Добре дошли в Рейнтаун!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Рейнтаун!

Магията витае във въздуха
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Броя На Посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 52, на Нед Яну 29, 2012 7:52 pm
Партньорство
Светлата част на гората 33kbybo
Top posters
Харпър Дейл
Светлата част на гората Vote_lcapСветлата част на гората Voting_barСветлата част на гората Vote_rcap 
Рейчъл.
Светлата част на гората Vote_lcapСветлата част на гората Voting_barСветлата част на гората Vote_rcap 
Jenna.
Светлата част на гората Vote_lcapСветлата част на гората Voting_barСветлата част на гората Vote_rcap 
Анастасия де Уинтър
Светлата част на гората Vote_lcapСветлата част на гората Voting_barСветлата част на гората Vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Светлата част на гората Vote_lcapСветлата част на гората Voting_barСветлата част на гората Vote_rcap 
Нико
Светлата част на гората Vote_lcapСветлата част на гората Voting_barСветлата част на гората Vote_rcap 
Kathalina
Светлата част на гората Vote_lcapСветлата част на гората Voting_barСветлата част на гората Vote_rcap 
Изабел
Светлата част на гората Vote_lcapСветлата част на гората Voting_barСветлата част на гората Vote_rcap 
Мери Болейн
Светлата част на гората Vote_lcapСветлата част на гората Voting_barСветлата част на гората Vote_rcap 
Карина А. Уилсън
Светлата част на гората Vote_lcapСветлата част на гората Voting_barСветлата част на гората Vote_rcap 
Час и дата.
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 Светлата част на гората

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Рейчъл.
Admin/Кралица на Саяните
Admin/Кралица на Саяните
Рейчъл.


Брой мнения : 950
Точки : 1420
Reputation : 44
Join date : 26.01.2012
Age : 29
Местожителство : Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Окръг Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Светлата част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Светлата част на гората   Светлата част на гората Icon_minitimeПет Фев 03, 2012 10:56 pm

Светлата част на гората Tumblr_lqvzc5uShW1qz72oio1_500
Място толкова приятно и спокойно.
Върнете се в началото Go down
https://reintown.bulgarianforum.net
Аяна
Нокриец
Нокриец
Аяна


Брой мнения : 61
Точки : 71
Reputation : 0
Join date : 02.02.2012

Светлата част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата част на гората   Светлата част на гората Icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 6:34 pm

Винаги ми беше забавно в новите градове.Непознати хора,места,очакавщи те да ги опознаеш всеки един детайл от тях.Докато вървях и исках да открия..всъщност и аз не знам какво,облечена в един черен корсет с връзки отпред,които помагаха да се стяга и да подчертава фигурата ми,съчетани с къси черни панталонки и черни сандали с камъни от горе им.Косата си я бях оставила пусната и единствено бях защипала един кичур със сива фиба.Оглеждах картата на околността,все едно уча математика,което разбира се не ми се отдаваше особено.
-По дяволите.-Говорех си,докато обръщах картата по най - усуканите начини,но беше безуспешно.
Оглеждах се наоколо и единствено виждах зеленината,която ме обгръщаше.Нощта беше настъпила и единствените звуци,които чувах бяха тези на животинските обитатели,които не бяха особено дружелюбни с такива,като мен.Явно все още не могат да преодолеят факта,че изместихме хората от лицето на земята.Може да сме вид чуводища,но това не значи,че нямаме поне малко останала душа.За миг се замислих за самата себе си.Какво се очакваше от мен?Какво значеше всичко това с поддръжниците,че трябва да се кланям на крал?Може би беше грешка и трябваше да си тръгна.Още осъзнавах себе си и съществуването ми.Тази болка,която изпитвам всеки път,когато се превърна ме кара да бягам колкото се може по надалеч от същността ми.Макар и да се възстановявах,спомените си оставаха в съзнанието ми.Не можех да съм такава...не исках да съм такава.Не спирах да ходя из гората безцелно и объркано.Изведнъж просто изпуфтях ядосано,смачках парчето хартиика,наречено карта в ръката ми и го хвърлих надалеч.Видях една поляна на няколко крачки от мен и просто се тръшнах на земята,като се облегнах на ръцете си и бях леко легнала назад.
-До тук бях с търсенето,нека ме яде и убива,каквото ще.В следващите няколко часа няма да мръдна от тук.-Говорех си точно,като поредният кандидат за бялата престилка.Можех да се благодаря само,че тук нямаше такива,които да ме вкарат между белите стени с усмирителната риза.След всичко случило се бях първа в списъка им.
Върнете се в началото Go down
 
Светлата част на гората
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  Тайната част на гората
» "Гората на духове"
» Nачалото на гората
» [Околности] Езерото и гората.
» Старата част на града

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в Рейнтаун! :: Гората-
Идете на: