Добре дошли в Рейнтаун!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Рейнтаун!

Магията витае във въздуха
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Броя На Посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 52, на Нед Яну 29, 2012 7:52 pm
Партньорство
Ресторант "Морка вълна" 33kbybo
Top posters
Харпър Дейл
Ресторант "Морка вълна" Vote_lcapРесторант "Морка вълна" Voting_barРесторант "Морка вълна" Vote_rcap 
Рейчъл.
Ресторант "Морка вълна" Vote_lcapРесторант "Морка вълна" Voting_barРесторант "Морка вълна" Vote_rcap 
Jenna.
Ресторант "Морка вълна" Vote_lcapРесторант "Морка вълна" Voting_barРесторант "Морка вълна" Vote_rcap 
Анастасия де Уинтър
Ресторант "Морка вълна" Vote_lcapРесторант "Морка вълна" Voting_barРесторант "Морка вълна" Vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Ресторант "Морка вълна" Vote_lcapРесторант "Морка вълна" Voting_barРесторант "Морка вълна" Vote_rcap 
Нико
Ресторант "Морка вълна" Vote_lcapРесторант "Морка вълна" Voting_barРесторант "Морка вълна" Vote_rcap 
Kathalina
Ресторант "Морка вълна" Vote_lcapРесторант "Морка вълна" Voting_barРесторант "Морка вълна" Vote_rcap 
Изабел
Ресторант "Морка вълна" Vote_lcapРесторант "Морка вълна" Voting_barРесторант "Морка вълна" Vote_rcap 
Мери Болейн
Ресторант "Морка вълна" Vote_lcapРесторант "Морка вълна" Voting_barРесторант "Морка вълна" Vote_rcap 
Карина А. Уилсън
Ресторант "Морка вълна" Vote_lcapРесторант "Морка вълна" Voting_barРесторант "Морка вълна" Vote_rcap 
Час и дата.
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 Ресторант "Морка вълна"

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Рейчъл.
Admin/Кралица на Саяните
Admin/Кралица на Саяните
Рейчъл.


Брой мнения : 950
Точки : 1420
Reputation : 44
Join date : 26.01.2012
Age : 29
Местожителство : Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Окръг Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Ресторант "Морка вълна" Empty
ПисанеЗаглавие: Ресторант "Морка вълна"   Ресторант "Морка вълна" Icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 2:52 pm

Ресторант "Морка вълна" Tumblr_lxm4x6yusV1qc698io1_500
Толкова е хубаво чувството да чувате леките вълни,които се блъскат в скалите,вятъра,който минава между косите ви и доброто обслужване.
Върнете се в началото Go down
https://reintown.bulgarianforum.net
Харпър Дейл
Крал на Агроментите
Крал на Агроментите
Харпър Дейл


Брой мнения : 1042
Точки : 1147
Reputation : 17
Join date : 01.02.2012
Age : 28
Местожителство : Рейнтаун/окръг Ендет

Character sheet
Окръг : Ендет
Накратко за героя : Агромент с душа.Най-добрата му приятелка го подържа жив.Имабратовчед ск ойто се мрази и е прослувут с това,че спи с всяка жена.Не може да намери една с която да остане освен ако тя не го грабне с нещо.Мрази монотоният ивот и скуката.Обожава мотори и всичко,което е извън "етикета" на кралският живот.Въпреки,че има такова поведение той отговаря сериозно за народа си и се мъчи да направи всичко за тях.
Отличителни белези: Има татуси по ръцете и на левият хълбок.Обица на едното ухо и харесва ланеци.

Ресторант "Морка вълна" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Морка вълна"   Ресторант "Морка вълна" Icon_minitimeСря Фев 01, 2012 8:40 pm

Въпреки,че навън за обичайните хора бе адски студено аз излязох от домът на родителите си и отидох на ресторант.Отново сам.От както бях дошъл отново в този град не бях успял да направя нови приятелства.Способността ми да убивам всичко,което докосна ме караше да прибягвам до крутните мерки да нося ръкавици на обществени места.Често бях неспособен дори да се доближа до момиче,което харесвам защото щях да я направя бездушна,като мен самият.


Когато влязох в ресторанта ме настаних ана една от по-отдалечените маси близко до прозореца.Вгледах се във вълните,който ми изглеждаха ужасяващо студени дори и от разстояние.По гръбнака ми плъзнаха ледени тръпки.Поръчах си уиски,двойно без лед както го пиех,както го пиеше и баща ми. И се загледах в хората.
Върнете се в началото Go down
http://losangeles.bulgarianforum.net/forum
Рейчъл.
Admin/Кралица на Саяните
Admin/Кралица на Саяните
Рейчъл.


Брой мнения : 950
Точки : 1420
Reputation : 44
Join date : 26.01.2012
Age : 29
Местожителство : Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Окръг Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Ресторант "Морка вълна" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Морка вълна"   Ресторант "Морка вълна" Icon_minitimeСря Фев 01, 2012 9:06 pm

Гледайки към прекрасната зимна картина,мислеща за топлината,която усещаше по тялото си и за хубавите моменти,които я очакваха.
Тази вечер трябваше да вечеря заедно с нейната най-добра приятела Каталина.Каталина беше русокоса,стройна със леко светли очи и както й казваше Рейчъл"Моето малко слънчице",заради радостта,която й носеше
.Не бяха се виждали и чували вече една седмица,а Рейч откачаше при самата мисъл за това.
Понякога я игнорираше ,когато беше затрупена с много работа,но в такива моменти,когато оставаше насаме с мислите си се сещаше за това и й ставаше лошо.
Телефона на Нейно Величество позваня.
Из целия ресторант се чу "Why Don't You Love Me".
Тя се протегна и грабна телефона си."Ало ,Рейч,моля те,не ме убивай.Няма да мога да дойда тази вечер.Хайде утре ще се видим,трябва да ти кажа нещо много важно.Чао.".
Рейчъл остана без думи и отворена уста."КАКВО?Даже не ме и остави да кажа чао.Ах,колко грубо."Лицето на Рейчъл почервеня за секунди след тази нейна мисъл.Сякаш избухна в пламъци.Едва сдържа нервите си да не прати само с поглед някой стол по стената.
Разочарованието й надделя пред обичта й към нея."Дано да има добра причина за това." успокояваше се докато ставаше ,за да си ходи.
Гледаше в земята,докато стъпваше бавно и внимателно напред,понеже беше с високи токчета,които мразеше да носи,но бяха задължителни на такива места."Тъп етикет".
Единственото,което усети в този момент беше мъжко тяло,което се бутна в нейното и прошепна "Извинете ме."
Тя се намръщи.Въобще не й вървеше днес.
Върнете се в началото Go down
https://reintown.bulgarianforum.net
Харпър Дейл
Крал на Агроментите
Крал на Агроментите
Харпър Дейл


Брой мнения : 1042
Точки : 1147
Reputation : 17
Join date : 01.02.2012
Age : 28
Местожителство : Рейнтаун/окръг Ендет

Character sheet
Окръг : Ендет
Накратко за героя : Агромент с душа.Най-добрата му приятелка го подържа жив.Имабратовчед ск ойто се мрази и е прослувут с това,че спи с всяка жена.Не може да намери една с която да остане освен ако тя не го грабне с нещо.Мрази монотоният ивот и скуката.Обожава мотори и всичко,което е извън "етикета" на кралският живот.Въпреки,че има такова поведение той отговаря сериозно за народа си и се мъчи да направи всичко за тях.
Отличителни белези: Има татуси по ръцете и на левият хълбок.Обица на едното ухо и харесва ланеци.

Ресторант "Морка вълна" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Морка вълна"   Ресторант "Морка вълна" Icon_minitimeСря Фев 01, 2012 10:02 pm

Когато приключих с вечерята и платих сметката си се изправих да си ходя.За съжаление на тези места винаги се е налагало да ходя с костюми,на който не бях голям фен.Изправих се и дръгнах към изхода вглъбен в свойте си мисли,когато по погрешка бутнах едно момиче.
-Извинете ме!-казах и я погледнах.Сякаш се бе депресирала от нещо....
-Прощавайте за въпроса госпожице,изглеждате ми разтроена?Ако имате нужда от компания?-предложих.Естествено нямах в предвид секс и се надявах да не се налага да го оточнявам,просто бях любезен. Отново за мое съжаление,принципно не бях такъв извън етикета,но на публични места с хора и същества от другите раси....Това да си крал не беше най-голямото щастие...Като включим и отговорностите си беше кошмарно....Изтръгнах се от мислите си и пак се вгледах в момичето.Очите й бяха кафеви или не можех да ги определя заради самата светлина....Интересно и кожата и беше красива,нежна...Усмихнах се широко.
Върнете се в началото Go down
http://losangeles.bulgarianforum.net/forum
Sponsored content





Ресторант "Морка вълна" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Морка вълна"   Ресторант "Морка вълна" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ресторант "Морка вълна"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в Рейнтаун! :: Ресторанти-
Идете на: