Добре дошли в Рейнтаун!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Рейнтаун!

Магията витае във въздуха
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Броя На Посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 52, на Нед Яну 29, 2012 7:52 pm
Партньорство
Пещерата на Так 33kbybo
Top posters
Харпър Дейл
Пещерата на Так Vote_lcapПещерата на Так Voting_barПещерата на Так Vote_rcap 
Рейчъл.
Пещерата на Так Vote_lcapПещерата на Так Voting_barПещерата на Так Vote_rcap 
Jenna.
Пещерата на Так Vote_lcapПещерата на Так Voting_barПещерата на Так Vote_rcap 
Анастасия де Уинтър
Пещерата на Так Vote_lcapПещерата на Так Voting_barПещерата на Так Vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Пещерата на Так Vote_lcapПещерата на Так Voting_barПещерата на Так Vote_rcap 
Нико
Пещерата на Так Vote_lcapПещерата на Так Voting_barПещерата на Так Vote_rcap 
Kathalina
Пещерата на Так Vote_lcapПещерата на Так Voting_barПещерата на Так Vote_rcap 
Изабел
Пещерата на Так Vote_lcapПещерата на Так Voting_barПещерата на Так Vote_rcap 
Мери Болейн
Пещерата на Так Vote_lcapПещерата на Так Voting_barПещерата на Так Vote_rcap 
Карина А. Уилсън
Пещерата на Так Vote_lcapПещерата на Так Voting_barПещерата на Так Vote_rcap 
Час и дата.
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 Пещерата на Так

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Рейчъл.
Admin/Кралица на Саяните
Admin/Кралица на Саяните
Рейчъл.


Брой мнения : 950
Точки : 1420
Reputation : 44
Join date : 26.01.2012
Age : 29
Местожителство : Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Окръг Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Пещерата на Так Empty
ПисанеЗаглавие: Пещерата на Так   Пещерата на Так Icon_minitimeПет Яну 27, 2012 12:10 pm


Пещерата на Так Tumblr_lydmdkDatN1r1ws50o1_500
Древните легенди и митове привличат вниманието на много от нас,опитвайки се да открием истината зад сюжетите и персонажите от преданията.
Известно е ,че древните същества са почитали змиите като свещени.Но тези змии били малко по-различни от нормалните.Били силни,могъщи и можели да говорят нашият език,можели и да летят.Но древните започнали да се страхуват и ги избили до крак.Те ги нарекли динозаври.Това се случило преди 1000 години.Само един успял да се спаси и се скрил в една пещера в тайната част на града.Създанията я кръстели пещерата на Так,защото динозавъра се казвал така.
Върнете се в началото Go down
https://reintown.bulgarianforum.net
Sam.
Левенд
Левенд
Sam.


Брой мнения : 59
Точки : 67
Reputation : 4
Join date : 30.01.2012

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя : Прекарва голяма част от живота си,учейки се да бъде войн. След смъртта на дядо си,получава семейния ключ.
Отличителни белези: Татуировка,малко по - надолу от врата.

Пещерата на Так Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата на Так   Пещерата на Так Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 8:33 pm

Поредната обиколка на града.
Сам започваше да се отегчава. Искаше да стане свидетел на нещо интересно,за което да мисли после,когато се прибере. Всичко му се струваше толкова скучно и еднакво,че направо му се доспиваше,когато гледаше познатите сгради и местности. Озова се пред масивна пещера,която му се стори интересна. Влезе навътре и любопитно започна да разглежда. Беше му толкова интересно,за момент се почувства като малко дете,затова се засмя на мислите си. Продължи да ходи.
- Не може да е истина! - каза си той. Когато вече беше навлязъл доста навътре в пещерата и осветяваше цялото място с джобното си фенерче,той установи,че това е пещерата на Так. Беше чувал легендите за пещерата,но никога до сега не беше идвал тук.
Сам се съмняваше някой изобщо да е идвал тук,защото самото място си беше доста страшничко. Сам чу стъпки и рязко се обърна. Освети с фенерчето си мястото,от където беше чул стъпките.
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри
Саян
Саян
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 889
Точки : 914
Reputation : 9
Join date : 30.01.2012
Местожителство : Елза, Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Пещерата на Так Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата на Так   Пещерата на Так Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 8:48 pm

Докато се скитах из града малко се отдалечих. Сякаш краката сами ме водеха към гората. Докато бродех из нея изведнъж попаднах на някаква доста страшничка пещера. Не исках да влизам вътре. Обзе ме страх. Но краката ми продължаваха да ме водят към нея. Влязох навътре. Беше много тъмно, но добре,че на ключовите си имах малко фенерче. Но и то не помагаше,защото все още беше тъмно. Изведнъж чух накакви стъки. Стъписах се, но въпреки това тръгнах към източника на звука. Почти бях преближила, когато шумът спря и някаква ослепителна светлина ме заслепи. Без да виждам нищо, аз свих юмрук и закахнах напред без да се замислям. За мой късмет уличих нещо. И то какво. Това беше някакво младо момче. Дали е добре? Изведнъж се сетих,че си бях купила шеше с вода, което беше в чантата ми. Извадих го и го отворих, след което приближих ръката си към лицето му и изсипах съдържанието на бутилката. Сле около 10 минути, момчето започна да идва в съсзание. След ката се свести напълно аз се изчервих и казах:
- Боже мой, съжалявам много! Добре ли си ?
Не го изчаках да отговори, защото веднага побягнах от срам.
Върнете се в началото Go down
Sam.
Левенд
Левенд
Sam.


Брой мнения : 59
Точки : 67
Reputation : 4
Join date : 30.01.2012

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя : Прекарва голяма част от живота си,учейки се да бъде войн. След смъртта на дядо си,получава семейния ключ.
Отличителни белези: Татуировка,малко по - надолу от врата.

Пещерата на Так Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата на Так   Пещерата на Так Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 9:00 pm

Сам усети как нещо се стоварва върху лицето му и изгуби съзнание.
Беше така за около пет минути,след което почувства обилно изливане на вода върху лицето си. Изправи се рязко и започна да търси момичето,което беше осветил преди малко. Сам чуваше как тя тича,затова тръгна към звука и след малко се озова пред нея. Усмихна се.
- Здравей. - поздрави приятелски той,а след това двамата излязоха извън пещерата,където беше малко по - светло. - Извинявай,че те изплаших,ако знаех,че има човек нямаше да светя с фенерчето,но просто..нали знаеш,пещерата е малко страшничка и понякога може сам да си втълпиш,че някой те гледа.
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри
Саян
Саян
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 889
Точки : 914
Reputation : 9
Join date : 30.01.2012
Местожителство : Елза, Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Пещерата на Так Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата на Так   Пещерата на Так Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 9:22 pm

Толкова се изчервих, че станах като домат. Каква глупачка съм. Как можах да го ударя.
- Здравей! Аз съм Ариа и толкова много съжалявам за преди малко. Но само момиче в тази срашна тъмна пещера, човек може да очаква всичко. Нали не те е заболяло много? - още повече се изчервих, ако това беше възможно. - Толкова много съжалявам. Мога ли да ти помогна с нещо? Или да ти се реванширам по някакъв начин?
Охх мразя този си навик. Като почна да говоря не мога да спра. Страхотно първа представа на едно готино момче - самотна психоптатка с голяма уста, раздаваща юмруци насам-натам. По страхотно няма на къде.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пещерата на Так Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата на Так   Пещерата на Так Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пещерата на Так
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в Рейнтаун! :: Тайната част на града-
Идете на: