Добре дошли в Рейнтаун!

Магията витае във въздуха

ИндексИндекс  PortalPortal  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Броя На Посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 52, на Нед Яну 29, 2012 7:52 pm
Партньорство
Top posters
Харпър Дейл

Рейчъл.

Jenna.

Анастасия де Уинтър

Ариа Монгомъри

Нико

Kathalina

Изабел

Мери Болейн

Карина А. Уилсън

Час и дата.
Юни 2018
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
КалендарКалендар

Share | 

Водопад

Go down 
АвторСъобщение
Sebastian
Мурон
Мурон

Брой мнения : 267
Точки : 400
Местожителство : Reintown

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя :
Отличителни белези:

ПисанеЗаглавие: Водопад   Нед Яну 29, 2012 11:33 am

Величественият водопад.Красота и светлина.

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Хенри Фицрой
Крал на Мелонитите

Брой мнения : 76
Точки : 104
Местожителство : Окръг Блейдс

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя :
Отличителни белези:

ПисанеЗаглавие: Re: Водопад   Пон Фев 27, 2012 9:58 pm

Той затворен в кабинета си и подписва купчина документи която няма край и от време на време иконома доставя нови запаси от документи за подписване.На краля на мелонитите започна да му изтръпва ръката от писане и затова поспря за малко за да си почине.Отиде към прозореца и се загледа в далечината към града и по скоро към планините около него.Чувал бе доста хубави неща за тях и сега докато ги гледаше реши че му се ходи да ги види.Обърна се и закрачи към вратата после пак се обърна към бюрото с документи и направи една гримаса на отвръщение и напусна преди да се е самоубил.Така вече на чист въздух с леко припичащо слънце Хенри се бе насочил към планините на града които също като града си бяха потайни и мистериозни.той вървеше бавно и се наслаждаваше на прекрасната природа наоколо и се заслушваше в песните на птиците тук.Докато вършеше му се стори че чува шум от падаща вода някъде пред него.Затова той забърза крачка и след около петстотин метра пред него се разкри една невероятна гледка на един водопад.Той не бе виждал нещо подобно.Той се приближи малко и приседна на един камък за да го наблюдава.Изведнъж чу зад себе си стъпки.
Zoey.
Кралица на Мелузините
Кралица на Мелузините

Брой мнения : 291
Точки : 346
Местожителство : Raintown

Character sheet
Окръг : Марлит
Накратко за героя :
Отличителни белези:

ПисанеЗаглавие: Re: Водопад   Пон Фев 27, 2012 10:35 pm

Бе един от онези мои, любими дни, в които още с пробуждането си усещах прилива на положителна енергия. Тази сутрин слънчевите лъчи бяха огрели и обагрили стаята ми в красиви и ярки цветове, което изпълваше деня ми с красота още от самото му начало. В двореца и всичко вървеше повече от добре, което ме правеше още по-доволна. Обичах хармоничното протичане на нещата. А когато си живял толкова дълго, колкото мен, понякога просто ти писва да повтаряш едни и същи разпоредби всеки ден, по няколко пъти. Е, хубавото бе, че подчинените ми бяха досетливи и ме познаваха прекалено добре, за да ми спестят подобни, губещи времето, излишни приказки.
Обмислях внимателно днешната си дестинация, тъй като в ден като този не можех просто да си остана затворена в замъка. Мерлит и Рейнтаун ми се струваха прекалено познати, за да скитам из улиците им и днес, за това реших да напусна границите на града.
Запътих се към кралския гараж, където рядко влизах. Колите там използваха подчинените ми, за да извършват редовните си покупки, или други тяхни задължения. Честно казано не бях перфектната шофьорка и ако трябваше да возя някой друг, освен себе си, не бих поела риска. Качих се в една от колите, за която не знаех нищо друго, освен че бе червена на цвят.
Няколко стотин метра след табелата на Рейнтаун отбих колата си в една малка пътечка преди гората. Бях чувала, че малко по-навътре тук се крие красив водопад. Вървях умело, следейки шума на падащата вода, който се носеше като мек топъл бриз. Съвсем скоро пред мен се разкри уникалната гледка, представляваща величествения водопад и красивите растения, заобикалящи го.
Бях заета да разучавам красотата на това място, без да забележа, че от другия край на малкото езерце, образувано там, където с мощна сила водата се разбиваше, стоеше Хенри - краля на Мелонитите. С него не бях много близка, но от впечатлението, което ми бе оставил в малкото пъти, в които се бяхме виждали ми се струваше добър и приятен човек и събеседник.
-Хенри! - не се поколебах да го повикам по малко име, но очевидно шума на падащата вода заглуши вика ми. Прекосих разстоянието между мен и него и след минути се озовах зад гърба му.
-Хей, Хенри! - обадих му се, когато вече бях сигурна, че ще ме чуе. Той се обърна и с познатия си поглед се усмихна широко. - Виждам, че и ти си любител на красивите места.

Хенри Фицрой
Крал на Мелонитите

Брой мнения : 76
Точки : 104
Местожителство : Окръг Блейдс

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя :
Отличителни белези:

ПисанеЗаглавие: Re: Водопад   Вто Фев 28, 2012 9:11 am

Докато седеше и се любуваше на гледката някой му извика и той се обърна
Бе Зоуи-кралицата на мелузините.Бяха се засичали няколко пъти на различни мероприятия.
-Ваше величество красива сте както винаги - отвърна той и се усмихна
-Може да се каже.Попаднах на него случайно,докато скитах наоколо.Наистина е невероятно красиво-отвърна той на момичето
след това и направи знак да се приближи и направи място на камъка до него
-Какво ви води насам Вас-продължи той
След това се обърна към водопада където пръските му създаваха красива дъга.Ако сега имаше нужните неща щеше да го нарисува.Това бе тайното му хоби а другото му бе да да ходи по клубовете и да се забавлява.
След това отново се обърна към Зоуи в чакане на отговора и
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Водопад   

Водопад
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1