Добре дошли в Рейнтаун!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в Рейнтаун!

Магията витае във въздуха
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Броя На Посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 52, на Нед Яну 29, 2012 7:52 pm
Партньорство
Плажната люлка 33kbybo
Top posters
Харпър Дейл
Плажната люлка Vote_lcapПлажната люлка Voting_barПлажната люлка Vote_rcap 
Рейчъл.
Плажната люлка Vote_lcapПлажната люлка Voting_barПлажната люлка Vote_rcap 
Jenna.
Плажната люлка Vote_lcapПлажната люлка Voting_barПлажната люлка Vote_rcap 
Анастасия де Уинтър
Плажната люлка Vote_lcapПлажната люлка Voting_barПлажната люлка Vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Плажната люлка Vote_lcapПлажната люлка Voting_barПлажната люлка Vote_rcap 
Нико
Плажната люлка Vote_lcapПлажната люлка Voting_barПлажната люлка Vote_rcap 
Kathalina
Плажната люлка Vote_lcapПлажната люлка Voting_barПлажната люлка Vote_rcap 
Изабел
Плажната люлка Vote_lcapПлажната люлка Voting_barПлажната люлка Vote_rcap 
Мери Болейн
Плажната люлка Vote_lcapПлажната люлка Voting_barПлажната люлка Vote_rcap 
Карина А. Уилсън
Плажната люлка Vote_lcapПлажната люлка Voting_barПлажната люлка Vote_rcap 
Час и дата.
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 Плажната люлка

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Sebastian
Мурон
Мурон
Sebastian


Брой мнения : 267
Точки : 400
Reputation : 12
Join date : 26.01.2012
Age : 29
Местожителство : Reintown

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Плажната люлка Empty
ПисанеЗаглавие: Плажната люлка   Плажната люлка Icon_minitimeНед Яну 29, 2012 11:30 am

Тук ще можете да се полюлеете на спокойствие.Люлката,която е поставена на едно от дърветата и е на центъра на плажа.Ще можете спокойно да се любувате на прекрасната гледка,която се разкрива пред вас.
Плажната люлка 4324420p
Върнете се в началото Go down
Dean Sommerset
Левенд
Левенд
Dean Sommerset


Брой мнения : 102
Точки : 113
Reputation : 11
Join date : 30.01.2012

Плажната люлка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната люлка   Плажната люлка Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 7:54 pm

Малко преди да стигнем до "моето" местенце, застанах зад Ариа и покрих очите й, като й изшептях в ухото:
-Колкото и да не ти харесва, ще трябва да ми се довериш. - внимателно пристъпвах зад нея, като я насочвах накъде да се движи. Не след дълго се озовахме пред една голяма въжена люлка, от която се виждаше целия хоризонт и морето - чисто и кристално като стъкло. За щастие бяхме хвнали залеза, а и беше пълнолуние, така че щеше да се наблюдава и лунна пътека. Усмихнах се на Ариа и след като я загърнах с якето, седнах на люлката и я поех в обятията си. Подпрях глава на рамото й и лекичко се отпуснах, като заговорих тихичко:
-Мястото е великолепно, но досега красотата му почти нищо не значеше за мен, защото аз не я споделях с никого на когото държа толкова много, колкото на теб... Имам чувството, че те познавам от векове... - залезът беше неотразим... Замълчах и започнах да обсипвам врата на момичето с нежни целувки.
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри
Саян
Саян
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 889
Точки : 914
Reputation : 9
Join date : 30.01.2012
Местожителство : Елза, Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Плажната люлка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната люлка   Плажната люлка Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 8:23 pm

Той покри очите ми и ме поведе напред към неговото местенце. Скоро щеше да настъпи залеза и мястото щеше да стане още по вълшебно.
-Прав си. Наистина е великолепно. Наистина ли ще има пълнолуние. Нали ще останем? - за да го подкупя му дадох една много страстна целувка.
Започнах да се замислям за бъдещето. Сега бях сигурна, че искам да го прекарам с Дийн. Но дали ще бъде така и за напред.
- Хей,Дийн, как да ти викам нагалено?
Беше малко тъп въпрос, но много стойностен за мен. Дийн започна да обсипва с нежни целувчици връта ми, при което цялата настръхнах. Но аз не се дадох лесно. Хванах го за ръката му, за да спре и се отдръпнах малко от него.
- Виж не искам да ме мислиш за момиче, което за няколко часа се появява спи с теб и си тръгва. Принципно, не целувам никого на първа среща, но нещо в теб ме кара да подлудявам.
След като изрекох това си помислих, че май по добре трябваше да си замълча. Вече съжалявах, за това което изрекох. Залезът вече настъпи. Не исках да го нараня. Затова обвих ръце около върта му приближих се ком него и го целунах пламанно. После още веднъж и още веднъж. Не можех да спра.
Върнете се в началото Go down
Dean Sommerset
Левенд
Левенд
Dean Sommerset


Брой мнения : 102
Точки : 113
Reputation : 11
Join date : 30.01.2012

Плажната люлка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната люлка   Плажната люлка Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 8:43 pm

Ария ме заля с потоп от целувки, след като каза, че не е момиче, което се появява за малко, преспива с мен и изчезва. Усмихнах се и изшептях тихичко:
-Знам, че не си такава и точно това ми харесва... А относно галеното ми име... От само себе си ще дойде все някога... - замълчах и след това се отдадох на новата ударна доза целувки от страна на момичето. Съвсем скоро слънцето се скри и отстъпи мястото си на звездите, а малко по-късно се появи и пълната луна. Усмихнах се чаровно и се изправих, като казах на Ария:
-От преди две-три години имах една доста налудничава мечта, но все не се престрашавах да го направя... Искаш ли да се присъединиш към мен в налудничавото ми начинание... - засмях се на объркания поглед на Ария и казах, сочейки лунната пътека:
-Какво ще кажеш да се присъединиш към мен в едно нощно къпане под лунна светлина. - усмихнах се невинно като дете и подадох ръка на Ария в очакване да получа отговор.
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри
Саян
Саян
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 889
Точки : 914
Reputation : 9
Join date : 30.01.2012
Местожителство : Елза, Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Плажната люлка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната люлка   Плажната люлка Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 8:58 pm

Докато се осъзная какво става вече бях поела ръката на Дийн, но на брега се спрях.
- Спри! Почакай! Трябва да си сваля роклята! - Дийн ме погледна въросително. - Какво нова е.
При тези си думи се засмях. Накарах го да се обърне на другата страна, за да си сваля роклята. След като я свалих останах само по бельо. Стана ми леко хладно, заради среднощния бриз покрай морето. Затова Дийн ме пръгрна. Така гушнати поехме навътре в морето, което беше също хладно. Започнах да треперя, но траех. Бих претърпяла всичко заради него.
- Знам, че се познаваме само от ден, но ще бъде ли грешно ако ти кажа нещо? - поех си малко дъх и се пристраших да го кажа. - Не знам как ще риагираш, но ти си първия на когото го казвам.
Продължавах, да увъртам и да га измъчвам. Обичах, когато някой чакаше да разбере какво искам да кажа. Вдигнах ръка и започнах да я плъзгам по гръдния му кош. Тогава му казах:
- Обичам те.
Целунах го отново толкова страстно. Това ме накара да се затопля поне малко.
Върнете се в началото Go down
Dean Sommerset
Левенд
Левенд
Dean Sommerset


Брой мнения : 102
Точки : 113
Reputation : 11
Join date : 30.01.2012

Плажната люлка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната люлка   Плажната люлка Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 9:14 pm

Ария се съблече и влезе с мен във водата. Бавно прокара ръка по гръдния ми кош и ми каза заветните думички "Обичам те...". Усмихнах се и казах на момичето:
-Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Защото аз вече повярвах... Хванах ръката на момичето и я плъзнах към сърцето си... Усмихнах се и тихо изшептях на Ария...:
-Докато сърцето ми бие, ти ще си винаги в него, Ария... Аз също те обикнах от мига, в който те видях, но нямах смелостта да ти го кажа... - усмихнах се и със свободната си ръка, отметнах един мокър кичур коса зад ухото й и допрях челото си до нейното. Усещах, че момичето леко потреперва и не исках да я принуждавам да прави каквото и да било срещу волята си, затова я прегърнах нежно, като й казах:
-Какво ще кажеш да излезем... Ако настинеш, на драго сърце ще се грижа за теб, но ще ми тежи на съвестта, че си се разболяла заради мен. - засмях се и я целунах в опит да я подкупя. Луната вече бе достигнала зенита си и осветяваше почти целия плаж.
-Обичам те... - изшептях тихичко, но бях сигурен, че Ария ме е чула.
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри
Саян
Саян
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 889
Точки : 914
Reputation : 9
Join date : 30.01.2012
Местожителство : Елза, Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Плажната люлка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната люлка   Плажната люлка Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 9:28 pm

Вътрешно подскочих от щастие, когато разбрах, че той изпитва същото като мен. С удоволствие приех да излезем навън. След като сенахме на люлката отново разбрах всъщност колко е красив плажа при пълнолуние. Бях уморена затова си сложих главата на рамото му и го прегърнах. Сънено започнах вече да говоря:
- Знаеш ли какво? Ще ти дам номера си. Той е 059-864-578.
Прозях се шроко и отново заговорих или по точно зашептях:
-Знаеш ли, винаги съм искала да имам две деца - близнаци. А ти? А знаеш ли кое е още по странно? - прозях се още по-дълбоко. - Че не знам нищо друго за теб освен името ти и че ми обичаш и аз също теб.
Целунах го отново и се унесох в сладък сън...

П.С : Отивам да гледам Малки Сладки Лъжкини утре ще продължа аз .
Върнете се в началото Go down
Dean Sommerset
Левенд
Левенд
Dean Sommerset


Брой мнения : 102
Точки : 113
Reputation : 11
Join date : 30.01.2012

Плажната люлка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната люлка   Плажната люлка Icon_minitimeСря Фев 01, 2012 1:08 pm

Ариа се подпря на рамото ми и се унесе в сън. Не исках да я будя, затова се постарах да не мърдам много. Нежно милвах Ариа по косата и се загледах в луната, която все още беше в зенита си. Момичето наистина беше право, че не знае много за мен, затова си замълчах и почаках Ариа да се събуди. Луната бавно се скриваше зад хоризонта, постепенно отстъпвайки мястото си на слънцето, което беше на път да изгрее. Изгревът беше просто великолепен. Ариа се размърда лекичко и отвори очи. Усмихнах се мило и поздравих:
-Добро утро красавице. - засмях се и още преди да се е разсънила, казах набързо:
-На двадесет съм и съм левенд. Падам си екстремист и когато бях малък чичо ми се опита да ме ликвидира шест пъти. - засмях се, виждайки объркания поглед на момичето и казах:
-Мисля, че това е всичко интересно около мен. Ако имаш нещо, за което да питаш - давай смело. - усмихнах се галантно и нежно я целунах.
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри
Саян
Саян
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 889
Точки : 914
Reputation : 9
Join date : 30.01.2012
Местожителство : Елза, Рейнтаун

Character sheet
Окръг : Елза
Накратко за героя :
Отличителни белези:

Плажната люлка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната люлка   Плажната люлка Icon_minitimeСря Фев 01, 2012 1:36 pm

Когато се събудих слънцето вече беше изгряло. Дийн започна да говори нещо, което аз въобеще не разбирах. Говореше нещо, а аз стоях като пън. На какъв език ми говореше. Какво беше станало снощи. Той ме целуна. След това аз се отдръпнах, прозях се и си разперих ръцете. Дали беше останал цяла нощ буден. Реших да го попитам.
- Buenos dias!* - казах аз усмихнато. - Como estas?**
Не знам защо, но Дийн продължаваше да ме глада така сякаш съм паднала от космоса. Усихнах се лъчезарно на странната му физиономия. Тогава се сетих, че не съм се прибирала цял ден. Трябваше да се прибирам.
- Que hora es?*** - попитах аз прибързано.
Скочих и запомнах да търся роклята и обувките си по плажа. Дийн скочи след мен не разбиращ какво става. Но аз нямах време за обяснения. След пет минути вече бях открила дрехите си. Навлякох набързо роклята си. Обувките после щях да ги слагам. Тръгнах да тичам, но тогава се сетих, че забравям едно жизнено важно нещо. Обърнах се и отново се затичах, но този път към Дийн. Бях засилена към него затова скочих и обвих крайниците си около тялото ми. Целунах го страстно и му казах:
- Te quiero mi amore - и отново го целунах.
Отново тръгнах да тичам. Когато стигнах до асфалта си изтърсих краката от пякъка и си обух обувките. Хванах си едно такси и му казах да ме закара до вкъщи. Надявам се да ми се обади, за да се срещнем отново.



*Добро утро!
** Как си ?
*** Колко е часа?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажната люлка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната люлка   Плажната люлка Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Плажната люлка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Плажната вила

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в Рейнтаун! :: Плажа-
Идете на: