Добре дошли в Рейнтаун!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Рейнтаун!

Магията витае във въздуха
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Броя На Посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 52, на Нед Яну 29, 2012 7:52 pm
Партньорство
Зеления склон 33kbybo
Top posters
Харпър Дейл
Зеления склон Vote_lcapЗеления склон Voting_barЗеления склон Vote_rcap 
Рейчъл.
Зеления склон Vote_lcapЗеления склон Voting_barЗеления склон Vote_rcap 
Jenna.
Зеления склон Vote_lcapЗеления склон Voting_barЗеления склон Vote_rcap 
Анастасия де Уинтър
Зеления склон Vote_lcapЗеления склон Voting_barЗеления склон Vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Зеления склон Vote_lcapЗеления склон Voting_barЗеления склон Vote_rcap 
Нико
Зеления склон Vote_lcapЗеления склон Voting_barЗеления склон Vote_rcap 
Kathalina
Зеления склон Vote_lcapЗеления склон Voting_barЗеления склон Vote_rcap 
Изабел
Зеления склон Vote_lcapЗеления склон Voting_barЗеления склон Vote_rcap 
Мери Болейн
Зеления склон Vote_lcapЗеления склон Voting_barЗеления склон Vote_rcap 
Карина А. Уилсън
Зеления склон Vote_lcapЗеления склон Voting_barЗеления склон Vote_rcap 
Час и дата.
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 Зеления склон

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Sebastian
Мурон
Мурон
Sebastian


Брой мнения : 267
Точки : 400
Reputation : 12
Join date : 26.01.2012
Age : 29
Местожителство : Reintown

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Зеления склон Empty
ПисанеЗаглавие: Зеления склон   Зеления склон Icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 11:46 am

Това е поляна,направена за разходки или просто да се излегнеш на зелената и чиста трева.Да помислиш или да гледаш звездите вечер.
Зеления склон 4319364P
Върнете се в началото Go down
Sam.
Левенд
Левенд
Sam.


Брой мнения : 59
Точки : 67
Reputation : 4
Join date : 30.01.2012

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя : Прекарва голяма част от живота си,учейки се да бъде войн. След смъртта на дядо си,получава семейния ключ.
Отличителни белези: Татуировка,малко по - надолу от врата.

Зеления склон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зеления склон   Зеления склон Icon_minitimeСря Фев 08, 2012 5:44 pm

Разхождах се из парка. Карина вече се беше прибрала вкъщи,а аз все още се чудех какво да правя. Толкова много неща ми се бяха случили за толкова малко време. Иска ми се да бях направил друго миналата вечер. Може би сватбата беше нещо прекалено. Не исках да се женя толкова млад...е,може би не бях толкова млад,но не исках да се женя просто ей така. Все едно родителите ми да ме принудят да се оженя за момиче,което не познавам.
Седнах на полянката и се загледах с интерес към хората около мен. Толкова много хора,толкова много истории,ако можех да чета мисли,определено щях да бъда отвратен. Огледах се наоколо. Искаше ми се да намеря човек,с който да поговоря,с който да споделя,просто за да ми олекне.
Изведнъж видях момиче,което ми се стори прерфектната възможност за това,приближих се към нея и се усмихнах.
- Свободно ли е при теб? - попитах я,усмихвайки се.
Върнете се в началото Go down
Анастасия де Уинтър
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Анастасия де Уинтър


Брой мнения : 911
Точки : 951
Reputation : 8
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Рейнтаун

Зеления склон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зеления склон   Зеления склон Icon_minitimeСря Фев 08, 2012 6:24 pm

Разхождах се най-безцелно, докато не се озовах на една зелена полянка. Седнах без да ме интересува дали на земята е мръсно или не. Подпрях се назад на ръцете си и се загледах наоколо. Нямаше кой знае колко хора, но не беше и безлюдно. За момент затворих очи, докато мъжки глас не ме накара да ги отворя.
-Разбира се, че е свободно - казах и се усмихнах, поглеждайки го.
-Анастасия - представих се, когато седна до мен и се загледах за момент из поляната, като след малко обърнах погледа си към него.
Върнете се в началото Go down
Sam.
Левенд
Левенд
Sam.


Брой мнения : 59
Точки : 67
Reputation : 4
Join date : 30.01.2012

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя : Прекарва голяма част от живота си,учейки се да бъде войн. След смъртта на дядо си,получава семейния ключ.
Отличителни белези: Татуировка,малко по - надолу от врата.

Зеления склон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зеления склон   Зеления склон Icon_minitimeСря Фев 08, 2012 6:28 pm

- Аз съм Сам!- представих се аз и я огледах,определено си беше доста голяма красавица,което ме накара да се усмихна,а в главата ми започнаха да плуват разни мръсни мисли,разтърсих главата си,опитвайки се да ги прогоня,а след това се усмихнах на момичето.
- Приятно ми е да се запознаем! - казах аз,а след това хванах ръката `и и я допрях до устните си.
Да,може и да съм кретен,но поне знаех как да бъда такъв. Погледнах към нея,колкото да се уверя,че няма нищо против,а след това се загледах в далечината.
Върнете се в началото Go down
Анастасия де Уинтър
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Анастасия де Уинтър


Брой мнения : 911
Точки : 951
Reputation : 8
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Рейнтаун

Зеления склон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зеления склон   Зеления склон Icon_minitimeСря Фев 08, 2012 6:38 pm

-И на мен ми е приятно - казах и се усмихнах.
Тук определено беше приятно, едно от малкото спокойни места в града. Или поне от малкото спокойни, които бях открила. Може би щях по-често да идвам тук, само защото беше особено приятно. Трябваше по-често да излизам, най-малко да опозная града, в който живеех.
-Оттук ли си? - попитах го и се усмихнах, откятайки косата си настрани, понеже няколко кичура развяни от вятъра падаха пред лицето ми.
Върнете се в началото Go down
Sam.
Левенд
Левенд
Sam.


Брой мнения : 59
Точки : 67
Reputation : 4
Join date : 30.01.2012

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя : Прекарва голяма част от живота си,учейки се да бъде войн. След смъртта на дядо си,получава семейния ключ.
Отличителни белези: Татуировка,малко по - надолу от врата.

Зеления склон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зеления склон   Зеления склон Icon_minitimeСря Фев 08, 2012 6:42 pm

- Не,но познавам града. - отвърнах `и аз,усмихвайки се.
Загледах се в далечината,въздъхнах, а след това отново се обърнах към момичето.
- Случвало ли ти се е да чувстваш,че не принадлежиш на този свят и това,което ти е отредено да ти се струва тъпо и да искаш да избягаш? - попитах я най - внезапно усещайки,че може би ще ме сметне за луд.
Легнах на тревата и се загледах в небето. Облаците приемаха най - различни форми,засмях се тихо.
Върнете се в началото Go down
Анастасия де Уинтър
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Анастасия де Уинтър


Брой мнения : 911
Точки : 951
Reputation : 8
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Рейнтаун

Зеления склон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зеления склон   Зеления склон Icon_minitimeСря Фев 08, 2012 6:54 pm

Погледнах го леко объркано.
-Честно ли? Не.. - казах и се засмях.
-Не съм си поставяла за цел да мисля по въпросите за живота, като това защо сме тук, какъв е смисълът.. - започнах да говоря.
-Опитай и ти, така животът е по-лек - казах и се подпрях на лактите си, кръстосвайки крака, изпънати напред. Не ми се случваше за дълго да се замислям защо живеем, а и не ме интересуваше особено. Важното е, че бяхме тук. А и не мислех какво ми е отредено в този свят, живеех ден за ден, без да мисля какво ще се случи или защо се случва точно на мен..
Върнете се в началото Go down
Sam.
Левенд
Левенд
Sam.


Брой мнения : 59
Точки : 67
Reputation : 4
Join date : 30.01.2012

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя : Прекарва голяма част от живота си,учейки се да бъде войн. След смъртта на дядо си,получава семейния ключ.
Отличителни белези: Татуировка,малко по - надолу от врата.

Зеления склон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зеления склон   Зеления склон Icon_minitimeСря Фев 08, 2012 6:57 pm

Тогава нещо ми просветна. Тя беше права. Не биваше да живея по този начин,все пак аз не бях затворник. Погледнах наоколо,а след това се приближих към нея и я целунах. Толкова много исках да го направя. Отдръпнах се и я погледнах в очите,а след момент се усмихнах и седнах на мястото си.
- Ето така аз живея свободно. - казах аз и прокарах ръка през устните си,а после отново погледнах към нея. Да не би да бях направил нещо грешно. - Извинявай,не казвай на гаджето си,аз ще се направя,че не се е случвало. - побързах да я успокоя аз.
Върнете се в началото Go down
Анастасия де Уинтър
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Анастасия де Уинтър


Брой мнения : 911
Точки : 951
Reputation : 8
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Рейнтаун

Зеления склон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зеления склон   Зеления склон Icon_minitimeСря Фев 08, 2012 7:03 pm

Останах леко учудена след действието му и примигнах няколко пъти, докато асимилирам какво се беше случило току-що.
-Какво гадже? - попитах след малко и се засмях, повдигайки рамене.
-Спокойно, нямам гадже... Така че, в момента не си на мушката на някой тип, който да иска да те набие, заради това - казах и се усмихнах. Не бях по връзките, след последната си. Все пак.. Дейвид умря заради мен.
-Ето виждаш ли, не било толкова зле да се живее по инерция - казах и го погледнах, прехапвайки леко долната си устна.
Върнете се в началото Go down
Sam.
Левенд
Левенд
Sam.


Брой мнения : 59
Точки : 67
Reputation : 4
Join date : 30.01.2012

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя : Прекарва голяма част от живота си,учейки се да бъде войн. След смъртта на дядо си,получава семейния ключ.
Отличителни белези: Татуировка,малко по - надолу от врата.

Зеления склон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зеления склон   Зеления склон Icon_minitimeСря Фев 08, 2012 7:09 pm

- Определено. - отвърнах `и доволно аз,а след това се загледах отново в облаците.
Толкова много обичах облаците. Винаги,когато съм сам,можех да ги гледам и да си представям разни неща,а те се превръщаха в реалност пред очите ми. Вятъра леко духаше и цялата атмосфера беше невероятна,погледнах към нея,а след това с поглед я подканих да легне до мен.
- Обичам да гледам облаците,толоква са интересни! - отбелязах аз и се усмихнах доволно. - Разкажи ми за себе си! - поисках да узная повече за нея,за да не изглежда прекалено странна целувката преди малко.
Върнете се в началото Go down
Анастасия де Уинтър
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Анастасия де Уинтър


Брой мнения : 911
Точки : 951
Reputation : 8
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Рейнтаун

Зеления склон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зеления склон   Зеления склон Icon_minitimeСря Фев 08, 2012 7:17 pm

Излегнах се на тревата до него и се загледах в небето.
-Хмм.. нещо повече за мен.. - помислих си на глас и се зачудих какво точно да му кажа за себе си. Нямах особено интересна история.
-От Франция съм, израстнала съм в Париж. Не познавах баща си, а майка ми отказваше да ми каже каквото и да било за него. Сестра ми беше на нейна страна, при един спор избягах от нас.. - ако можех да го нарека бягство.
-Аз съм рейд. Превърнах се и просто.. излетях. Един мъж ме беше видял и ме плени. Оказа се, че е част от някаквъ пътуващ из страната панаир или нещо такова. Искаха ме като експонат, в крайна сметка се измъкнах - разказах набързо.
-Ами ти.. каква е твоята история? - попитах го и аз след малко.
Върнете се в началото Go down
Sam.
Левенд
Левенд
Sam.


Брой мнения : 59
Точки : 67
Reputation : 4
Join date : 30.01.2012

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя : Прекарва голяма част от живота си,учейки се да бъде войн. След смъртта на дядо си,получава семейния ключ.
Отличителни белези: Татуировка,малко по - надолу от врата.

Зеления склон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зеления склон   Зеления склон Icon_minitimeСря Фев 08, 2012 7:19 pm

- Израстнах в добро семейство. Майка ми починала при раждането ми,затова не я познавам всичко,което зная за нея ми е разказвано от баща ми,баба ми и дядо ми. Баща ми прави всичко по силите си,за да ме обучи и да бъда добър войн. Един ден влизам в затвора и той спира да ми говори. От тогава го търся,за да му се извиня,но се съмнявам това някога да се случи,но както знаеш,надеждата умира последна. - усмихнах се.
Продължих да съзерцавам облаците.
- На какво ти прилича този облак? - попитах я,посочвайки облак,който ми прилича на прасе.
Върнете се в началото Go down
Анастасия де Уинтър
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Анастасия де Уинтър


Брой мнения : 911
Точки : 951
Reputation : 8
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Рейнтаун

Зеления склон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зеления склон   Зеления склон Icon_minitimeСря Фев 08, 2012 7:27 pm

Загледах се в облака, който ми посочи, опитвайки се да си го представя като нещо, но опитът ми не беше овенчан с успех.
-Ами.. на облак - казах и се засмях.
-Не знам, на нищо не ми прилича - добавих, като завъртях глава, опитвайки се да му придам някква форма в съзнанието си, но и вторият ми опит не беше кой знае колко добър. Явно нямах въображение..
-Причлича ми на някакво петно. Не мога да си го представя като нищо. На теб на какво ти прилича? - попитах го.
Върнете се в началото Go down
Sam.
Левенд
Левенд
Sam.


Брой мнения : 59
Точки : 67
Reputation : 4
Join date : 30.01.2012

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя : Прекарва голяма част от живота си,учейки се да бъде войн. След смъртта на дядо си,получава семейния ключ.
Отличителни белези: Татуировка,малко по - надолу от врата.

Зеления склон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зеления склон   Зеления склон Icon_minitimeСря Фев 08, 2012 7:39 pm

- На мен преди малко ми приличаше на прасе. - отговорих аз и се засмях,а след това се поизправих и погленах към нея.
Защо толкова бързо ми доскучаваше?
- Искаш ли да правим нещо интересно? - попитах я аз,без да имам нито една идея в главата си. Просто исках да правим нещо интересно и забавно. Разбира се,гледането на облаци беше интересно,но все пак исках да правим и нещо друго,нямаше да гледаме облаците цял ден.
Върнете се в началото Go down
Анастасия де Уинтър
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Анастасия де Уинтър


Брой мнения : 911
Точки : 951
Reputation : 8
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Рейнтаун

Зеления склон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зеления склон   Зеления склон Icon_minitimeСря Фев 08, 2012 7:45 pm

-Какво да разбирам под "интересно"? - попитах го, като все още стоях излегнала се на зелената трева, кръстосала краката си.
-На мен единствената ми идея е бар, така че по-добре ти предложи - казах и се засмях.
Напоследък всичко ми изглеждаше толкова сиво и еднообразно, че дори не можех да измисля и нещо елементарно като това какво мога да правя, за да убия скуката. Ама тя сякаш беше котка с многото си живота. Рано или късно след убиавнето й.. винаги възкръсваше. Беше досадно. А аз не правех нищо да я притъпя. Понякога просто настроението ми беше много под нулата, доближавайки се до възможно най-минималните стойности. Всеки си имаше лоши дни все пак..
Върнете се в началото Go down
Sam.
Левенд
Левенд
Sam.


Брой мнения : 59
Точки : 67
Reputation : 4
Join date : 30.01.2012

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя : Прекарва голяма част от живота си,учейки се да бъде войн. След смъртта на дядо си,получава семейния ключ.
Отличителни белези: Татуировка,малко по - надолу от врата.

Зеления склон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зеления склон   Зеления склон Icon_minitimeЧет Фев 09, 2012 12:05 am

Погледнах към нея. Точно в момента не исках да ходя в бар,а и не знаех какво ства с Карина. Може би вече започвах да свиквам с нея.
- Извинявай,че толкова рязко тръгвам,но имам работа. - опитах да се извиня аз и се изправих. - Беше ми приятно да се запознаем и се надявам някой път отново да се видим.
След последните думи аз тръгнах без да се обръщам и силно се надявах тя да не ме мрази. никога нямаше да забравя, че трябва да се видим отново. Една част от мен ужасно много искаше да я опознае и скоро щях да го направя.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Крал на Агроментите
Крал на Агроментите
Харпър Дейл


Брой мнения : 1042
Точки : 1147
Reputation : 17
Join date : 01.02.2012
Age : 28
Местожителство : Рейнтаун/окръг Ендет

Character sheet
Окръг : Ендет
Накратко за героя : Агромент с душа.Най-добрата му приятелка го подържа жив.Имабратовчед ск ойто се мрази и е прослувут с това,че спи с всяка жена.Не може да намери една с която да остане освен ако тя не го грабне с нещо.Мрази монотоният ивот и скуката.Обожава мотори и всичко,което е извън "етикета" на кралският живот.Въпреки,че има такова поведение той отговаря сериозно за народа си и се мъчи да направи всичко за тях.
Отличителни белези: Има татуси по ръцете и на левият хълбок.Обица на едното ухо и харесва ланеци.

Зеления склон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зеления склон   Зеления склон Icon_minitimeЧет Фев 09, 2012 7:30 pm

Бях се подпрял на едно дърво загледан в двамата на поляната.Когато той буквално се изпари и Анастасия остана сама се провикнах:
-Май,високият мъжага те остави?-все още се подпирах ан дървото загледан в нея.Беше си красива,много...Естествено руса,синеока....С перфектно тяло какво друго да очаквам.Тръгнах към нея и се огледах.Не ми се искаше да се появи високият и да се прави на мъж.Напоследък на доста такива попадах.
Върнете се в началото Go down
http://losangeles.bulgarianforum.net/forum
Анастасия де Уинтър
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Дясната ръка на Кралица на Рейдите
Анастасия де Уинтър


Брой мнения : 911
Точки : 951
Reputation : 8
Join date : 29.01.2012
Местожителство : Рейнтаун

Зеления склон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зеления склон   Зеления склон Icon_minitimeЧет Фев 09, 2012 7:37 pm

Стреснах се, когато чух мъжки глас и моментално се изправих в седнало положение, като се огледах наоколо.
-Господи, Харпър.. - казах , когато го видях.
-Стресна ме - добавих след това и се засмях. Колко тъпо прозвуча това.. но наистина си беше така. Не очаквах някой да ме заговори и бях потънала в мисли, не особено важни, но все пак..
-Явно компанията ми не е чак толкова приятна - усмихнах се и отново се излегнах назад на зелената под мен трева.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Зеления склон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зеления склон   Зеления склон Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Зеления склон
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в Рейнтаун! :: Парка и околността.-
Идете на: