Добре дошли в Рейнтаун!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Рейнтаун!

Магията витае във въздуха
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Броя На Посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 52, на Нед Яну 29, 2012 7:52 pm
Партньорство
Лебедовото езеро. 33kbybo
Top posters
Харпър Дейл
Лебедовото езеро. Vote_lcapЛебедовото езеро. Voting_barЛебедовото езеро. Vote_rcap 
Рейчъл.
Лебедовото езеро. Vote_lcapЛебедовото езеро. Voting_barЛебедовото езеро. Vote_rcap 
Jenna.
Лебедовото езеро. Vote_lcapЛебедовото езеро. Voting_barЛебедовото езеро. Vote_rcap 
Анастасия де Уинтър
Лебедовото езеро. Vote_lcapЛебедовото езеро. Voting_barЛебедовото езеро. Vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Лебедовото езеро. Vote_lcapЛебедовото езеро. Voting_barЛебедовото езеро. Vote_rcap 
Нико
Лебедовото езеро. Vote_lcapЛебедовото езеро. Voting_barЛебедовото езеро. Vote_rcap 
Kathalina
Лебедовото езеро. Vote_lcapЛебедовото езеро. Voting_barЛебедовото езеро. Vote_rcap 
Изабел
Лебедовото езеро. Vote_lcapЛебедовото езеро. Voting_barЛебедовото езеро. Vote_rcap 
Мери Болейн
Лебедовото езеро. Vote_lcapЛебедовото езеро. Voting_barЛебедовото езеро. Vote_rcap 
Карина А. Уилсън
Лебедовото езеро. Vote_lcapЛебедовото езеро. Voting_barЛебедовото езеро. Vote_rcap 
Час и дата.
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 Лебедовото езеро.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Рейчъл.
Admin/Кралица на Саяните
Admin/Кралица на Саяните
Рейчъл.


Брой мнения : 950
Точки : 1420
Reputation : 44
Join date : 26.01.2012
Age : 29
Местожителство : Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Окръг Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Лебедовото езеро. Empty
ПисанеЗаглавие: Лебедовото езеро.   Лебедовото езеро. Icon_minitimeПет Яну 27, 2012 5:41 pm

Лебедовото езеро. Tumblr_ly02nrNKOg1qevi16o1_500
Лебедът е символ на прераждането, чистотата, целомъдрието, щедростта, мъдростта, пророческите способности, поезията и смелостта.Съществува и вярване, че душите на създанията след физическата им смърт, странстват в небето под формата на лебеди.Местните вярват,че първите създания са били родени от лебеди.Заради това място е много свещено.Смята се още,че през зимата лебедите се превръщат в сняг, а през пролетта се съживяват от него.
Върнете се в началото Go down
https://reintown.bulgarianforum.net
Рейчъл.
Admin/Кралица на Саяните
Admin/Кралица на Саяните
Рейчъл.


Брой мнения : 950
Точки : 1420
Reputation : 44
Join date : 26.01.2012
Age : 29
Местожителство : Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Окръг Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Лебедовото езеро. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лебедовото езеро.   Лебедовото езеро. Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 10:49 pm

Беше ли подходящо времето за подобна разходка край "Лебедовото езеро"?Повечето хора ще предпочетат да седят по домовете си,но нека да забравяме ,че в този свят няма хора,затворени в своето измерение;на едно по-сигурно място според тях.А за кралицата на Саяните не беше невъзможно да завърти малкия си пръст и да стане топло,но днес тя беше решила да не използва такива крайности.Малко почивка щеше да и се отрази добре.Точно това и направи.
Като Кралица винаги трябваше да гледа с какво излиза навън,но днес излезе спортно и въобще не и пукаше от мнението на Едуарт или на някой друг.Рейчъл имаше право да избира дрехите,които ще носи,а не някакъв прокиснал дядка,който не разбира от мода.
Забърза крачката си ,за да не разберат ,че е изчезнала.Сложи качулката на главата и тръгна по главната алея.Дъжда,който наваляваше от време на време ,спря.Тя се усмихна.
Седна на една пейка свита и замислена.
Върнете се в началото Go down
https://reintown.bulgarianforum.net
Брандън
Рейд
Рейд
Брандън


Брой мнения : 46
Точки : 58
Reputation : 4
Join date : 24.02.2012
Age : 27
Местожителство : Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Клаирс
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Лебедовото езеро. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лебедовото езеро.   Лебедовото езеро. Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 11:08 pm

Поредната скучна вечер. Както се очакваше, не бях у дома, а вървях из пустите улици на града. Нямах особено желание да се прибирам, знаейки че там ме очаква единствено тишината. Днес определено не бях в настроение и това си личеше по намръщеното ми лице. Другото нещо, различно у мен бе начина на обличане. Не бях с някой костюм както се предполагаше. Дрехите ми бяха съвсем небрежни, като на някой тийнейджър - широк черен анцунг, тениска и черно яке.
Времето също не ми съдействаше по никакъв начин. Дъждът румолеше, като на моменти намаляше, пак се усилваше и така постонно, докато не спря. Прокарах ръка през косата си, зализвайки я назад, а ръката ми стана цялата мокра. Сбръчих недоволно вежди и тръснах ръката си. Продължих да вървя, като накрая се озовах до прочутото лебедово езеро. Запитах се какво правя точно тук. Мястото бе подходящо за някои влюбени, изгубили ума си един по друг, а не за авантюрист като мен. Правейки поредната крачка, стъпих в някаква локва и намокрих крака си чак до кокалчето.
- По дяволите!
Изгугах под носа си аз, стискайки ръцете си в юмрук. Чудех се къде се бе запилял късметът ми днес, че всичко вървеше с главата надолу. Докато поклащах гневно глава, пред погледа ми се озова някакво момиче, седнало върху една пейка. Свиваше се и очевидно бе замислена. Реших да се приближа, надявайки се, че няма да се озова в поредната скапана ситуация.
- Може ли?
Попитах аз, усмихвайки се чаровно и широко, като белите ми зъби бяха излезли наяве. Посочих мястото до нея и зачаках отговора й. По принип бях от хората, на които не им пука особено, но сега реших да използвам скритата си любезност, а не арогантното си поведение.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл.
Admin/Кралица на Саяните
Admin/Кралица на Саяните
Рейчъл.


Брой мнения : 950
Точки : 1420
Reputation : 44
Join date : 26.01.2012
Age : 29
Местожителство : Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Окръг Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Лебедовото езеро. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лебедовото езеро.   Лебедовото езеро. Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 11:46 pm

"why you don't love me" това бяха думичките,които се бяха залепили в паметта на Кралицата.Песента в слушалките й кънтеше на макс ,а тя си припяваше съвсем леко,за да не уплаши минувачите.
Някакъв образ застана пред нея,но тя не реагира моментално.Обърна главата си на другата страна.При мисълта,че Ед беше изпратил някой да я върне в двореца и ставаше лошо.Видя,че мъжа не помръдваше и тя свали бързо слушалките готова да го наругае и изпрати обратно.
Вдигна погледа си ,но думите й заседнаха на гърлото."Мм...красавец". Сложи онази дяволита усмивка,която само тя притежаваше.
-Да,може.-каза тя и сви рамене.-Пейката не е моя и не пише случайно името ми,така че нямаше нужда да питате.-каза тя и захапа слушалката си.-Но се радвам,че има поне още няколко възпитани мъже останали в този свят.
Сложи отново слушалките си ,но този път погледа остана върху мъжа,който по този странен начин я привлече към себе си.
Беше се променила толкова много вече не мислеше за Хоакин.Хоакин беше първия и последния на Рейчъл.Тя имаше малко момиченце от него и беше дарила сърцето си на този човек,но той го захвърли.Тя се беше отказала от любовта,но пък имаше нужда да задоволи потребностите си.
Върнете се в началото Go down
https://reintown.bulgarianforum.net
Брандън
Рейд
Рейд
Брандън


Брой мнения : 46
Точки : 58
Reputation : 4
Join date : 24.02.2012
Age : 27
Местожителство : Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Клаирс
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Лебедовото езеро. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лебедовото езеро.   Лебедовото езеро. Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 9:16 am

Продължавах да гледам момичето, което отначало не ми обърна никакво внимание, което ме смути. Все пак това бях аз. А аз да седя пред момиче и да не привлека вниманието й бе напълно невъзможно. Усмихнах й се закачливо в отговор, а тя свали слушалките, които бяха в ушите й. След думите й седнах на дървената пейка и се засмях.
- От къде знаеш, че просто не се преструвам пред теб?
Попитах аз и повдигнах вежди, а наглата ми усмивка не закъсня. Да, определено не съжалявах, че тази вечер не бях у дома. Навън бе далеч по-забавно и интригуващо.
- Е, как е името ти, госпожице?
Попитах аз, като се приближих до нея и махнах слушалката от ухото й. Бях толкова близо до нея, че сигурно усещаше топлия ми дъх, който галеше нежната й кожа. Ръцете ми се повдигнаха нагоре, като едната отмести косата й в лявата й страна и откри шията й. Пръстите на ръката ми съвсем леко се допряха до кожата й, усещайки нейната мекота. Другата ми ръка просто седеше спокойно на рамото й, а аз я гледах с онзи омайващ поглед. Бях сигурен, че си просех шамара, но нищо не пречеше да опитам. Парфюма й бе сладникав и доста примамлив.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лебедовото езеро. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лебедовото езеро.   Лебедовото езеро. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лебедовото езеро.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Планинското езеро

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в Рейнтаун! :: Тайната част на града-
Идете на: