Добре дошли в Рейнтаун!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Рейнтаун!

Магията витае във въздуха
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Броя На Посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 52, на Нед Яну 29, 2012 7:52 pm
Партньорство
Поляната за отдих - Page 2 33kbybo
Top posters
Харпър Дейл
Поляната за отдих - Page 2 Vote_lcapПоляната за отдих - Page 2 Voting_barПоляната за отдих - Page 2 Vote_rcap 
Рейчъл.
Поляната за отдих - Page 2 Vote_lcapПоляната за отдих - Page 2 Voting_barПоляната за отдих - Page 2 Vote_rcap 
Jenna.
Поляната за отдих - Page 2 Vote_lcapПоляната за отдих - Page 2 Voting_barПоляната за отдих - Page 2 Vote_rcap 
Анастасия де Уинтър
Поляната за отдих - Page 2 Vote_lcapПоляната за отдих - Page 2 Voting_barПоляната за отдих - Page 2 Vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Поляната за отдих - Page 2 Vote_lcapПоляната за отдих - Page 2 Voting_barПоляната за отдих - Page 2 Vote_rcap 
Нико
Поляната за отдих - Page 2 Vote_lcapПоляната за отдих - Page 2 Voting_barПоляната за отдих - Page 2 Vote_rcap 
Kathalina
Поляната за отдих - Page 2 Vote_lcapПоляната за отдих - Page 2 Voting_barПоляната за отдих - Page 2 Vote_rcap 
Изабел
Поляната за отдих - Page 2 Vote_lcapПоляната за отдих - Page 2 Voting_barПоляната за отдих - Page 2 Vote_rcap 
Мери Болейн
Поляната за отдих - Page 2 Vote_lcapПоляната за отдих - Page 2 Voting_barПоляната за отдих - Page 2 Vote_rcap 
Карина А. Уилсън
Поляната за отдих - Page 2 Vote_lcapПоляната за отдих - Page 2 Voting_barПоляната за отдих - Page 2 Vote_rcap 
Час и дата.
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 Поляната за отдих

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Sebastian
Мурон
Мурон
Sebastian


Брой мнения : 267
Точки : 400
Reputation : 12
Join date : 26.01.2012
Age : 29
Местожителство : Reintown

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Поляната за отдих - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Поляната за отдих   Поляната за отдих - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 11:39 am

First topic message reminder :

Поляната за отдих - Page 2 4319340R
Търсите място за почивка?За малко похапване на домашно приготвена храна?Ето тук е мястото.В Парка си има специално направено място за това.Постлано с одеало и възглавнички,можете спокойно да си отдъхнете от тежкия ден.Само трябва да сложите храната и напитките и сте готови за забавленията с приятели.
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Ариа Монгомъри
Саян
Саян
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 889
Точки : 914
Reputation : 9
Join date : 30.01.2012
Местожителство : Елза, Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Поляната за отдих - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната за отдих   Поляната за отдих - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 06, 2012 7:41 pm

- Ами едно такова русичко, пет годишно със сини очи. Много прилича на Дийн, а сега като видях теб и на теб прилича. Питай Дийн къде го е завлякъл. - усмихнах се.
Защо ли се интресуваше Карина от това дете. Какво ставаше тук. Това момиче цяла нощ оглеждаше Дийн. Дали е възможно тя да бе майка му.
- Защо питаш? - полюбопитствах аз.
Погледнах часовника си. Беше един часа през нощта. Най-вероятно скоро щях да се прибирам. Но исках да изчакам да видя какво се завързваше тук.
- Защо бързате? Останете още малко. - помолих аз и се усмихнах.
Исках да разбера какво става тук. На всяка цена. О, Боже мой! Кога станах такава клюкарка? Мисля, че трябва да спра да гледам "Клюкарката" и " Малки Следки Лъжкини" .


П.С : Това последното най- ме кеф. :S:
























































































Върнете се в началото Go down
Карина А. Уилсън
Мурон
Мурон
Карина А. Уилсън


Брой мнения : 465
Точки : 532
Reputation : 9
Join date : 29.01.2012

Поляната за отдих - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната за отдих   Поляната за отдих - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 07, 2012 6:35 am

Ина стискаше ръцете на Сам. Търсеше избавление от хилядите спомени, бушуващи в умът й. Дали беше възможно Дийн да е онзи мъж? И дали това хлапе е дъщерята, която напусна? Въпроси, въпроси, въпроси... Ина тръсна глава и поде:

-Ариа, моето минало, миналото на човека, който те обича въпреки, че ти не осъзнаваш или не искаш да осъзнаеш не те интересува. Научи се да живееш в настоящето!
- равния тон на Ина успешно прикриваше вътрешното й неспокойство. Беше свикнала да бъде по-възрастна и да напътства. - Пределно ясно трябва да ти е, че миналото си е минало и нямаш власт да го промениш.

Карина се обърна към Сам и впи очи в неговите. Искаше й се да бе развила и втората си дарба. Да можеше да му каже само с поглед, че съжалява за тази каша в която я забърка това глезено същество. Но не можеше. Надигна се на пръсти и го целуна.

-Колкото до детето на Дийн, мисля че той е наясно коя е майката.Нали Дийн? - Ина прониза с поглед мъжът. Беше бясна, че си бе дотътрил женската, която очевидно не смяташе, че е с него.


Върнете се в началото Go down
Dean Sommerset
Левенд
Левенд
Dean Sommerset


Брой мнения : 102
Точки : 113
Reputation : 11
Join date : 30.01.2012

Поляната за отдих - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната за отдих   Поляната за отдих - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 07, 2012 4:27 pm

-Определено... Но това си е проблем, който мога да реша и сам без да намесвам странични лица. - обърнах се към Ариа, но беше безполезно... Тя си беше навила на пръста да разнищи цялата тази история, когато телефонът ми звънна. Извиних се и вдигнах мобилния... Когато чух какво ми сервираха, направо пребледнях:
-Как така момиче... Не беше ли на пет...?!? Как така пораснало?!? Сигурна ли си? - зададох въпросите си един след друг и когато получих отговор "Не знам" на всичко, затворих мобилния и слязох на Земята. Хвърлих разсеян поглед наоколо и се отказах да казвам каквото и да било. "Ариа, Ариа... Как можа да го направиш?" започнах да се питам наум като продължавах да пазя хладнокръвие и да се опитам да се сдържа да не направя някаква глупост.
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри
Саян
Саян
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 889
Точки : 914
Reputation : 9
Join date : 30.01.2012
Местожителство : Елза, Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Поляната за отдих - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната за отдих   Поляната за отдих - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 07, 2012 5:16 pm

Изведнъж телефона на Дийн звънна. Когато чух думите, който излязоха от устата му изражението ми стана сериозно и претистително. Инстинктивно веднага попитах:
- Какво стана? Всичко наред ли е? - приближих се към него и сложих ръка на рамото му.
Дано всичко бъде наред. Дано. Дано. От мозъка ми изчезнаха всички други въпроси. Целият свят около мен изчезна. Всичко, което ме интересуваше беше всичко да е наред с Дийн. Какво ставеше. Знам, че мразех това дете, но бях и загрижена за него.
- Тя добре ли е ? - казах с глас изпълнен с тъга и загриженост. - Хайде да отидем да я видим.
Въпреки, че не беше мое дете аз бях загрижена за него и за Дийн. Не изчаках да ми отговори и започнах да му помагам да става.
- Карина, Сам, беше ми приятно да се срещем. - казах аз с усмивка. - Дано друг път отново да се срещнем.
ЕДвам казах тези думи, защото вече се бяхме отдалечили.

П.С : Стига се крадял и ти от Свръхестествено. :S:
Върнете се в началото Go down
Dean Sommerset
Левенд
Левенд
Dean Sommerset


Брой мнения : 102
Точки : 113
Reputation : 11
Join date : 30.01.2012

Поляната за отдих - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната за отдих   Поляната за отдих - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 07, 2012 5:22 pm

-Каза, че е пораснала невероятно бързо... Не знам какво става! - казах аз и помахах трескаво на Сам и Карина... Обърнах се към Ариа и казах:
-Ако я мразиш - разбирам те... И ако предпочетеш да останеш тук - няма да възразя, но доколкото разбрах, момичето е на петнадесет или нещо подобно... Не знам какво се случва... Объркан съм.. и намесих и теб. Съжалявам. - трескаво започнахме да излизаме, като оставих всичко. "Детегледачката" ми каза, че са в "Мока Маднес"... Някакво кафе в града:
-В някакво кафе са... Искам да се уверя в тезата на жената, Ариа... Ако си готова за това, което искам да ти покажа, след случая ще ти изясня всичко. - усмихнах се несигурно и спрях едно такси.
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри
Саян
Саян
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 889
Точки : 914
Reputation : 9
Join date : 30.01.2012
Местожителство : Елза, Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Поляната за отдих - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната за отдих   Поляната за отдих - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 07, 2012 5:36 pm

- Забога,как така расте толкова бързо? С какво момиче си спал, по дяволите?
Казах аз с изненада и еднава не се разсмях, но се сдържах.
-Разбира се, че не я мразя. Е само малко. - Дийн ме погледна с неговия проницателен поглед. - Добре де доста. Но ще дойда с теб. - усмихнах му се и му стиснах ръката. Разбира се, че съм готова.
Той спря едно такси и се качихме в него. Потеглихме към кафето, което Дийн каза.
- Как така е порастанала толкова бързо. Та на обяд беше още малко дете, а сега вече е колкото мен. Забога с какво същество си спал? Коя е майката? Ако не е тайна.
Отново започнах да задавам много въпроси. Коя ли беше майката? Тали е възможно да беше това момиче Карина. Възможно е все пак тя намекна на Дийн нещо за това дете. А и се сепна, когато споменах детето.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Поляната за отдих - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната за отдих   Поляната за отдих - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Поляната за отдих
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Стая за отдих
» Поляната
» Поляната на щастието.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в Рейнтаун! :: Парка и околността.-
Идете на: