Добре дошли в Рейнтаун!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Рейнтаун!

Магията витае във въздуха
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Броя На Посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 52, на Нед Яну 29, 2012 7:52 pm
Партньорство
Ресторант "Бърза закуска" 33kbybo
Top posters
Харпър Дейл
Ресторант "Бърза закуска" Vote_lcapРесторант "Бърза закуска" Voting_barРесторант "Бърза закуска" Vote_rcap 
Рейчъл.
Ресторант "Бърза закуска" Vote_lcapРесторант "Бърза закуска" Voting_barРесторант "Бърза закуска" Vote_rcap 
Jenna.
Ресторант "Бърза закуска" Vote_lcapРесторант "Бърза закуска" Voting_barРесторант "Бърза закуска" Vote_rcap 
Анастасия де Уинтър
Ресторант "Бърза закуска" Vote_lcapРесторант "Бърза закуска" Voting_barРесторант "Бърза закуска" Vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Ресторант "Бърза закуска" Vote_lcapРесторант "Бърза закуска" Voting_barРесторант "Бърза закуска" Vote_rcap 
Нико
Ресторант "Бърза закуска" Vote_lcapРесторант "Бърза закуска" Voting_barРесторант "Бърза закуска" Vote_rcap 
Kathalina
Ресторант "Бърза закуска" Vote_lcapРесторант "Бърза закуска" Voting_barРесторант "Бърза закуска" Vote_rcap 
Изабел
Ресторант "Бърза закуска" Vote_lcapРесторант "Бърза закуска" Voting_barРесторант "Бърза закуска" Vote_rcap 
Мери Болейн
Ресторант "Бърза закуска" Vote_lcapРесторант "Бърза закуска" Voting_barРесторант "Бърза закуска" Vote_rcap 
Карина А. Уилсън
Ресторант "Бърза закуска" Vote_lcapРесторант "Бърза закуска" Voting_barРесторант "Бърза закуска" Vote_rcap 
Час и дата.
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 Ресторант "Бърза закуска"

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Рейчъл.
Admin/Кралица на Саяните
Admin/Кралица на Саяните
Рейчъл.


Брой мнения : 950
Точки : 1420
Reputation : 44
Join date : 26.01.2012
Age : 29
Местожителство : Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Окръг Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Ресторант "Бърза закуска" Empty
ПисанеЗаглавие: Ресторант "Бърза закуска"   Ресторант "Бърза закуска" Icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 2:54 pm

Ресторант "Бърза закуска" Tumblr_lk37jbVZRL1qg8ng8o1_500
Ако харесвате бързите закуски като сандвичи,хамбургери,тостери и т.н.Изберете "Бърза закуска".
Върнете се в началото Go down
https://reintown.bulgarianforum.net
Megan.
Рейд
Рейд
Megan.


Брой мнения : 55
Точки : 55
Reputation : 0
Join date : 06.02.2012

Ресторант "Бърза закуска" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Бърза закуска"   Ресторант "Бърза закуска" Icon_minitimeВто Фев 07, 2012 10:04 pm

Ема се съгласи и тръгна след момчето. Двамата бързо се озоваха в някакъв ресторант за бърза закуска. Седнаха на една отдалечена и уединена маса. Ема погледна към Нико,а след това се усмихна,срещайки погледа му.
След малко дойде сервитьорката,която поиска поръчките им.
- За мен вегитариански сандвич и диетична кола. - смутено каза момичето и се продпря на ръцете си. Понякога тя ставаше доста странна.
Можеше да бъде перверзна,но в същото време да съжалява за това. Понякога тя се лигавеше,но после 'и ставаше тъжно и миг по - късно избухваше в сълзи. Хората около Ема винаги са я смятали за малко откачена. Тя самата,много често се определя за откачена,но просто това си е тя.
След като Нико си поръча,тя се усмихна едва доловимо и сведе поглед.
- Разкажи ми за себе си. - каза тя с тих глас.
Върнете се в началото Go down
Нико
Рейд
Рейд
Нико


Брой мнения : 747
Точки : 765
Reputation : 9
Join date : 05.02.2012

Character sheet
Окръг : Клаирс
Накратко за героя :
Отличителни белези: тату на дясната китка

Ресторант "Бърза закуска" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Бърза закуска"   Ресторант "Бърза закуска" Icon_minitimeСря Фев 08, 2012 1:15 pm

Двама влязоха в едно заведение за бързо хранене и седнаха на една маса.Когато сервитьорката
-За мен един пилешки сандвич с картофки и минерална вода-отвърна той момичето си записа и след миг изчезна
-Какво точно искаш да знаеш-попита я той
-Роден съм в благородническо семейство като баща ми бе съветник на краля и след като почина аз го заместих.И в момента съм съветник на кралицата на рейдите-каза той и погледна момичето
-Ами ти -на свой ред я попита той
Заведението бе празно дължащо се може би на това че още бе рано сутрин и повечето от хората още не бяха излязли на работа или разходка.Денят се очертаваше да е хубав.
Върнете се в началото Go down
Megan.
Рейд
Рейд
Megan.


Брой мнения : 55
Точки : 55
Reputation : 0
Join date : 06.02.2012

Ресторант "Бърза закуска" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Бърза закуска"   Ресторант "Бърза закуска" Icon_minitimeСря Фев 08, 2012 3:26 pm

Ема проследи с поглед сервитьорката,а след това се облегна на стола си,заглеждайки се в момчето.
- Ами аз имам сестра близначка. Тя отиде да търси истинските ни родители и не съм я чувала от доста време,но се надявам скоро да се видим и всичко да е наред. Липсват ми родителите ми. - обесни Ема.
Понякога си мислеше,че никога повече няма да види сестра си,но никога не се отчайваше,знаеше,че някой ден двете отново щяха да са заедно и да се радват на живота,както едно време.
Ема въздъхна и установи,че сервитьорката идва с поръчките им.
"Доста бързо" - помисли си Ема.
След като сервитьорката се махна,Ема взе сандвича си и доволно започна да яде,като от време на време си отпийваше от колата.
Върнете се в началото Go down
Нико
Рейд
Рейд
Нико


Брой мнения : 747
Точки : 765
Reputation : 9
Join date : 05.02.2012

Character sheet
Окръг : Клаирс
Накратко за героя :
Отличителни белези: тату на дясната китка

Ресторант "Бърза закуска" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Бърза закуска"   Ресторант "Бърза закуска" Icon_minitimeСря Фев 08, 2012 5:19 pm

Нико я погледна съчуствено
-Сигурно ти е тежко.Сам сама-отвърна той и я погледна в очите
-Но не губи надежда може да ги видиш един ден-продължи той и след това отхапа малко от сандвича си
"Горкото момиче какво ли преживява сама сама в този град"-мислеше си той докато я гледаше
-Какво ще кажеш да се поразходим из града ей така-продължи той и я погледна пак и след това отново захапа сандвича и изяде няколко картофки с него.
Тя бе мила и добра и не му се искаше тя да е тъжна и прочие.
А също така му се искаше и да я опознае малко по добре.
Върнете се в началото Go down
Megan.
Рейд
Рейд
Megan.


Брой мнения : 55
Точки : 55
Reputation : 0
Join date : 06.02.2012

Ресторант "Бърза закуска" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Бърза закуска"   Ресторант "Бърза закуска" Icon_minitimeСря Фев 08, 2012 5:26 pm

Ема стоеше и го гледаше. Не знаеше какво да каже,но определено не се чувстваше добре. Сякаш всеки момент щеше да повърне. Ема започна да ровичка из малката си дамска чантичка,а след това извади портмонето си. Извади една бантнота,която напълно покриваше сметката и направи знак на сервитьорката да се приближи.
Ема се обърна към Сам с миловидно изражение.
- Аз трябва да тръгвам. - отвърна Ема,а след това се обърна и с бързи крачки излезе от ресторанта. След малко повървя и се скри в една малка уличка,а след това започна да повръща.
"Явно е било от храната" - помисли си тя,а след като се оправи продължи по пътя си,като извади телефона си и написа един от многото СМС на сестра си.
Върнете се в началото Go down
Нико
Рейд
Рейд
Нико


Брой мнения : 747
Точки : 765
Reputation : 9
Join date : 05.02.2012

Character sheet
Окръг : Клаирс
Накратко за героя :
Отличителни белези: тату на дясната китка

Ресторант "Бърза закуска" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Бърза закуска"   Ресторант "Бърза закуска" Icon_minitimeЧет Фев 09, 2012 1:46 pm

Двамата си говореха когато изведнъж Ема стана изкара няколко банкноти от джоба си и излезе от кафето набързо.
Нико стоеше леко изненадан да не би да е казал нещо не каквото трябва ,но после като се замисли не изглеждаше много добре.Затова той отхапа още една хапка от сандвича си изкара няколко банкноти и излезе.Чудеше дали да потърси момичето,но сигурно тя вече бе доста далеч,а и сигурно искаше да е сама и а можеха да се срещат пак ненадейно.Затова той се обърна и тръгна към дома си
Върнете се в началото Go down
Мери Болейн
Crazy Lady
Crazy Lady
Мери Болейн


Брой мнения : 514
Точки : 578
Reputation : 24
Join date : 08.02.2012

Character sheet
Окръг : Скилт
Накратко за героя : Мери е странна. Странна, във всичките значения на думата. Странна, когато говори, странни са и мислите й, странно е дори облеклото й.
Отличителни белези: Татуировка, в задната част на врата й. Представлява китайски йероглифи, които преведено означават

Ресторант "Бърза закуска" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Бърза закуска"   Ресторант "Бърза закуска" Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 12:02 pm

"ГЛАДНА СЪМ"-тази мисъл се въртеше в главата ми и не ми даваше мира. Трябваше вниманието ми да е приковано на сто процента, за да не изникне в главата ми някой голям хамбургер или чиния, отрупана с ядене. Преглъщах нервно, но гладът си каза думата. Взех си чантата и излязох набързо, докато работниците се разполага из къщата ми и слагаха мебелите. Казах им, че няма да се бавя и ме изпълни някакво неспокойство и необяснимо притеснения. Да, да, необяснимо. Всъщност не бях доверчива, а и фактът, че имах милиони под леглото си, не улесняваше ситуацията. Щом обаче се озовах на улицата, забравих всичко, и с бързи крачки се запътих към най-близкият ресторант за бързо хранене.
Вялзох вътре и бързо се огледах-почти нямаше хора,а опашката пред касата бързо се стопяваше и дойде моят ред. Усмихнах се, защото бях сигурна, че нетърпението и гладът ми, изписали се на лицето ми, биха уплашили персонала, и казах:
-Един голям хамбургер и пържени картофки. Също и кола.
Поръчката дойде бързо и поех ухаещият и топъл хамбургер. Посегнах към портфейла си, но ръцете ми напразно шареха из чантата. Нямаше го. Ужас.
Изпаднах в паника и все по-ожесточено бърках в джобовете на дънките си, в малките джобчета на чантата, с надеждата някоя забравена монета да се подвизава там, но не.
Чувах сърдитите възгласи на хората, които вече бяха оформили заплашителна тълпа зад мен и бях на път да се разплача от безсилие, когато усетих, че някой се приближава до мен.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Крал на Агроментите
Крал на Агроментите
Харпър Дейл


Брой мнения : 1042
Точки : 1147
Reputation : 17
Join date : 01.02.2012
Age : 28
Местожителство : Рейнтаун/окръг Ендет

Character sheet
Окръг : Ендет
Накратко за героя : Агромент с душа.Най-добрата му приятелка го подържа жив.Имабратовчед ск ойто се мрази и е прослувут с това,че спи с всяка жена.Не може да намери една с която да остане освен ако тя не го грабне с нещо.Мрази монотоният ивот и скуката.Обожава мотори и всичко,което е извън "етикета" на кралският живот.Въпреки,че има такова поведение той отговаря сериозно за народа си и се мъчи да направи всичко за тях.
Отличителни белези: Има татуси по ръцете и на левият хълбок.Обица на едното ухо и харесва ланеци.

Ресторант "Бърза закуска" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Бърза закуска"   Ресторант "Бърза закуска" Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 2:50 pm

Влязох в ресторанта "Бърза закуска" и се огледах...Странни места бяха тези.Бях чувал че тези храни водят до рак,но кой не би искал да похапне нещо по-вкусно от супа или подобно.Огледах се и бързо си поръчах 3 големи хамбургера и голяма кола.Да всеки би решил,че е много,но аз ядях..МНОГО.После щеше да се наложи да отида на фитнес със сигурност.Огледах се къде да седна и забелязах едно момиче...Русокоса,красавица.Лъчезарна на пръв поглед.Тръгнах към нея и с усмивка седнах:
-Надявам се нямаш против?Аз съм Харпър Дейл..-представих се и й подадох ръка.

П.П.Не знаех какво да пиша сори.
Върнете се в началото Go down
http://losangeles.bulgarianforum.net/forum
Мери Болейн
Crazy Lady
Crazy Lady
Мери Болейн


Брой мнения : 514
Точки : 578
Reputation : 24
Join date : 08.02.2012

Character sheet
Окръг : Скилт
Накратко за героя : Мери е странна. Странна, във всичките значения на думата. Странна, когато говори, странни са и мислите й, странно е дори облеклото й.
Отличителни белези: Татуировка, в задната част на врата й. Представлява китайски йероглифи, които преведено означават

Ресторант "Бърза закуска" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Бърза закуска"   Ресторант "Бърза закуска" Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 3:32 pm

-Мне-от устата ми излезе по-скоро някакъв неразбираем нечленоразделен звук, защото беше пълна с хамбургер и картофки. Ядях със скоростата на светлината и на това наистина му се викаше бърза закуска. Бях прекалено гладна, за да обърна кой знае какво внимание на елементарното благовъзпитание.
-Мери-заявих по-спокойно и ясно, след като бях преполовила сандвича, и отпих от колата. Прочистих гърлото си и продължих-съжалявам, че не ти обръщам внимание, обаче съм много гладна-избърборих весело.
Какво ми ставаше? Да не би днеска да раздаваха безплатно храна, че бях толкова щастлива? Както и да е, за околните и тези, които не ме познават, няма да им се стори никак странно, просто ще решат, че нямам грижи. Което в известна степен не бе така.
Огледах непознатият и ми се стори...ами...симпатичен. Добре де, беше ужасно секси, но нищо повече. Та и това бе достатъчно.
Продължих да ям на големи хапки от сандвича, като от време на време вземах и картофки. Харпър не оставаше по-назад, затова и се чувствах спокойна, че няма да следи с поглед всяко мое захапване и преглъщане.

*няма проблем
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Крал на Агроментите
Крал на Агроментите
Харпър Дейл


Брой мнения : 1042
Точки : 1147
Reputation : 17
Join date : 01.02.2012
Age : 28
Местожителство : Рейнтаун/окръг Ендет

Character sheet
Окръг : Ендет
Накратко за героя : Агромент с душа.Най-добрата му приятелка го подържа жив.Имабратовчед ск ойто се мрази и е прослувут с това,че спи с всяка жена.Не може да намери една с която да остане освен ако тя не го грабне с нещо.Мрази монотоният ивот и скуката.Обожава мотори и всичко,което е извън "етикета" на кралският живот.Въпреки,че има такова поведение той отговаря сериозно за народа си и се мъчи да направи всичко за тях.
Отличителни белези: Има татуси по ръцете и на левият хълбок.Обица на едното ухо и харесва ланеци.

Ресторант "Бърза закуска" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Бърза закуска"   Ресторант "Бърза закуска" Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 4:13 pm

Погледнах я,беше много сладка.Подсмихнах се и започнах да ям.Бързо изядох два от сандвичите,чак на третият започнах да ям по-бавно. Изпих колата и се отпуснах назад в стола:
-И аз се извинявам,но..От време на време глада е убиец!-засмях се и я погледнах.Не се виждаха често момичета който да имат хубава фигура и да си позволяват да се хранят.
-Хубава си!-отбелязах просто така.Най-вероятно щеше да ме сметне за луд и да ме изгледа странно или просто да приеме комплимента,но...Във всички случай истината си е истина....Не можеш на черното да кажеш бяло или обратното.Изядох и третият сандвич и се зачудих дали да си поръчам още или не.Днес беше един топъл ден,приятен и то наистина много,може би ще мога да пробягам цялата проклета градина около замъка?
Върнете се в началото Go down
http://losangeles.bulgarianforum.net/forum
Мери Болейн
Crazy Lady
Crazy Lady
Мери Болейн


Брой мнения : 514
Точки : 578
Reputation : 24
Join date : 08.02.2012

Character sheet
Окръг : Скилт
Накратко за героя : Мери е странна. Странна, във всичките значения на думата. Странна, когато говори, странни са и мислите й, странно е дори облеклото й.
Отличителни белези: Татуировка, в задната част на врата й. Представлява китайски йероглифи, които преведено означават

Ресторант "Бърза закуска" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Бърза закуска"   Ресторант "Бърза закуска" Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 4:40 pm

Не се смутих от комплимента. Да, често се увличаха по мен, но винаги оставах безразлична към свалките и комплиментите им, но този път това звучеше прекалено искрено, за да бъде пренебрегнато, затова се усмихнах широко и заявих уж небрежно:
-И ти не си за изхвърляне.
Бях привършила хамбургера си, но гладът си оставаше. Виждах, че и Харпър май се кани да си вземе, затова побързах да го изпреваря и след няколко минутки се върнах с голям плик пържени картофки и два нови сандвича. С това темпо скоро дънките ми щяха да са ми тесни, но в момента бях толкова гладна, че въобще не ми пукаше какви поразии може да причини тази моя ненаситност.
Отпих от колата и се огледах. Бяха дошли повечко хора и шучотевицата се увеличаваше. Погледнах часовника си, беше минал половин час и най-вероятно работниците бяха свършили и си бяха заминали, затова облекчено се отпуснах на стола и си взех един картоф.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Крал на Агроментите
Крал на Агроментите
Харпър Дейл


Брой мнения : 1042
Точки : 1147
Reputation : 17
Join date : 01.02.2012
Age : 28
Местожителство : Рейнтаун/окръг Ендет

Character sheet
Окръг : Ендет
Накратко за героя : Агромент с душа.Най-добрата му приятелка го подържа жив.Имабратовчед ск ойто се мрази и е прослувут с това,че спи с всяка жена.Не може да намери една с която да остане освен ако тя не го грабне с нещо.Мрази монотоният ивот и скуката.Обожава мотори и всичко,което е извън "етикета" на кралският живот.Въпреки,че има такова поведение той отговаря сериозно за народа си и се мъчи да направи всичко за тях.
Отличителни белези: Има татуси по ръцете и на левият хълбок.Обица на едното ухо и харесва ланеци.

Ресторант "Бърза закуска" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Бърза закуска"   Ресторант "Бърза закуска" Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 4:58 pm

Погледнахя и се очудих като стана,но се засмях щом се върна с два сандвича и още картофки.Повдигнах вежди и се огледах.Имаше повече хора,шумът ставаше все повече и повече,а навън се стъмваше със всяка изминала минута.

-Е Мери сподели нещо за себе си?-зададох въпроса повече,за да завържа разговор от колкото от любопитство. Бях гладен...Още...Но ако си вземех още един сандвич щяха да станат четири,а после пет и накрая цяла нощ във фитнеса коремни преси и вдигане на тежести.
Върнете се в началото Go down
http://losangeles.bulgarianforum.net/forum
Мери Болейн
Crazy Lady
Crazy Lady
Мери Болейн


Брой мнения : 514
Точки : 578
Reputation : 24
Join date : 08.02.2012

Character sheet
Окръг : Скилт
Накратко за героя : Мери е странна. Странна, във всичките значения на думата. Странна, когато говори, странни са и мислите й, странно е дори облеклото й.
Отличителни белези: Татуировка, в задната част на врата й. Представлява китайски йероглифи, които преведено означават

Ресторант "Бърза закуска" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Бърза закуска"   Ресторант "Бърза закуска" Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 5:27 pm

-О, ами...-направих кратка пауза. Когато някой ми зададеше такъв въпрос ми бе трудно да отговоря, затова ми трябваше известно време. Бях недоверчива и трудно споделях дори и най-обикновени факти за себе си-обичам хамбургери-засмях се звънливо, тъй като пред мен имаше цяла купчина от опаковки на сандвичи-не, сериозно-махнах с ръка и придобих замислено изражение-занимавам се с архитектура, дизайн, рисуване и право-изредих наглас доста малка част от заниманията ми всъщност. Бях деен човек и не ме свърташе на едно място, още повече, заради огромната ми страст към науките.
Отхапах от хамбургера, който бе на привършване и попитах на свой ред, отново за да продължа по някакъв начин разговора.
-Ами ти?
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Крал на Агроментите
Крал на Агроментите
Харпър Дейл


Брой мнения : 1042
Точки : 1147
Reputation : 17
Join date : 01.02.2012
Age : 28
Местожителство : Рейнтаун/окръг Ендет

Character sheet
Окръг : Ендет
Накратко за героя : Агромент с душа.Най-добрата му приятелка го подържа жив.Имабратовчед ск ойто се мрази и е прослувут с това,че спи с всяка жена.Не може да намери една с която да остане освен ако тя не го грабне с нещо.Мрази монотоният ивот и скуката.Обожава мотори и всичко,което е извън "етикета" на кралският живот.Въпреки,че има такова поведение той отговаря сериозно за народа си и се мъчи да направи всичко за тях.
Отличителни белези: Има татуси по ръцете и на левият хълбок.Обица на едното ухо и харесва ланеци.

Ресторант "Бърза закуска" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Бърза закуска"   Ресторант "Бърза закуска" Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 6:48 pm

Погледнах я й свих рамене:
-Аз съм крал...-само това беше което можех да кажа да естествено можех да изявя като доказан факт че съм луд фен на мотори и татуси,но беше безсмислено.Огледах се и станах.Поръчах си още два чийзбургера и се върнах при нея.Толкова сладко ядеше,че чак на мен ми се прияде.Захапах единият бургер и направих гримаса на удоволствие!
Върнете се в началото Go down
http://losangeles.bulgarianforum.net/forum
Мери Болейн
Crazy Lady
Crazy Lady
Мери Болейн


Брой мнения : 514
Точки : 578
Reputation : 24
Join date : 08.02.2012

Character sheet
Окръг : Скилт
Накратко за героя : Мери е странна. Странна, във всичките значения на думата. Странна, когато говори, странни са и мислите й, странно е дори облеклото й.
Отличителни белези: Татуировка, в задната част на врата й. Представлява китайски йероглифи, които преведено означават

Ресторант "Бърза закуска" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Бърза закуска"   Ресторант "Бърза закуска" Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 7:04 pm

-Крал значи...-промълвих замислено, но после не се сдържах и отхапах от сандвича, който примамливо стоеше пред мен и сякаш крещеше "Изяж ме, изяж ме". Харпър явно също се нуждаше от доста храна, защото постепенно купчината от опаковки между нас растеше. Не ми се мислеше колко килограма трябваше да свалям след това. Отдавна не се бях угощавала толкова добре и човек би си помислил, че съм бременна! Засмях се на тази мисъл и когато привърших и последният хамбургер изпъшках и се облегнах на стола.
Имаше няколко картофчета, които се въргаляха в голямата кутия, но нямах сили да погълна каквото и да било. Харпър май също бе привършил.
-Устроихме си истинско пиршество, а?-сподавих едно хълцане.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Крал на Агроментите
Крал на Агроментите
Харпър Дейл


Брой мнения : 1042
Точки : 1147
Reputation : 17
Join date : 01.02.2012
Age : 28
Местожителство : Рейнтаун/окръг Ендет

Character sheet
Окръг : Ендет
Накратко за героя : Агромент с душа.Най-добрата му приятелка го подържа жив.Имабратовчед ск ойто се мрази и е прослувут с това,че спи с всяка жена.Не може да намери една с която да остане освен ако тя не го грабне с нещо.Мрази монотоният ивот и скуката.Обожава мотори и всичко,което е извън "етикета" на кралският живот.Въпреки,че има такова поведение той отговаря сериозно за народа си и се мъчи да направи всичко за тях.
Отличителни белези: Има татуси по ръцете и на левият хълбок.Обица на едното ухо и харесва ланеци.

Ресторант "Бърза закуска" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Бърза закуска"   Ресторант "Бърза закуска" Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 7:36 pm

Погледнах я и кимнах:
-Да...Сега какви планове имаш?Защото аз няма и на представа какво да правя..-свих рамене и я погледнах.Беше мис танало скучно,а аз мразех скуката да ме хване в злобните си ръце и да ме стиска.Оставих опаковката от сандвича и погледнах масата...Беше цялата в хартийки.Но в действителност бях се нахранил.КАлорично и то вредно,но...Шанс.
Върнете се в началото Go down
http://losangeles.bulgarianforum.net/forum
Мери Болейн
Crazy Lady
Crazy Lady
Мери Болейн


Брой мнения : 514
Точки : 578
Reputation : 24
Join date : 08.02.2012

Character sheet
Окръг : Скилт
Накратко за героя : Мери е странна. Странна, във всичките значения на думата. Странна, когато говори, странни са и мислите й, странно е дори облеклото й.
Отличителни белези: Татуировка, в задната част на врата й. Представлява китайски йероглифи, които преведено означават

Ресторант "Бърза закуска" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Бърза закуска"   Ресторант "Бърза закуска" Icon_minitimeПон Фев 27, 2012 4:58 pm

-Всъщност имах намерение...-спрях по средата на изречението, което напираше да излезе и отпих от колата, предотватявайки някоя безумна глупост, на която от доста време бях склонна-...плановете ми се промениха.
Свих рамене равнодушно и набързо събрах хартийките, които изхвърлих в малкото кошче, близо до нас. Върнах се на масата и седнах, кръстосвайки крака. Харпър не казваше нищо, затова първа се осмелих да проговоря и да наруша неловката тишина-можем да отидем някъде.
Предложението ми прозвуча глупаво, защото стандарта предразполагаше мъжете да канят жените на среща или нещо от сорта. Е, ние бяхме просто двама познати, а и мен също ме бе налегнала скуката, защо тогава да не се възползвам от това ново приятелство.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ресторант "Бърза закуска" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Бърза закуска"   Ресторант "Бърза закуска" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ресторант "Бърза закуска"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в Рейнтаун! :: Ресторанти-
Идете на: