова поведение той отговаря сериозно за народа си и се мъчи да направи всичко за тях.
Отличителни белези: Има татуси по ръцете и на левият хълбок.Обица на едното ухо и харесва ланеци.

Brewins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brewins   Brewins Icon_minitimeЧет Фев 02, 2012 12:23 pm

Подсмихнах се и прокарах ръка през косата ми,за да я вдигна нагоре.Изправих се и взех чашата кафе със себе си.Беше изкусителна.МИслите ми тръгнаха в друга посока.Неправилна и напълно...Редна посока.Подсмихнах се на мислите си и седнах на стола срещу нея:
-Добър ден!-усмихнах се и я огледах,но за кратко.Забелязах всички детайли,който исках да видя.Извивката на гърдите й беше перфектна,талията и беше тънка,бедрата и стройни.
-Харпър Дейл.-представих се и й подадох ръка.Да не я изчаках да каже каквото и да е,но бях такъв.Харесваше ми...Допадаше ми....Нямаше как да я имам.Беше друга раса...Жалко...
Върнете се в началото Go down
http://losangeles.bulgarianforum.net/forum
Анастасия де Уинтър
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Анастасия де Уинтър


Брой мнения : 911
Точки : 951
Reputation : 8
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Рейнтаун

Brewins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brewins   Brewins Icon_minitimeЧет Фев 02, 2012 12:40 pm

-Приятно ми е - казах, когато непознатият се представи и се усмихнах. Погледът ми бързо премина по него, за секунди, след което го отклоних.
-Анастасия.. де Уинтър - представих се и аз, добавяйки и фамилията си след един миг на тишина. Прецених, че след като той се представи с две имена, не беше редно аз да кажа простичкото "Анастасия". Спуснах крака си на пода, като токчето леко изтропа и се приближих леко към масата, поглеждайки го. Усещах, че не е рейд, отдалеч можех да усетя това, но не можех да разбера какъв е, което ме караше да се чувствам по един особен начин може би заинтригувана от него.
-Как е възможно мъж като вас да е сам на кафе? - попитах го и се огледах наоколо. След като дойде значи ен чакаше никого, а аз не обичах да овъртам, директно казвах каквото мислех и задавах въпросите, които ме интересуваха.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Крал на Агроментите
Крал на Агроментите
Харпър Дейл


Брой мнения : 1042
Точки : 1147
Reputation : 17
Join date : 01.02.2012
Age : 28
Местожителство : Рейнтаун/окръг Ендет

Character sheet
Окръг : Ендет
Накратко за героя : Агромент с душа.Най-добрата му приятелка го подържа жив.Имабратовчед ск ойто се мрази и е прослувут с това,че спи с всяка жена.Не може да намери една с която да остане освен ако тя не го грабне с нещо.Мрази монотоният ивот и скуката.Обожава мотори и всичко,което е извън "етикета" на кралският живот.Въпреки,че има такова поведение той отговаря сериозно за народа си и се мъчи да направи всичко за тях.
Отличителни белези: Има татуси по ръцете и на левият хълбок.Обица на едното ухо и харесва ланеци.

Brewins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brewins   Brewins Icon_minitimeЧет Фев 02, 2012 12:57 pm

Погледнах я и се усмихнах:
-Този въпрос важи и за вас госпожице!-отпих от кафето си и я огледах отново,но този път задържах погледа си.Забелязвах неща в нея,който определено не бяха на расите скойто се бях срещал.А се бях срещал с почти всички видове,но с две от тях не. Рейд и онези който говореха с мъртвите.А тя не беше Ахел нито Сиян,Мурон Нийкриец или като мен.Беше друга.Вдигнах ръка,за да повикам келнерката за още едно кафе и я погледнах:
-Ще искате ли?Мисля,че е редно да ви почерпя.-малък жест в знак на уважение.Нови познансства с други раси,а аз новият крал.Трябваше да се правя на...Добър.Въпреки етикета обаче не можех да не мисля за нея по един друг начин различен от обичайният по който гледах на жените.
Върнете се в началото Go down
http://losangeles.bulgarianforum.net/forum
Анастасия де Уинтър
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Анастасия де Уинтър


Брой мнения : 911
Точки : 951
Reputation : 8
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Рейнтаун

Brewins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brewins   Brewins Icon_minitimeЧет Фев 02, 2012 1:41 pm

-Просто не съм удостоила никой с честта да е в моята компания - казах, макар и на шега. Не че наистина бях толкова надута, че да мисля това в действителност, самоувереността ми беше в нормите, нито повече, нито по-малко че да не мога да оценя сама себе си. Когато предложи да ме почерпи с още едно кафе се усмиханх и кимнах лекичко с глава в знак ан съгласие.
-Благодаря за жеста.. бих изпила едно ирландско кафе - казах, обръщайки се леко към жената, която чакаше поръчките и след като се обърна, заминавайки си отново погледа ми се спря върху Харпър.
-Дано ирландската част в кафето да е повече от самото кафе - казах и се усмихнах. Е, едва ли щяха специално заради мен да го направят 90 към 10 пропорция уиски към кафе, но поне можех да си помечтая.
-Оттук ли сте? - попитах Харпър.
-И дали не си омръзна с официалността, понеже аз лично се чувствам странно да говорим на "вие" - усетих след малко, че все още спазваме "деловия" тон.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Крал на Агроментите
Крал на Агроментите
Харпър Дейл


Брой мнения : 1042
Точки : 1147
Reputation : 17
Join date : 01.02.2012
Age : 28
Местожителство : Рейнтаун/окръг Ендет

Character sheet
Окръг : Ендет
Накратко за героя : Агромент с душа.Най-добрата му приятелка го подържа жив.Имабратовчед ск ойто се мрази и е прослувут с това,че спи с всяка жена.Не може да намери една с която да остане освен ако тя не го грабне с нещо.Мрази монотоният ивот и скуката.Обожава мотори и всичко,което е извън "етикета" на кралският живот.Въпреки,че има такова поведение той отговаря сериозно за народа си и се мъчи да направи всичко за тях.
Отличителни белези: Има татуси по ръцете и на левият хълбок.Обица на едното ухо и харесва ланеци.

Brewins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brewins   Brewins Icon_minitimeЧет Фев 02, 2012 1:51 pm

Погледнах я и се засмях:
-Съжалявам,положението ми в обществото го изисква.И да от тук съм окръг Ендет.
Ами вие?-усмихнах се и се прокаляш:
-Ами ти?-може би щях да се отпусна....Но надали.Кафетата дойдоха.И когато тя отпи я попитах:
-Е спазили ли са пропорцията или ?-наистина ми бе любопитно.Не срещах,често хора който пиеха ирландско.Особено пък жени.В някой от окръзите да,но не във всички.Облегнах се назад в кадифеният фотьол вглъбен в мислите си за кафето.Да намерих точно в какви мисли да се вглъбя.Усмихнах се и пак я заговорих:
-На колко си?-попитах я заинтригуван и без да искам ритнах масата в опитът ми да седя мирно,което рядко се получаваше.
Върнете се в началото Go down
http://losangeles.bulgarianforum.net/forum
Анастасия де Уинтър
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Анастасия де Уинтър


Брой мнения : 911
Точки : 951
Reputation : 8
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Рейнтаун

Brewins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brewins   Brewins Icon_minitimeЧет Фев 02, 2012 2:07 pm

-Клаирс - отговорих, след като ме попита от кой окръг съм и се усмихнах. Опитах се да се сетя кои създания бяха от Ендет, но не бях особено сигурна. Не бях запомнила, но бяха агроментите или муроните, не можех да запомня с точност всяка раса кой окръг населява, но горе-долу бях запозната.
-А колкото до пропорцията, ирландската част в кафето се усеща сравнително добре. На да ти кажа, чисто си е най-добре - добавих след малко и отпих малко от кафето.
-Относно положението ти в обществото, какво толкова е, че да налага винаги официално общуване? Така е по-предразполагащо за водене на разговор.. или греша? - казах, леко повдигайки вежди въпросително, след което се усмиханх.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Крал на Агроментите
Крал на Агроментите
Харпър Дейл


Брой мнения : 1042
Точки : 1147
Reputation : 17
Join date : 01.02.2012
Age : 28
Местожителство : Рейнтаун/окръг Ендет

Character sheet
Окръг : Ендет
Накратко за героя : Агромент с душа.Най-добрата му приятелка го подържа жив.Имабратовчед ск ойто се мрази и е прослувут с това,че спи с всяка жена.Не може да намери една с която да остане освен ако тя не го грабне с нещо.Мрази монотоният ивот и скуката.Обожава мотори и всичко,което е извън "етикета" на кралският живот.Въпреки,че има такова поведение той отговаря сериозно за народа си и се мъчи да направи всичко за тях.
Отличителни белези: Има татуси по ръцете и на левият хълбок.Обица на едното ухо и харесва ланеци.

Brewins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brewins   Brewins Icon_minitimeЧет Фев 02, 2012 2:14 pm

Погледнах Ан и се усмихнах:
-Все още никой не знае!-казах и се усмихнах по широко.Явно мълвата за това,че баща ми е мъртъв и съм взел трона му не се бе разпространила.Кимнах щастлив и се обърнах към нея:
-Аристократично общество,официални маниери.Предполагам знаеш как е!-а и майка ми винаги е искала да съм с такива маниери.Крал на положение.Да имам добра визия,знания и не само,да мога да общувам с околните без да я излагам.Преди,докато бе жива и ме учеше на маниери можех да си тръгна посинен.Бях палаво дете.Обичах да правя номера,а майка ми мразеше несериозните ученици.Въздъхнах изтръгвайки се от спомените.
Върнете се в началото Go down
http://losangeles.bulgarianforum.net/forum
Анастасия де Уинтър
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Анастасия де Уинтър


Брой мнения : 911
Точки : 951
Reputation : 8
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Рейнтаун

Brewins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brewins   Brewins Icon_minitimeЧет Фев 02, 2012 2:26 pm

Поклатих отрицателно глава.
-Всъщност не зная. Аз не съм част от аристократичното общество, най-обикновен.. човек съм си. - казах. Е, "човек" беше образно казано, но просто ми се струваше странно да кажа "най-обикновен рейд съм си".
-Не че се оплаквам. Така не трябва да внимавам с всяко едно свое действие и всяка дума, която изричам. На никой не би му направило впечатление, докато ти щом си от аристокрацията трябва да си внимателен по всяко едно време. Не съм по правилата, затова харесвам сегашния си живот - казах и отпих от кафето, като след малко се облегнах назад.
-О, преди малко ме попита на колко съм,но така и не отговорих, за което ме извини. На 19 съм - довабих след малко, след което и аз ан свой ред го попитах за неговата възраст.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Крал на Агроментите
Крал на Агроментите
Харпър Дейл


Брой мнения : 1042
Точки : 1147
Reputation : 17
Join date : 01.02.2012
Age : 28
Местожителство : Рейнтаун/окръг Ендет

Character sheet
Окръг : Ендет
Накратко за героя : Агромент с душа.Най-добрата му приятелка го подържа жив.Имабратовчед ск ойто се мрази и е прослувут с това,че спи с всяка жена.Не може да намери една с която да остане освен ако тя не го грабне с нещо.Мрази монотоният ивот и скуката.Обожава мотори и всичко,което е извън "етикета" на кралският живот.Въпреки,че има такова поведение той отговаря сериозно за народа си и се мъчи да направи всичко за тях.
Отличителни белези: Има татуси по ръцете и на левият хълбок.Обица на едното ухо и харесва ланеци.

Brewins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brewins   Brewins Icon_minitimeЧет Фев 02, 2012 4:04 pm

Усмихнах се и я погледнах:
-Принципно бих играл играта "Колко ми даваш",но не мисля ,че има нужда да те разигравам.Септември навърших 22.-усмихнах се и се огледах отново.Навън бе станало вече тъмно.По това време на годината си беше направо като посред нощ.
-Знаеш ли вътрешно ти завиждам,че си обикновенна.Не го приемай като обида,но си от простолюдието.С обичайно ежедневие...А не...С отговорности,да се водиш по даден етикет.-млъкнах и поклатих глава.
Върнете се в началото Go down
http://losangeles.bulgarianforum.net/forum
Анастасия де Уинтър
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Анастасия де Уинтър


Брой мнения : 911
Точки : 951
Reputation : 8
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Рейнтаун

Brewins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brewins   Brewins Icon_minitimeЧет Фев 02, 2012 4:11 pm

-Не бих замени ла това да съм от простолюдието - казах и се усмихнах, след което отпих от кафето, което вече не беше чак толкова топло и беше на привършване. Когато видях, че Харпър погледна навън и моят поглед се помръдна към вратата. беше паднал мрак, това ме накара само да се усмихна.
-Хм, вече е тъмно а ние стоим и пием кафе, какво ли не се връзва?! - казах и се засмях.
-Обикновено по това време се подготвям за някое барче, дискотека или нощен клуб. Ако искаш можем да отидем, освен ако няма да те хване срам да те видят с момиче от простолюдието - казах и скръстих ръце пред гърдите си с нацупено изаржение, уж бях обидена. Не че бях, просто се правех на интересна. След малко се засмях и доизпих кафето си.
-А след това ирландко кафе ми трябва само едната му част.. ирландската - казах след малко по-тихичко, но достатъчно силно, за да ме чуе. Само да не си помисли, че съм някоя пияница. Не бях, просто бях ценителка на качествения алкохол, а по последни данни това не беше нищо лошо..
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Крал на Агроментите
Крал на Агроментите
Харпър Дейл


Брой мнения : 1042
Точки : 1147
Reputation : 17
Join date : 01.02.2012
Age : 28
Местожителство : Рейнтаун/окръг Ендет

Character sheet
Окръг : Ендет
Накратко за героя : Агромент с душа.Най-добрата му приятелка го подържа жив.Имабратовчед ск ойто се мрази и е прослувут с това,че спи с всяка жена.Не може да намери една с която да остане освен ако тя не го грабне с нещо.Мрази монотоният ивот и скуката.Обожава мотори и всичко,което е извън "етикета" на кралският живот.Въпреки,че има такова поведение той отговаря сериозно за народа си и се мъчи да направи всичко за тях.
Отличителни белези: Има татуси по ръцете и на левият хълбок.Обица на едното ухо и харесва ланеци.

Brewins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brewins   Brewins Icon_minitimeЧет Фев 02, 2012 4:24 pm

Засмях се и я погледнах:
-Красавице това никога не ме е притеснявало-засмях се и изпих кафето,което бе останало в чашата ми.Изправих се и извадих портфейла си оставяйки сумата,която трябваше да заплатя и тлъст бакшиш от горе.Подадох и ръка за да и помогна да се изправи и тръгнах към изхода:
-Надявам се имаш някой бар на ум?-наистина се надявах тези барове тук не ми бяха особено известни.Основно ресторантите познавах и кафенетата.
Върнете се в началото Go down
http://losangeles.bulgarianforum.net/forum
Елена де Галба
Ахел
Ахел
Елена де Галба


Брой мнения : 24
Точки : 24
Reputation : 0
Join date : 08.03.2012

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Brewins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brewins   Brewins Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 4:13 pm

Ето че ново момиче в града реши да излезе.Под новото момиче имим предвид себе си.Надявах се да не ми личи че съм нова и хората да не ме зяпат.Затова що си оправих багажа започна разходката ми.Къде ли не бях.Къде ли необиколих.Направо на един дъх разгледах това чудно място,но се изморих мъничко и реших да поседна някъде.Видях това кафене и влязох.Вътре нямаше много хора,бързо си намерих място и седнах.Сервитьорката дойде и си поръчах едно капучино.Щом ми го донесоха отпих и се заозъртах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Brewins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Brewins   Brewins Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Brewins
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в Рейнтаун! :: Кафенета-
Идете на: