Добре дошли в Рейнтаун!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Рейнтаун!

Магията витае във въздуха
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Броя На Посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 52, на Нед Яну 29, 2012 7:52 pm
Партньорство
Amore 33kbybo
Top posters
Харпър Дейл
Amore Vote_lcapAmore Voting_barAmore Vote_rcap 
Рейчъл.
Amore Vote_lcapAmore Voting_barAmore Vote_rcap 
Jenna.
Amore Vote_lcapAmore Voting_barAmore Vote_rcap 
Анастасия де Уинтър
Amore Vote_lcapAmore Voting_barAmore Vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Amore Vote_lcapAmore Voting_barAmore Vote_rcap 
Нико
Amore Vote_lcapAmore Voting_barAmore Vote_rcap 
Kathalina
Amore Vote_lcapAmore Voting_barAmore Vote_rcap 
Изабел
Amore Vote_lcapAmore Voting_barAmore Vote_rcap 
Мери Болейн
Amore Vote_lcapAmore Voting_barAmore Vote_rcap 
Карина А. Уилсън
Amore Vote_lcapAmore Voting_barAmore Vote_rcap 
Час и дата.
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 Amore

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Sebastian
Мурон
Мурон
Sebastian


Брой мнения : 267
Точки : 400
Reputation : 12
Join date : 26.01.2012
Age : 29
Местожителство : Reintown

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Amore Empty
ПисанеЗаглавие: Amore   Amore Icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 11:51 am

Тук идват предимно влюбените двоики за някоя романтична вечер или жест от страна на кавалера.
Има много варианти,може също и само жени.
Amore 4319386y
Върнете се в началото Go down
Dean Sommerset
Левенд
Левенд
Dean Sommerset


Брой мнения : 102
Точки : 113
Reputation : 11
Join date : 30.01.2012

Amore Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Amore   Amore Icon_minitimeСря Фев 01, 2012 7:50 pm

Дълго мислих дали да се обадя на Ариа след вчерашното влюбване, но в крайна сметка събрах смелост и след като намерих усамотение в най-романтичното кътче на града, седнах на една от пейките и изпратих СМС на Ариа, който гласеше "Ако искаш да научиш повече за мен, ела в "Аморе"". Усмихнах се и натиснах "Изпрати". След като съобщението ми беше изпратено, оставаше да чакам... С нетърпение очаквах момичето да дойде. От както се разделихме - вече много ми липсваше. Исках да я усетя в обятията си, а парфюмът й да гали сетивата ми... Исках да усещам устните й върху моите и допира на нежната й кожа. Когато бяхме на плажа и заговори на испански, тотално ме плени и от тогава не можех да спра да мисля за нея по какъвто и да е било повод. Усмихнах се мистериозно и се отпуснах на пейката, очаквайки Ариа да се появи всеки момент и да ми достави всички тези неща, които толкова ми липсват и се нуждая от тях. Просто нямаше как да не я очаквам с нетърпение.
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри
Саян
Саян
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 889
Точки : 914
Reputation : 9
Join date : 30.01.2012
Местожителство : Елза, Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Amore Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Amore   Amore Icon_minitimeЧет Фев 02, 2012 11:32 pm

Бях задрямала, когато неусетно телефона ме събуди. Имах съобщение. Прочетох го . Беше от Дийн. Толкова много ми липсваше, а вече минаха само няколко часа. Реших да му пратя СМС със следния текст :" Ще дойда разбира се. Иска ли питане, но не за да науча нещо повече за теб, е и затова де , но главно за де те видя. Липсваш ми. Целувки и прегръдки Ариа." След като пратих съобщението веднага хукнах към гардероба. Какво да си облека. Реших да бъде нещо обикновенно. Затова просто нахлузих едни черни дънки и една бяла тениска. Обух си кецовете и излязох навън. Все още не бях опознала много добре града, затова попитах едно момиче дали знае къде се намира "Аморе". За мой късмет то знаеше и ме упъти. Дълго се лутах из града, но най-накрая успях да го намеря. Там на една пейка беше седнал Дийн. Беше толкова сладък и небрежен. Втурнах се затичана към него. Той ме видя и се изправи. Аз скочих като обвих ръце около връта му, а той ме завъртя и ме целуна.
- Здравей! - усмихнах му се аз лъчезарно. - Радвам се да те видя отново.
Почудих какво го бе накарало да избере точно това място. Беше удивително. Имаше пейки, масички и дървета с розов цвят. Беше великолепно. Не можех да повярвам. Мислех си, че е сън. Но не беше. Беше реалност. Хванах го за ръка и го накарах да седнем. Той ме придърпа да седна в него. След като го направих го целунах още веднъж страстно и дълбоко.
Върнете се в началото Go down
Dean Sommerset
Левенд
Левенд
Dean Sommerset


Брой мнения : 102
Точки : 113
Reputation : 11
Join date : 30.01.2012

Amore Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Amore   Amore Icon_minitimeПет Фев 03, 2012 4:16 pm

След като Ариа дойде и започнахме с целувките, реших, че мога да полетя. Усмихнах се и след като седнахме, се усмихнах чаровно на момичето и прокарах ръка през косата й. Целунах я нежно и след като се отделихме един от друг, прошепнах тихичко в ухото й:
-Е, имаше ли проблеми, защото снощи те задържах? - не питах просто така... Наистина бях загрижен за момичето, особено след като я задържах цяла нощ на плажа. От както се бяхме разделили, минаха само часове, но тя невероятно много ми липсваше... Испанският й език не звънеше в ушите ми, а толкова исках да го чуя. Усмихнах се щастлив, че Ариа намери мястото, че дори забравих да я попитам дали се е ориентирала в намирането на това затънтено, отдалечено и романтично кътче на града. Нежно обвих талията й с ръце и вперих поглед в очите й. Ах, тези очи ми бяха толкова любими и бих дал всичко, за да ги гледам отново и отново... докато дишам.
-Липсваше ми... - изшептях тихичко и нежно долепих устните си до нейните... Допира на кадифените й устни беше другото, което ми липсваше...:
-Е, сега ще те подложа на кръстосан разпит. - засмях се и нежно обходих лицето й с пръст.
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри
Саян
Саян
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 889
Точки : 914
Reputation : 9
Join date : 30.01.2012
Местожителство : Елза, Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Amore Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Amore   Amore Icon_minitimeПет Фев 03, 2012 6:49 pm

Бях толкова радостна. Исках да не се отделям от него. Никога. Исках да бъдем завинаги заедно. Е едвали можеха да бъдат заедно завинаги, но поне 50-70 години. О, извинете! Забравих! Аз съм си някакъв Саян. До колко ли години жевееха те ? Поне 200 ? Е в такъв случай можеха да бъдат по-дълго заедно. Към 200 или повече години. Стига да нямаха проблеми. Но не вярвам това да се случи. Той е перфектен.
- Ти ми липсваше повече. - казах аз и го целунах.
Колко ли дълго щеше да продължи тази връзка? Век? Два? Дали можех да го поканя да живее у нас ? Или аз да отида у тях ? Не знаех нищо. Не след дълго мина едно момиче, което раздаваше някакви брошури. Стига и до нас. Това бяха брошури за круиз, за влюбени гълъбчета, по случей 14 февруари.
- Хей, Дийн искаш ли да отидем на този круиз? Тъкмо ще се опознаем по-добре?
За подкуп му дадох една френска целувка, която продължи доста дълго време. По лигавих го още дълго време и му казох:
-Ти от коя приказка излезе? - засмях се на въпроса си. - Защото ми се струва, че си моят рицар на бял кон.
Целунах го отново, но този път по-страстно и дълбоко.
- Спокойно, нямах проблеми, заради снощи. Аз живея сама. А на какъв по-точно, разпит ще ме подлагаш?
Върнете се в началото Go down
Dean Sommerset
Левенд
Левенд
Dean Sommerset


Брой мнения : 102
Точки : 113
Reputation : 11
Join date : 30.01.2012

Amore Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Amore   Amore Icon_minitimeПет Фев 03, 2012 7:05 pm

-Разбира се, че искам да дойда на круиза с теб. Иначе кой ще ти досажда? - засмях се, като не подминах и обърканото изражение за разпита. Усмихнах се чаровно и след като я дарих с поредната целувка, казах:
-Шегувам се, глупаче... Хайде... Имам малка изненада за теб. - помогнах на Ариа да се изправи. След нея станах и аз и извадих мобилния от джоба си. Сложих едната слушалка в ухото си, а другата подадох на момичето:
-Един танц? - усмихнах се галантно и подадох ръка на Ариа, като през цялото време гледах очите на момичето, което беше в обятията ми. Моментът нямаше как да е по-съвършен - листата се полюшваха, шепнейки вълшебни приказки, а ние с Ариа се носехме във вихъра на танца... Докато танцувахме, тихичко изшептях в ухото й:
-Днес съм толкова щастлив... А факта, че ти си тук, е предпоставка да бъда на седмото небе от щастие. Можеш да ме попиташ каквото искаш. Няма да крия нищо от момичето, което обичам... Обичам те! - вълшебните осем буквички наредени по такъв начин ме караха да летя високо в облаците всеки път, когато ги изричам.
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри
Саян
Саян
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 889
Точки : 914
Reputation : 9
Join date : 30.01.2012
Местожителство : Елза, Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Amore Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Amore   Amore Icon_minitimeПет Фев 03, 2012 7:30 pm

Не исках да развалям момента с въпроси. Затова изчаках песента да свърши. Когато свърши, останахме прави гушнати едн в друг. Не след далго решех да го попитам въпроса, от което всяко момиче се интересуваше.
- Със страх да прозвучи ревниво искам да те попитам, колко гаджета си имал до сега?
Сега май, не аз бях на крастосан разпит , а той. Не исках да го насилвам да отговаря, но той сам пожела. Изчервих се при следващия си въпрос.
- А с колко от тях си спал?
Знам,че бешесупер тъп и ревнив въпрос, но беше важен за връзката ни. Затова включих следващата песен от плейлиста му и отново започнахме да танцуваме. Целунах го и го попитах следващия ми въпрос.
- А на колко години си ? Искаш ли да дойде у нас? - изръсих последния си въпрос без да мисля. - Обичам те! - след като го казах, го целунах, за да му отвлека вниманието от въпроса за апартамента.
Върнете се в началото Go down
Dean Sommerset
Левенд
Левенд
Dean Sommerset


Брой мнения : 102
Точки : 113
Reputation : 11
Join date : 30.01.2012

Amore Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Amore   Amore Icon_minitimeПет Фев 03, 2012 7:39 pm

-Такам... Досега съм бил с около 2-3 момичета, но не съм спал с нито една от тях. Освен това явно е било временно, защото държа на теб, много повече. Наистина те обичам. - усмихнах се и реших да мина на следващия й въпрос...:
-Както ти казах и на плажа... Аз съм Левенд. На двадесет човешки години съм и чичо ми се е опитвал да ме затрие два пъти от лицето на земята. - засмях се и продължих да танцувам с Ариа. Усмихнах се галантно и реших да й задам няколко въпроса:
-Ами ти? Колко момчета си имала досега и спала ли си с тях? - засмях се и след като нежно прокарах ръка по лицето й, обхождайки го с пръст:
-А на колко си? - усмихнах се и преди да е започнала да говори, поех брадичката й и нежно започнах да я целувам, преди да е отговорила на въпросите ми с повече въпроси, макар, че наистина ми беше приятно да си говоря с момичето срещу мен. Обичах я и това си беше факт.
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри
Саян
Саян
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 889
Точки : 914
Reputation : 9
Join date : 30.01.2012
Местожителство : Елза, Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Amore Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Amore   Amore Icon_minitimeПет Фев 03, 2012 9:03 pm

- Лол, наистина ли. - засмях се от изненада, че е бил само с 2-3 момичета и не е спал с тях, засрамих се от това, че се засмях. - Съжалявам, че ти се присмях. Просто толкова секси момче, а е излизало само с 2-3. Не можах да повървам.
Но аз наистина не вжех да повярвам. Сега преминахме към частта с моите отговори на неговите въпроси.
- Така имала съм 1-2 момчета и с никое от тях не съм спала. Както ти казах аз не съм лесно мимиче.
Засмях се на отговора си. Дийн пусна следващото парче и отново затанцувахме. Пое брадичката ми и започна да ме целува страстно. Аз започнах да му отвръщам. Сякаш това беше борба за надмощие.
- На 16-сет години съм! - казах аз запъхтяно. - А с колко момичета въобще си спал?
Попитах отново ревниво. Не можех да се спра. Бях си такава - голяма любопиткаа.
- А какво е Левенд?Все още съм нова в тези неща. Но ми казаха, че аз съм Саян.
Превключихме на следващата песен и отново затанцувахме.
Върнете се в началото Go down
Dean Sommerset
Левенд
Левенд
Dean Sommerset


Брой мнения : 102
Точки : 113
Reputation : 11
Join date : 30.01.2012

Amore Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Amore   Amore Icon_minitimeПет Фев 03, 2012 9:17 pm

-Както ти казах... Не си падам по авантюрите за една нощ. - усмихнах се и продължих да танцуван с Ариа докато не си спомних за въпроса й относно расата ми и се усмихнах мистериозно. Отметнах косата на момичето зад ухото й и казах:
-Родил съм се такъв. Мога да пътувам във времето и пространството. - засмях се и се продължих да танцувам с момичето, като леко го повдигнах във въздуха и го завъртях. Всичко беше перфектно и нямаше как да стане по добре. Ариа не беше от лесните момичета и точно това ме впечатли в нея. Нямаше как да е по друг начин, защото беше безинтересно някой да се разтапя по теб само заради външния ти вид и да ти се натиска да го използваш като вещ. Приближих се до Ариа и тихо й прошепнах:
-Не си като другите и с това ме спечели. Не ме интересува дали момичето, което е до мен непременно иска да спи с мен още в първия момент... - усмихнах се и след като песента свърши, нежно поставих ръката си на едната й страна, задържайки я, като не спирах да се взирам в красивите очи на момичето.
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри
Саян
Саян
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 889
Точки : 914
Reputation : 9
Join date : 30.01.2012
Местожителство : Елза, Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Amore Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Amore   Amore Icon_minitimeПет Фев 03, 2012 9:33 pm

- Наистина ли? За пръв път ми го казва някое момче.
Когото се взря в очите ми, аз съзрях едн неповторим блясък в очите му, че направо краката ми умекнаха и аз едва не паднах, ако не беше Дийн да ме хване. Нещо ставаше с мен всеки път щжм го видех. Винаги се размеквах и лигавих, което не беше присъщо за мен. Но аз бях сигурна за тази нощ.Имах предчуствие, че ще се случи точно тази вечер.
- Кой дом е по-близко? Твоят или моят?
Върнете се в началото Go down
Dean Sommerset
Левенд
Левенд
Dean Sommerset


Брой мнения : 102
Точки : 113
Reputation : 11
Join date : 30.01.2012

Amore Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Amore   Amore Icon_minitimeПет Фев 03, 2012 9:44 pm

-Нямам никаква идея къде живееш, но сигурно е твоят след като се появи толкова бързо. - засмях се и последната песен свърши. Усмихнах се галантно и казах на момичето:
-Ти водиш... Аз плащам за таксито. - засмях се и я прегърнах нежно, тръгвайки към изхода на парка... През целия път не можех да откъсна поглед от момичето и не спирах да се взирам в онези очи, които ме караха да летя в облаците от щастие... Точно тези очи исках да виждам всяка сутрин и всеки ден до края на живота си. Малко преди да минем през изхода, вдигнах Ариа на ръце и през смях казах:
-Отвлечена си и имаш правото да мълчиш или ще те гъделичкам до смърт... или пък целувам...? Е, с времето ще реша, а сега си ми заложник. - засмях се и носейки я на ръце, излязохме от парка и местенцето "Аморе". Пуснах я на земята и след като я хванах за ръка, се усмихнах и казах:
-Сега ти водиш.
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри
Саян
Саян
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 889
Точки : 914
Reputation : 9
Join date : 30.01.2012
Местожителство : Елза, Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Amore Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Amore   Amore Icon_minitimeПет Фев 03, 2012 9:54 pm

Явно да си заложник беше забавно. След като Дийн ме "отвлече" и заплаше с гъделичкане или целувки. Казах му ,че ще е по - добре да повървим и да си поговорим, докато стигнат до дома и. Реши тя да започне първа:
- Е, имаш ли някаква ужасна тайна,която трябва да знам? Като например: дали си луд, пиянде, наркоман или нещо подобно.
Засмях се на думите си, след което го целунах. Не след дълга стигнахме до сградата, в която живеех. Моят апартамент беше на последния етаж. Когато влязохме, като домакиня го попитах:
-Искаш ли нещо за пиене? И междудругото, ще останеш ли за ноща? И коя стая предпочиташ спалнята ми или гостната? Ти си избери, а аз след малко ще дойда при теб със специлиатета на заведението.
Усмихнах му се и целунах го.

П.С: Продължава в апартамента ми.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Amore Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Amore   Amore Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Amore
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в Рейнтаун! :: Парка и околността.-
Идете на: