Добре дошли в Рейнтаун!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Рейнтаун!

Магията витае във въздуха
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Броя На Посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 52, на Нед Яну 29, 2012 7:52 pm
Партньорство
Ресторант"Червената роза" 33kbybo
Top posters
Харпър Дейл
Ресторант"Червената роза" Vote_lcapРесторант"Червената роза" Voting_barРесторант"Червената роза" Vote_rcap 
Рейчъл.
Ресторант"Червената роза" Vote_lcapРесторант"Червената роза" Voting_barРесторант"Червената роза" Vote_rcap 
Jenna.
Ресторант"Червената роза" Vote_lcapРесторант"Червената роза" Voting_barРесторант"Червената роза" Vote_rcap 
Анастасия де Уинтър
Ресторант"Червената роза" Vote_lcapРесторант"Червената роза" Voting_barРесторант"Червената роза" Vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Ресторант"Червената роза" Vote_lcapРесторант"Червената роза" Voting_barРесторант"Червената роза" Vote_rcap 
Нико
Ресторант"Червената роза" Vote_lcapРесторант"Червената роза" Voting_barРесторант"Червената роза" Vote_rcap 
Kathalina
Ресторант"Червената роза" Vote_lcapРесторант"Червената роза" Voting_barРесторант"Червената роза" Vote_rcap 
Изабел
Ресторант"Червената роза" Vote_lcapРесторант"Червената роза" Voting_barРесторант"Червената роза" Vote_rcap 
Мери Болейн
Ресторант"Червената роза" Vote_lcapРесторант"Червената роза" Voting_barРесторант"Червената роза" Vote_rcap 
Карина А. Уилсън
Ресторант"Червената роза" Vote_lcapРесторант"Червената роза" Voting_barРесторант"Червената роза" Vote_rcap 
Час и дата.
Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
КалендарКалендар

 

 Ресторант"Червената роза"

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Рейчъл.
Admin/Кралица на Саяните
Admin/Кралица на Саяните
Рейчъл.


Брой мнения : 950
Точки : 1420
Reputation : 44
Join date : 26.01.2012
Age : 29
Местожителство : Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Окръг Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Ресторант"Червената роза" Empty
ПисанеЗаглавие: Ресторант"Червената роза"   Ресторант"Червената роза" Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 12:41 pm

Ресторант"Червената роза" Tumblr_lxq9lwYa1r1qi5nhmo1_500
Ако искате да посетите един от най-луксозните ресторанти в града ни,трябва да си напрвите резервация месец преди това.Тук можете да се насладите на чудесно обслужване на вкусна храна и добра музика.
Върнете се в началото Go down
https://reintown.bulgarianforum.net
Chuck Bass
Дясната Ръка на Кралицата на Ахелите
Дясната Ръка на Кралицата на Ахелите
Chuck Bass


Брой мнения : 69
Точки : 83
Reputation : 6
Join date : 04.02.2012

Character sheet
Окръг : Рейнтаун
Накратко за героя : Баща Барт Вартоломей Бас,майка му е мъртва почти не се споменава за нея но семейството му е много богато и е с благородническа кръв.
Отличителни белези: Има доста татоси по тялото си.

Ресторант"Червената роза" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант"Червената роза"   Ресторант"Червената роза" Icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 9:55 pm

Трудно се намираше резервация но за мен не бе чак толкова трудно при положение,че винаги имах една запазена маса,каквото и да ставаше,ходех надвечер да вечерям там. Наслаждавах се на хубавото вино,добро обслужване и всичко подобно.
Настаних се на моето място на терасата,като ме чакаше добре охладено вино. Усещах слабост имах нужда от енергия може би тази вечер трябваше да потърся някоя.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл.
Admin/Кралица на Саяните
Admin/Кралица на Саяните
Рейчъл.


Брой мнения : 950
Точки : 1420
Reputation : 44
Join date : 26.01.2012
Age : 29
Местожителство : Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Окръг Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Ресторант"Червената роза" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант"Червената роза"   Ресторант"Червената роза" Icon_minitimeНед Фев 05, 2012 7:18 pm

Ресторанта беше от типа,който Рейч не обичаше:претъпкан с много познати лица,които й беше писнало да гледа вече.Въздъхна.Да,но и това не помогна.Червената рокля,която стигаше буквално до земята се влачеше грациозно по земята,високите ,черни токчета,които беше обула прилягаха идеално на ходилата й.Обърна се за да огледа обичайната обстановка,но не намери нищо,което да хване окото й.Както и да е.Много умно,Рейчъл,да прекараш поредната вечер в някой луксозен ресторант,за да запазваш глупавата си репутация.Глупачка.Очите й светеха от нощните лампи в ресторант "Червената роза",който беше един от най-хубавите в Рейнтаун.
Тя седна на маса точно в центъра,както всеки път.Поръча червено вино,докато избере какво ще хапва.Нормално.Отново беше сама.Отново Каталина се отказа в последния момент.Чудесно."Мамка му" постоянно повтаряше тези две думи,които имаха огромен смисъл в момента за нейното създание.Вдигна чашата и отпи от хубавото вино,което се стече надолу по организъма и внимателно.Сладък вкус и чудесна миризма , изключителна комбинация.
Огледа се ,а до нея стоеше непознато лице."Не е за вярване."Как можеше нашата Кралица да не беше виждал такъв хубав мъж.Просто невъзможно.Е,Рейчъл не може по цял ден да ми седиш в замъка и да спиш и да очакваш,че ще познаваш всички.Чудно,събуди се и се отърви от този гаден мързел,защото той ще е твоята гибел.
Върнете се в началото Go down
https://reintown.bulgarianforum.net
Chuck Bass
Дясната Ръка на Кралицата на Ахелите
Дясната Ръка на Кралицата на Ахелите
Chuck Bass


Брой мнения : 69
Точки : 83
Reputation : 6
Join date : 04.02.2012

Character sheet
Окръг : Рейнтаун
Накратко за героя : Баща Барт Вартоломей Бас,майка му е мъртва почти не се споменава за нея но семейството му е много богато и е с благородническа кръв.
Отличителни белези: Има доста татоси по тялото си.

Ресторант"Червената роза" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант"Червената роза"   Ресторант"Червената роза" Icon_minitimeНед Фев 05, 2012 7:37 pm

Стоях и пиех вино,когато нещо привлече погледа ми. Обърнах се рязко,като я видях,това беше кралицата на Саяните,често моята кралица прекарваше времето си с нея. Оставих я да се настани,беше ми много чудно,какво прави сама тук,без компанията си? Доста чудно,мислех,че не напуска замъкът си.
Чудех се да ида ли все пак да я поздравя или да си остана тук,така или иначе,май не ме познаваше,така че щеше да бъде хвърлена в голям смут.
Но все пак станах,закопчах сакото си,като се приближих към нейната маса. Появих се пред нея,за да не я изплаша,не обичах да се появявам изненадващо и да стряскам:
-Добър вечер кралице!
Поклоних се леко,както бе по етикет:
-Очаквате ли някой или мога да ви правя компания?
Все пак мислех,че някой в последния момент,ще се появи,макар да не знаех,точно защо я карат да чака.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл.
Admin/Кралица на Саяните
Admin/Кралица на Саяните
Рейчъл.


Брой мнения : 950
Точки : 1420
Reputation : 44
Join date : 26.01.2012
Age : 29
Местожителство : Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Окръг Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Ресторант"Червената роза" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант"Червената роза"   Ресторант"Червената роза" Icon_minitimeНед Фев 05, 2012 7:42 pm

След известно напрягане на всяка клетка от "малкия" си мозък тя се сети.."Това е Чък.Каталина доста ми е говорила за него."Уф,чудесно отново някакъв нахалник се опитваше да се прави на достоен опонент на Кралицата ни,но жестоко се лъжеше ,ако мислеше ,че тя е толкова лесна мишена.В грешка си момче.Жестока грешка.Опомни се.Толкова ме беше жал за клетия Чък,че въобще се опитва да говори с Нейно Величество,но нека да се посмее за момент на тази очарователна картинка.Нека,моля те покажи ми за какво става на въпрос.
Тя се усмихна леко и посочи стола срещу нея,в знак на това,че е свободен,но не обели нито една дума ,дори и звук не се чу.Тя го погледна,но толкова.Това беше.Браво,Рейчъл,той не заслужава кралското ти внимание.Не заслужава да е част даже от вечерта ти.
Отпи отново от виното,след което поръча пилешки хапки ,а за десерт шоколадов сладолед."Шоколад"облиза устните си и кръстоса краката си,докато чакаше поръчката.
Върнете се в началото Go down
https://reintown.bulgarianforum.net
Chuck Bass
Дясната Ръка на Кралицата на Ахелите
Дясната Ръка на Кралицата на Ахелите
Chuck Bass


Брой мнения : 69
Точки : 83
Reputation : 6
Join date : 04.02.2012

Character sheet
Окръг : Рейнтаун
Накратко за героя : Баща Барт Вартоломей Бас,майка му е мъртва почти не се споменава за нея но семейството му е много богато и е с благородническа кръв.
Отличителни белези: Има доста татоси по тялото си.

Ресторант"Червената роза" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант"Червената роза"   Ресторант"Червената роза" Icon_minitimeНед Фев 05, 2012 7:52 pm

Определено,щеше да ми играе на лошата,не преклонна кралица. Което определено подтикваше любопитството ми да се опитам да я пропукам. Поръчах шампанско не за да се правя,а защото обичах гаделичкащия му вкус. Тя определено не искаше да ми говори.
-Каталина ми е разказвала за вас но определено никъде в разговора не бе споменала,че не обичате да говорите.
Присвих очи,не я изпусках от поглед:
-Ако не ви е приятно мога да си тръгна не бих искал да ви досаждам...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ресторант"Червената роза" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант"Червената роза"   Ресторант"Червената роза" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ресторант"Червената роза"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ресторант "Дъга"
» Ресторант "La pandilla"
» Ресторант "Емералд"
» Ресторант "Бърза закуска"
» Ресторант "Морка вълна"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в Рейнтаун! :: Ресторанти-
Идете на: