Добре дошли в Рейнтаун!

Магията витае във въздуха

ИндексИндекс  PortalPortal  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Броя На Посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 52, на Нед Яну 29, 2012 7:52 pm
Партньорство
Top posters
Харпър Дейл

Рейчъл.

Jenna.

Анастасия де Уинтър

Ариа Монгомъри

Нико

Kathalina

Изабел

Мери Болейн

Карина А. Уилсън

Час и дата.
Октомври 2018
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
КалендарКалендар

Share | 

Горската къщичка

Go down 
АвторСъобщение
Sebastian
Мурон
Мурон

Брой мнения : 267
Точки : 400
Местожителство : Reintown

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя :
Отличителни белези:

ПисанеЗаглавие: Горската къщичка   Нед Яну 29, 2012 11:26 am

Това е една ръчно направена и дървена горска къщичка.Тук може да се събирате с приятели и да си правите събирания или просто да пренощувате сред природата.

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Катрин Евънс
Ахел
Ахел

Брой мнения : 27
Точки : 29

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя :
Отличителни белези:

ПисанеЗаглавие: Re: Горската къщичка   Нед Фев 05, 2012 4:10 pm

"Нов град, ново начало" - това ми казваха всички, но не беше толкова лесно да започнеш всичко отначало след като си загубил родителите си едва преди два месеца. Спомените от катастрофата нямаше просто да изчезнат, нали? Дори наркотиците не ми помагаха да забравя. Скарах се с леля си и излязох от къщата, бях бясна. Имах нужда да избягам от всичко и от всички поне за малко, затова тръгнах към гората. Искаше ми се целият свят просто да изчезне, но това беше невъзможно. Исках съвсем за малко, ама съвсем за малко, не повече от минута-две, всички просто да млъкнат. И не само, че не спираха да говорят за глупави, несъществени, дори неадекватни неща, ами и си мислеха за същите.
Ходех бързо през гората, без да искам одрасках ръката си на някакво бодливо растение, но не обърнах внимание, просто продължих да хода напред без дори да погледна към драскотината. Стигнах да едно голямо дърво, а горе имаше нещо приличащо на къщичка. Изглеждаше толкова стара, сякаш всеки момент щеше да се срути. Качих се горе и влязох вътре, мислех че няма да има никого, но очевидно съм грешала. Вътре имаше някакъв мъж, които бе седнал на нещо приличащо на стол, щом влязох погледа му се бе приковал в мен.
- Извинете...аз...ъъъ не знаех, че тук има някого... - започнах да се оправдавам за нахълтването си, но разбрах че няма смесъл и замълчах.
Вижте профила на потребителя http://delightful-world.bulgarianforum.net/
Sebastian
Мурон
Мурон

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя :
Отличителни белези:

ПисанеЗаглавие: Re: Горската къщичка   Нед Фев 05, 2012 4:30 pm

И аз не знаех какво търся в тази къща.Беше потискаща,но може би яростта ми от съвета ме гонеше все още.Всички се държаха прекалено надменно и всичко се провали.Сега сме отново на начална позиция.Всеки сам за себе си,както винаги.
Покатерих се по дървената стълба,която водеше до дървената постройка.Изглеждаше толкова стара и имах чувството,че всеки момент щеше да се срути под краката ми.Когато се изкачих поразгледах,но нямаше особено какво да се види,освен празните бутилки от алкохол и прахта.
Накрая се стоварих на един стол,който беше и единственият и запалих една цигара,както винаги и сложих лактите си на коленете.Пепелта от цигарата ми отиваше централно на пода и въпрос на време е да се запаля.
Докато бях останал за малко с мислите си усетих чуждото женско присъствие.Никога не можех да остана сам.Тя се качи по стълбата и въпреки недоволството ми реших да остана и да видя кой е този чудноватият.
-Здравей.-Отговорих и.
-Споко,не хапя.-Колко банална реплика,но я обожавах.
Поне не беше някой от съвета.Стига ми толкова караници и обясняване,което аз никога не правех.
-Какво те води насам?Ако ще ми взимаш енергията,повярвай не е останало нищо,само ще си загубиш времето.-Обожавах да се шегувам с другите раси и техните сили,бяха толкова странни.
-Нищо лично,просто не съм в настроение...-От последните 2 века,ако питаха мен.
Катрин Евънс
Ахел
Ахел

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя :
Отличителни белези:

ПисанеЗаглавие: Re: Горската къщичка   Нед Фев 05, 2012 5:18 pm

Извъртях недоволно очи, нямаше нужда да се държи по този начин. Е, добре може би аз бях виновна, защото му се натресох, но нямаше нужда да се държи като кретен .
- Няма да ви вземам енергията... - усмихнах се самодоволно и извадих цигарите си от джоба на якето. След като и той пушеше, вероятно няма да има нищо против ако и аз запaля цигара в присъствието му. Е , не всеки одобрява седемнадесет годишно момиче да пуши, но не ми пукаше дали той има нещо против или не.

ПП Сори че е толкова кратко
Sebastian
Мурон
Мурон

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя :
Отличителни белези:

ПисанеЗаглавие: Re: Горската къщичка   Нед Фев 05, 2012 5:35 pm

-Не обращай внимание на държанието ми,по принцип съм си такъв.-Отговорих и,след,като чух мислите и.
Станах от стола и се приближавах до нея.
-Обичам да се бъркам в чуждото пространство,да,мразя всичко и всички и не на последно място,единственият приятел,който съм имал и не ме е предал е "дядо" ти Джак Даниелс.-Продължих,като се спрях точно пред нея.
-Между другото,Себастиян,изключително ми е приятно.-Казах ведро и подадох ръка на непознатата.Понакога бях и учтив,когато имах лична изгода.
Навън бавно се стъмваше,но не обръщах внимание.Времето си течеше ли течеше,а аз правех обичайното,може би трябваше да разнообразя ежедневието си от напълно безцелно поведение.
Катрин Евънс
Ахел
Ахел

Character sheet
Окръг :
Накратко за героя :
Отличителни белези:

ПисанеЗаглавие: Re: Горската къщичка   Нед Фев 05, 2012 7:27 pm

Браво, още някой, които може да чете мисли, направо чудесно... Мразех тази дарба, мразех някой да се рови в главата ми и да знае всяка моя мисъл.
- Дядо ? - погледнах неразбиращо към него. Доста странен човек...тоест мурон, но в същото време бе доста интересно личност, поне за мен.
- Аз съм Катрин! - усмихнах се и хванах ръката му. - Имаш същото име като краля на Муроните... - не знам защо го казах, беше глупаво, но просто ми се изплъзна. Отидох до един от прозорците и се загледах навън. Слънцето бавно залязваше, а на негово място всеки момент щеше да се появи луната с цялата си прелест. Обикновено по това време вече бях пияня или надрусана в леглото на поредното момче за една нощ. Хубаво е да правиш нещо различно, може би наистина трябваше да променя навиците си или поне да се опитам да го направя. Това мълчание започваше да му изнервя, обърнаx се с лице към Себастиан и отново се усмихнах.
- Какво правиш тук? Искам да кажа, сигурно има и по-интерсни неща за правене от стоенето тук съвсем съм...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Горската къщичка   

Горската къщичка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1