Добре дошли в Рейнтаун!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Рейнтаун!

Магията витае във въздуха
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Броя На Посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 52, на Нед Яну 29, 2012 7:52 pm
Партньорство
Applebee's 33kbybo
Top posters
Харпър Дейл
Applebee's Vote_lcapApplebee's Voting_barApplebee's Vote_rcap 
Рейчъл.
Applebee's Vote_lcapApplebee's Voting_barApplebee's Vote_rcap 
Jenna.
Applebee's Vote_lcapApplebee's Voting_barApplebee's Vote_rcap 
Анастасия де Уинтър
Applebee's Vote_lcapApplebee's Voting_barApplebee's Vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Applebee's Vote_lcapApplebee's Voting_barApplebee's Vote_rcap 
Нико
Applebee's Vote_lcapApplebee's Voting_barApplebee's Vote_rcap 
Kathalina
Applebee's Vote_lcapApplebee's Voting_barApplebee's Vote_rcap 
Изабел
Applebee's Vote_lcapApplebee's Voting_barApplebee's Vote_rcap 
Мери Болейн
Applebee's Vote_lcapApplebee's Voting_barApplebee's Vote_rcap 
Карина А. Уилсън
Applebee's Vote_lcapApplebee's Voting_barApplebee's Vote_rcap 
Час и дата.
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 Applebee's

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Sebastian
Мурон
Мурон
Sebastian


Брой мнения : 267
Точки : 400
Reputation : 12
Join date : 26.01.2012
Age : 29
Местожителство : Reintown

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Applebee's Empty
ПисанеЗаглавие: Applebee's   Applebee's Icon_minitimeПет Яну 27, 2012 4:23 pm

В този прекрасен ресторант,се сервира храната по доста необичаен начин..от балерини - сервиьторки.В малкото и уютно ресторантче ще се погрижат ястието ви да се поднесе екстравагантно и динамично.
Applebee's 4316006j
Върнете се в началото Go down
Zoey.
Кралица на Мелузините
Кралица на Мелузините
Zoey.


Брой мнения : 291
Точки : 346
Reputation : 17
Join date : 29.01.2012
Age : 27
Местожителство : Raintown

Character sheet
Окръг : Марлит
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Applebee's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Applebee's   Applebee's Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 5:01 pm

Беше един от малкото дни, в които излизах извън окръга си, за да се поразсея малко от кралското ежедневие. Не че ми дотежаваше, но малко разнообразие никога не беше излишно. Беше толкова спокойно и приятно да се разхождаш из улиците, поемайки от красотата на града с всички сили. Слънцето грееше, нито прекалено слабо, нито прекалено натрапчиво - идеално, за да му се насладиш.
Природата на Рейнтаун, беше повече от красива. Растенията бяха моята страст, обожавах природата и цъфтящите пейзажи, които създаваше. За това обожавах времето прекарано в градините ми в двореца, успокояват ме, дават ми енергия.
Стигнах до едно от любимите ми, китни ресторантчета. Трябваше да си призная, че идеята за белерини-сервитьорки беше страхотна. А и ако си любител на изящното изкуство като мен, удоволствието става още по-голямо. А и храната им беше доста добра, лека, приятна, вкусна, точно по мой вкус. Седнах на една крайна маса и зачетох менюто, въпреки че вече знаех какво ще си поръчам.
След малко към мен се приближи едно русоляво момиче, с плавните си танцувални движения, които си личеше, че владее до съвършенство. Поръчах си специалитета на заведението. Облегнах се назад и зачаках.
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри
Саян
Саян
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 889
Точки : 914
Reputation : 9
Join date : 30.01.2012
Местожителство : Елза, Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Applebee's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Applebee's   Applebee's Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 5:21 pm

Докато се разхождах и опознавах новия град изведнъж усетих признак на глад. Реших да се поразходя още малко, а после да седна в някое изискано ресторантче. Чух, че имало някакъв ресторант на име Applebee's, в който храна била превъзходна, а сервитьорките танцуват балет. Направо страхотно! Аз толкова много обожавам балета. Като малка ходих на уроци по танци, но после напуснах - и аз не знам защо. Липсва ми толкова много. Може отново да се запиша. Поразходих се още малко и най-сетне го открих. Това малко уютно ресторантче. Имаше доста хора и не можах да си намеря маса. Но видях едно момиче, която седеше сама. Затова реших да я попитам дали може да седна до нея. Помисли няколко секунди и се отказа от идеята си. Ариа беше доста срамежлива, но решителна. Обиколи още малко и най-сетне се реши да отиде и да попита. Тя се приближи до момичето, усмихна се и му каза:
- Здравейте! Аз съм Ариа, може да седна до вас, защото няма други места? Бих ви разбрала, може да чакате някого. Знаете ли май не е много добра идея. По-добре да си тръгвам.
Върнете се в началото Go down
Zoey.
Кралица на Мелузините
Кралица на Мелузините
Zoey.


Брой мнения : 291
Точки : 346
Reputation : 17
Join date : 29.01.2012
Age : 27
Местожителство : Raintown

Character sheet
Окръг : Марлит
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Applebee's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Applebee's   Applebee's Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 6:05 pm

Тук винаги беше препълнено, не беше изненадващо, имайки в предвид перфектното съчетание между добра храна и танцувална атракция. Изчаках търпеливо ястието си, вежливо поднесено от русокосата балерина. Замислих се за времето, когато и аз танцувах, някога. Бях добра в това, лесно усвоявах движенията и се носех по музиката. Сега танцувам само по балове или когато съм съвсем сама, но това се случваше толкова рядко, че не бях сигурна дали вече го правех също толкова добре, както преди. Отказах да мисля за това, обземаше ме някакво носталгично чувство за изминалите години, а не обичах да сломявам духа си, аз съм кралица все пак, не мога да бъда тъжна или разстроена.
Играех си с храната си, погълната от собствените си мисли, забравяйки за глада и чинията пред себе си. Видях как към мен се приближи едно симпатично тъмнокосо момиче, което си търсеше място.
-Не, остани!- настоях, когато понечи да си тръгне.- Никога не отказвам компания. - усмихнах се лъчезарно, защото виждах, че беше малко притеснена. Беше ми малко странно, че не ме разпозна, но не всички бяха виждали кралете и кралиците на другите раси.
-Аз съм Зоуи.
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри
Саян
Саян
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 889
Точки : 914
Reputation : 9
Join date : 30.01.2012
Местожителство : Елза, Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Applebee's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Applebee's   Applebee's Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 6:55 pm

Изненадващо за мен, момичето беше мило и позволи да остана. А аз глупаво попитах:
- Наистина ли искате да остана? - изненадах се. - Приятно ми е да се запознаем. - усмихнах се отново и усетих как се изчервявам. Седнах и за да прикрия изчервяването си реших да взема да разгледам менюто. Помислих малко и реших да си поръчам хайвер, а за десерт шоколадово брауни - любимото ми. Не след дълго една сервитьорка-балерина с руса коса дойде и взе поръчката ми. А докато чаках да дойде поръчката ми реших да разкажа на момичето тоест Зоуи нещо за мен.
- Аз съм нова в града. Пристигнах преди няколко дни. Сега си намерих апартаментче в Елза. Ти къде живееш? Наскоро също така имах рожден ден, станах на 16 , но така и не го празнувах. Разкажи ми нещо за теб, ако исакш де.
Отново се изчервих. Добре, че дойде поръчката ми, та да си затворя малко голямата уста. Започнах с хайвера , който беше божествен. Никога през живота си не бях яла по-вкусен. Починах си малко и нападнах браунито. Е не буквално де. Все пак съм пред чужд човек. Какво ли ще си помисли Зоуи сега. Сигурно, че ям като прасе. Реших да се посра малко, докато очаквам отговора и. Но и все пак не бе длъжна да разговаря с мен.
Върнете се в началото Go down
Zoey.
Кралица на Мелузините
Кралица на Мелузините
Zoey.


Брой мнения : 291
Точки : 346
Reputation : 17
Join date : 29.01.2012
Age : 27
Местожителство : Raintown

Character sheet
Окръг : Марлит
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Applebee's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Applebee's   Applebee's Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 3:44 pm

Беше приятно момиче. Пролича си, че се поотпусна малко след като ми разказа някои лични неща. Харесваше ми, имаше топла усмивка и си личеше, че беше добро момиче. А и щом живееше в Елза значи беше саяна - точно такава, каквато ми трябваше за осъществяването на онова древно заклинание, което така усилено търсех. Може би щях да я имам в предвид.
-Какво да ти кажа за мен, не съм чак толкова интересна личност.- започнах леко несигурно да разказвам за себе си.- Живея в Марлит, красиво местенце е. - реших да пропусна подробността, че живея и управлявам замъка, просто знаех, че след като разбере, че съм кралица отношението и щеше да се промени, да се респектира някак си, а разговора ни ми харесваше така, непринуден и приятен. Точно от каквото се нуждаех.
-Знаеш ли отдавна не съм била в Елза, а трябва да си призная, че там много ми харесваше, когато бях по-млада. - прозвучах като онези отегчителни лелки, които страдат за младостта си. Това беше доста често явление, кога бяхме сред хората. Но в крайна сметка не се различавахме чак толкова много от тях. Същите чувства, трепети, очаквания, желания. Същите мечти, само дето за нашите имаше повече време да се осъществят, докато те бяха затворени малката си капсула наречена човешки живот. Толкова малко време, а толкова много амбиции имаше в хората, жалко за тях. Погледнах към Ариа и и се усмихнах, отново се задълбочавах в собствените си мисли, а това не беше учтиво.
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри
Саян
Саян
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 889
Точки : 914
Reputation : 9
Join date : 30.01.2012
Местожителство : Елза, Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Applebee's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Applebee's   Applebee's Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 4:19 pm

- Искаш ли да дойдеш с мен? Мога да ти покажа апартамента си, но не е много голям и още не съм подредила всичко,но ако искаш си добре дошла. - усмихнах се.
Личеше си, че е добро момиче. Може да бъдем приятелки или да бъде като по-голямата ми сестра, която съм нямала. Това трябва да се реши, но по нататък.
- Да не би да си родена в Елза ? - попитах набързо. - И един въпрос, за който не съм много сигурна дали знаеш отговора,но защо не ме приеха в никой друг окръг?
Надали щеше да знае отговора. Мисля, че не биваше да и задавам този въпрос. Доядох си браунито, което беше превъзходно.
- Едва ли ще занаеш отговора на въпроса, който се питам от дни, но трябваше да го споделя с някого.
Олекна ми, щом го споделих с някого, сякаш камък ми падна от сърцето. Не се замислих много и попитах нараво:
- А красиво ли е в Марлит, защото мен въобще не ме допуснаха до там. Имаше някви стражи, малко е странно, но няма значение. - поех си дъх и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Zoey.
Кралица на Мелузините
Кралица на Мелузините
Zoey.


Брой мнения : 291
Точки : 346
Reputation : 17
Join date : 29.01.2012
Age : 27
Местожителство : Raintown

Character sheet
Окръг : Марлит
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Applebee's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Applebee's   Applebee's Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 4:36 pm

Личеше си, че не беше много добре запозната с нашия свят, но аз нямах нищо против да я въведа в него. Чудех се защо до сега никой не и бе обяснил как стоят нещата, но сигурно си имаше своята причина. Изглеждаше толкова любопитна за живота и света около нея, харесваше ми. Беше още толкова малка, толкова много я очакваше от тук нататък.
- Окръзите мила, са отредени за различните раси. Теб са те допуснали само в Елза, защото си саяна, а аз живея в Марлит, защото съм мелузина. -започнах да обяснявам спокойно, все още човъркайки яденето си. Разговора ми с Ариа ми се струваше далеч по-интересен от чинията пред мен. Усмихнах и се учтиво и продължих.
-Да, в Марлит е красиво, поне на мен много ми харесва. Уютно е, някак гостоприемно. -
Нормално бе да харесвам окръга си, все пак бях кралицата и се грижех за него. Естествено бях наблегнала на зеленината, все пак това беше нещо като моята малка скрита страст, след рисуването. Изкуството и цветовете ме привличаха, може би това си личеше по необикновеното червено на косата ми, но разнообразието винаги е било силна черта от характера ми.

Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри
Саян
Саян
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 889
Точки : 914
Reputation : 9
Join date : 30.01.2012
Местожителство : Елза, Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Applebee's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Applebee's   Applebee's Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 4:49 pm

Изпаднах в шок.
- Аз съм какво? Какви раси? Чудовище ли съм?
Не можех да повярвам на ушите си. Аз съм някакво чудовище. Това е ужасно.
- Искам това нещо да се махне от мен. - започнах да пищя.
Ставах се по истерична. Какво да правя. Забих дългите си нокти в ръката си, за да се осъзная. Бях на чуждо място, пред чужди хора. Трявбаше да се успокоя. Минаха няколко минути и се успокаих. Реших да и задам още няколко въпроса. Поех си дълбоко въздух за успокоение и попитах:
- Мога ли да се оттърва от това по някакъв начин? - Кои са всъщност родителите ми? - Какви са?
От няколко въпроса се превърнаха в цял поток въпроси. Имах още толкова много въпроси, а никакви отговори.


Върнете се в началото Go down
Zoey.
Кралица на Мелузините
Кралица на Мелузините
Zoey.


Брой мнения : 291
Точки : 346
Reputation : 17
Join date : 29.01.2012
Age : 27
Местожителство : Raintown

Character sheet
Окръг : Марлит
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Applebee's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Applebee's   Applebee's Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 10:19 pm

Това наистина ме учуди. Не бях срещала до сега някой, който да не знае за произхода си. Беше малко странно, че родителите и не са и казали нищо, оставяйки я да живее в невидение. Нима при заобикалящия я свят на различно-расови същества не се бе усъмнила и в своя произход? Не знаех как да реагирам в такъв момент. Беше ми някак тъжно за нея, предполагах какъв шок е да разбере, че е нещо по-различно от това, което си е мислила. Не че има нещо лошо в това. Саяните бяха мили същества, добри, като кралицата си.
-Спокойно, Ариа, няма от какво да се страхуваш.-започнах несигурно, опитвайки се да направя нещо за нея. Беше ново за мен, не знаех какво точно да направя. След толкова векове живот се убеждавах, че винаги се научава по нещо ново. -Виж, защо не поговориш с вашите. Сигурна съм, че са имали своите причини да го крият от теб, но едва ли биха искали да те оставят в незнание.

Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри
Саян
Саян
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 889
Точки : 914
Reputation : 9
Join date : 30.01.2012
Местожителство : Елза, Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Applebee's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Applebee's   Applebee's Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 10:30 pm

Зоуи беше мила и отговаряше точно и със сигурност.
- Как да ги попитам като аз въобеще не знам кои са те? - вси още запазвах самообладание.
Дали имаше някакъв начин да ги открия. Едва ли. Замислих се. Какъв да бъде следващият ми въпрос. Ето в този момент една лампичка светна в мозъка ми.
- Аз чудовище ли съм? Ще стана ли някакво животно или нещо от този сорт?
В мозъка м беше пълен хаус. Толкова много въпроси, жужащи из мозъка ми, чакащи своят отговор.
- Имах една случка преди да се преместя в този град с времето. Промених го. Това възможно ли е или просто е била някакво случайност?
Нетърпелива и тъжна нотка се долавяха в гласът ми. Мисля, че дойде и времето да попитам:
- Има ли начин да открия родителите си? - при тези думи една сълза се стече по лицето ми.
Върнете се в началото Go down
Zoey.
Кралица на Мелузините
Кралица на Мелузините
Zoey.


Брой мнения : 291
Точки : 346
Reputation : 17
Join date : 29.01.2012
Age : 27
Местожителство : Raintown

Character sheet
Окръг : Марлит
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Applebee's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Applebee's   Applebee's Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 10:48 pm

Да открие родителите си? Знам ли, може би са отдавна загинали щом да са я изоставили. В противен случай щяха да са някъде из Елза, но познавайки саяните и тяхната лоялност, трудно можех да си представя, че някой от тях би изоставил детето си.
-Не съм запозната с тези неща, не знам дали ще съм ти полезна.- опитах се да помисля за начин, по който ще и помогна, но нищо съществено не ми идваше на ум. За тези неща само бях чувала, до сега не ми се беше налагало да се изправям лице в лице с подобен проблем. Може би можеше да потърси помощ от Кралицата на Саяните, но Ариа сигурно не беше запозната с властта на десетимата, така че реших да и спестя и това. За днес щеше да и стане прекалено много, а на нейната крехка възраст не можех да рискувам с прекаляване на информацията.
-Ако знаеш имената им можеш да потърсиш корените си накъде из Елза, да попиташ за тях по старите Саяни, те сигурно ще знаят или поне ще са чували за тях. Относно какво си всъщност, спокойно няма да се превърнеш в животно. Ако се поразровиш из библиотеките или помолиш някой да да ти обясни съм сигурна, че саяните ще ти се сторят мили създания. - усмихнах се мило, надявайки се да съм и помогнала поне малко, но знаех че в шока, в който беше трудно щяха да са и от помощ моите приказки.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Applebee's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Applebee's   Applebee's Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Applebee's
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в Рейнтаун! :: Ресторанти-
Идете на: