Добре дошли в Рейнтаун!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Рейнтаун!

Магията витае във въздуха
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Броя На Посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 52, на Нед Яну 29, 2012 7:52 pm
Партньорство
Тайната уличка 33kbybo
Top posters
Харпър Дейл
Тайната уличка Vote_lcapТайната уличка Voting_barТайната уличка Vote_rcap 
Рейчъл.
Тайната уличка Vote_lcapТайната уличка Voting_barТайната уличка Vote_rcap 
Jenna.
Тайната уличка Vote_lcapТайната уличка Voting_barТайната уличка Vote_rcap 
Анастасия де Уинтър
Тайната уличка Vote_lcapТайната уличка Voting_barТайната уличка Vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Тайната уличка Vote_lcapТайната уличка Voting_barТайната уличка Vote_rcap 
Нико
Тайната уличка Vote_lcapТайната уличка Voting_barТайната уличка Vote_rcap 
Kathalina
Тайната уличка Vote_lcapТайната уличка Voting_barТайната уличка Vote_rcap 
Изабел
Тайната уличка Vote_lcapТайната уличка Voting_barТайната уличка Vote_rcap 
Мери Болейн
Тайната уличка Vote_lcapТайната уличка Voting_barТайната уличка Vote_rcap 
Карина А. Уилсън
Тайната уличка Vote_lcapТайната уличка Voting_barТайната уличка Vote_rcap 
Час и дата.
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 Тайната уличка

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Рейчъл.
Admin/Кралица на Саяните
Admin/Кралица на Саяните
Рейчъл.


Брой мнения : 950
Точки : 1420
Reputation : 44
Join date : 26.01.2012
Age : 29
Местожителство : Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Окръг Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Тайната уличка Empty
ПисанеЗаглавие: Тайната уличка   Тайната уличка Icon_minitimeПет Фев 10, 2012 12:12 pm

Тайната уличка Tumblr_luvvhfHEGs1qhuyx0o1_500
Рейнтаун бе град на мистерии и тайни,така че не се учудвайте ако се намират нови и нови земи в града.Тайните му са неизмерни.
Върнете се в началото Go down
https://reintown.bulgarianforum.net
Jenna.
Саян
Саян
Jenna.


Брой мнения : 949
Точки : 998
Reputation : 18
Join date : 30.01.2012
Местожителство : Рейнтаун/окръг Елза

Character sheet
Окръг : Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Тайната уличка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната уличка   Тайната уличка Icon_minitimeНед Апр 01, 2012 4:40 pm

Малцина знаеха за тази улица и точно заради това аз я харесвах.Никога не бях срещала някой тук и това беше моето място.Само там бях наистина сама и можех спокойно да се отдада на мислите си.Всичко беше толкова вълшебно и всичко това беше само мое.Други вероятно също знаеха за това място,но просто не ги познавах и не исках.Исках това място да си остане само мое,но никога нямах късмет.Всеки път,когато идвах се се чувствах свободна да бъда себе си,такава каквато аз искам.Гледката беше невероятно,уличката се намираше точно до едно езеро.Можеше да се видят толкова неща,като планината,горите, различни животни.Можеше да чуя песента на птиците,която винаги ме караше да се усмихна,вятъра,които си играеше с падналите листа,но въпреки всичко това мястото беше толкова тихо.Точно от това се нуждаех,тишината на природата.Беше шумно,но шума не беше дразнещ ,а някак успокояваше.От време на време короните на дърветата се раздвижваха благодарение на птиците.Понякога идвах точно заради птиците,те бяха моята страст и обичах да ги наблюдавам.Винаги носех фотоапарат и един много голям тефтер,за да мога да снимам и описвам видяното.
В този ден точно това смятах да направя.Приготвих нещата си и трънах без да се замисля.Когато си наумявах нещо го изпълнявах и всяко мое посещение на това място беше плод на скуката и бързата ми мисъл.Доста неща минаваха през главата ми,но всичко свързано с това място беше невероятно.
По пътя мислех само колко ще бъде невероятно поредното ми посещение там,но толкова унесох в мисилте си и преди да се усетя бях там.Пристъпвах бавно по каменната повърхност и се възхищавах.Имаше период и тогава идвах много често,но това беше в миналото.Толкова бях щастлива,имаше нещо магично там,не всяко място те караше да се усмихнеш.Нещо отне усмивката от лицето ми,то я изтръгна най-нахално,там имаше шум,но не беше обикновен,там имаше някой друг.
Върнете се в началото Go down
Zoey.
Кралица на Мелузините
Кралица на Мелузините
Zoey.


Брой мнения : 291
Точки : 346
Reputation : 17
Join date : 29.01.2012
Age : 27
Местожителство : Raintown

Character sheet
Окръг : Марлит
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Тайната уличка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната уличка   Тайната уличка Icon_minitimeНед Апр 01, 2012 9:16 pm

Имаше някои неща, които никога нямаше да мога да си обясня. Неща свързани със самата мен, детайли на характера ми, които дори самата аз не разбирах. Едно от тях бе защо никога не можех да се застоя в двореца си за повече от няколко часа. Рейнтаун бе толкова привлекателен град. Кралица на Мерлит съм вече повече от два века, да не говорим за натрупаните ми годинки преди да ме коронясат, но винаги когато реших да се разходя из Рейнтаун откривах нещо ново, нещо красиво и обаятелно, нещо достатъчно, за да направи деня ми по-добър и светъл. Е, това не беше един от тези дни.
Реших, че днешната ми дестинация ще бъде така наречената "Тайна уличка", чието прозвище не съвпадаше изобщо с мястото. Бяха я нарекли тайна, защото пътя към нея бе открит съвсем скоро, а до тогава никой не е знаел за съществуването и. Самата аз имах няколко свои тайни местенца, които обичах да посещавам, когато изпадна в онези свои дълбоки, кралски размишления, чиято ми главица често просто искаше да прогони и забрави. Като малка тайна от околните пазех почит вманиачения си перфекционизъм. Знаех, как обществото приемаше хора с подобна черта в характера си. Често те бяха диагностицирани с някакъв вид умствено разстройство и биваха третирани като психически лабилни хора. А последното нещо, от което расата ми се нуждаеше бе ме нарочат за психично болна. Понякога разсъжденията ми идваха в повече.
Реших да се установя на единствената, самотна пейка на тази алея. Кръстосах крака и реших просто да се наслаждавам на уникалната гледка, разкрила се пред мен. Беше уникално, толкова красиво, толкова различно от спомените ми за човешкия свят. Човеците също имаха възможността да се наслаждават на красотата, която Земята им предлагаше, но вместо това те предпочитаха да унищожат предоставената им красота, застроявайки я със сгради, стигащи до небето, атомни централи и всякакви други замърсители на въздуха. Знам, звучах като природозащитник, но аз обичах природата и виждайки как глупавите човешки същества я съсипват наистина бе неприятна за мен гледка.
Извадих от чантата си големия си фотоапарат, който рядко използвах, поради факта, че във фотографията ме биваше колко го биваше един слон. Но с днешните развити технологии, нямаше много голямо значение как снимам, трябваше само да натисна копчето, а фотоапарата донагласяваше всичко останало. Точно когато се канех да снимам забелязах едно момиче, което гледаше към пейката с разочарование. Очевидно плановете и за тази пейка не включваха мен, стояща на нея. Тя се обърна и пое в обратна посока, но не можех да и позволя да си тръгне с провалени планове.
-Хей ти! - извиках след нея и след кратко колебание тя се обърна поглеждайки ме. Посочи себе си със показалец очевидно чудеща се дали става въпрос за нея. - Да, ти. - повърдих. - Защо не се върнеш и не седнеш, видях че се бе засилила насам. Пейката е достатъчно голяма да побере и двете ни.
Чакай малко, аз познавах това момиче. Спомням си, че един път бях решила да отида в Елза беше нещо свързано с едно от онези заклинания, за чието осъществяване ми бе нужна саянска помощ и някой ми бе препоръчал именно нейната. Срещнахме се, но така и не осъществихме опита, поради моето изключително двоумене. Но не казах нищо щях да видя дали тя щеше да си спомни преди да я бях уплашила съвсем.
Върнете се в началото Go down
Jenna.
Саян
Саян
Jenna.


Брой мнения : 949
Точки : 998
Reputation : 18
Join date : 30.01.2012
Местожителство : Рейнтаун/окръг Елза

Character sheet
Окръг : Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Тайната уличка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната уличка   Тайната уличка Icon_minitimeПон Апр 02, 2012 10:48 am

Когато се приближих видях младо момиче,което седеше на пейката.Не ме интересуваше кой е,просто исках да се махна по най-бързия начин.Недоволството личеше по лицето ми,за момент застинах на място,бях като ударена от гръм.След като тази секунда мина аз се обърнах и с бърза крачка тръгнах в обратната посока.Тя извика "Хей,ти!",а аз се зачудих дали вика мен,може би чакаше някой.Аз посочих себе си с палец,но тогава осъзнах,че няма никой друг наоколо и колко глупаво изглеждам.За първи път виждах някой там и беше наистина странно,вече мястото не беше само мое.Беше вярно,че пейката беше достатъчно голяма и можехме да седнем и двете.Започнах да пристъпвам бавно и полека се приближих ,за да седнах.Все още изразът на лицето ми показваше,че съм недоволна,но нямаше какво да се прави,трябваше да споделя това местенце с някой друг.Трудно щях да свикна с мисълта,но се налагаше да приема видяното.Тръгнах да подам ръка към нея,за да се запознаем,но се загледах в нея и вече се познавахме.
-Съжалявам за държанието си,но просто никога не бях виждала някой друг на това място,а и никога не бях очаквала да има някой друг.-Въздъхнах след като приех случилото си.Толкова се бях привързала към мястото ,че истината болеше.Знаех,че вероятно други хора знаят за тази уличка,но беше по-хубаво,когато тя бе само моя.Спомнях си момичето и тя беше кралица,което ме подсети да се държа както трябва.
-Не знам дали помниш,все пак си се запознала с много други хора,но аз щях да ти помогна с едно закринание,но ти си промени решението.-Трябваше да и помогна,но тя се бе отказала след дълго мислене.Помислих дали се бях изказала правилно,но се сетих,че трябва да говоря на "вие".
-Съжалявам,аз трябва да се обръщам към теб с "вие" и с "вас".-Просто не можех да говоря така,не и след шока,който преживях.Последва още една въздишка от моя страна и продължих.
-Може ли да говоря на "ти",защото просто не мога,не и сега!-Нодявах се да разбере,не бях свикнала да общувам с кралски особи,а да ги виждам просто ей така и то на тайната ми уличка,която вече не беше моя.Косата и беше много интересна,не всеки ден можеше а се види човек с огнени къдрици.Най-накрая си успокоих и отново бях толкова спокойна , вече "дишах".Отново бях спокойният човек,които бях. преди срещата ми с кралицата.Без да я погледам,още преди тя да ми отговори посегнах към чантата си и взех фотоапарата си,щях да направя плануваното и никой нямаш еда ми попречи.Присъствието на кралицата не беше проблем ,прсъствието на никой нямаше да е проблем,но не исках уличката да става обществено мясо.Най-малко трябваха тичащи деца,които да съсипват мястото и целия шум,нямаше да бъде същото.Надявах се мястото да си остане само между нас,забравено от другите.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тайната уличка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната уличка   Тайната уличка Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тайната уличка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  Тайната част на гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в Рейнтаун! :: Парка и околността.-
Идете на: